Aktualności
O szkole
Uczniowie
Projekty
S.O.S.
BIP

S.O.S.

Siatkarski Ośrodek Szkolny - Mazowsze

II Liceum Ogólnokształcące w Węgrowie

1 marca 2017 r.

V Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S.

im. Wiesława Gawłowskiego w Bydgoszczy

11 – 13 czerwca 2017

Do bydgoskich hal sportowych przyjechali, wyłonieni w drodze regionalnych eliminacji, najlepsze siatkarki i siatkarze uczestniczący w projekcie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Projekt współfinansowany jest m.in. ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki a realizowany przez kadrę trenerską Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Mecze V Turnieju Talentów odbyły się m.in. w Hali Sportowo- Widowiskowej „Łuczniczka”, Hali „Artega Arena” oraz Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 10. Uroczysta Gala wręczenia tegorocznych Gawełków 2017 odbyła się w sali kina Adria w Bydgoszczy.

11 czerwca 2017 r.

>>>>>>>> Portal Bydgoszcz 2017 <<<<<<<

>>>>>>>>>> Portal PZPS <<<<<<<<<<<<<

2018 FIVB WORLD CHAMPIONSHIP

WOMEN’S EUROPEAN QUALIFICATION

Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata w Japonii w 2018 r.

Inauguracja turnieju w Warszawie - Torwar

Uczennice I i II klasy Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. z kadrą narodową Polski

24 maja 2017 r.

2018 FIVB WORLD CHAMPIONSHIP

WOMEN’S EUROPEAN QUALIFICATION

Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata w Japonii w 2018 r.

Inauguracja turnieju w Warszawie - Torwar

Uczennice I i II klasy Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. z kadrą narodową Serbii 

24 maja 2017 r.

Reprezentacja narodowa Islandii

2018 FIVB WORLD CHAMPIONSHIP

WOMEN’S EUROPEAN QUALIFICATION

Turniej Kwalifikacyjny Mistrzostw Świata w Siatkówce Kobiet 2018’ 

Warszawa 23-28 maja 2017 r.

Słowacja – Czechy, Serbia – Islandia, Cypr – Polska

Nasz Siatkarski Ośrodek Szkolny w Węgrowie w drodze wyróżnienia został wytypowany do obsługi logistycznej pierwszego dnia eliminacji do Mistrzostw Świata w Siatkówce Kobiet w Japonii w 2018 r. W pierwszym dniu turnieju w Warszawie obok polskiej reprezentacji narodowej wzięły udział reprezentacje: Islandii, Cypru, Słowacji i fantastyczna drużyna Serbii. Udział w tak prestiżowym wydarzeniu sportowym jest wyjątkowy i niepowtarzalny szczególnie w chwili inauguracji imprezy o światowym wymiarze.

Brawo !

24 maja 2017 r.

Węgrów siatkarską stolicą mazowieckiej eliminacji do I ligi kadetek 2016

To wyjątkowe wydarzenie w naszej szkole. W ciągu dwóch, grudniowych przedświątecznych dni, do Węgrowa przyjechały najlepsze drużyny siatkarskie kadetek z Warszawy, Radomia i Legionowa. Oczywiście Gospodarzem były dziewczęta z Akademii S.O.S. w barwach SPS Olimpii Węgrów wzmocnione siatkarkami klasy I LO S.O.S. Nasze dziewczęta zakwalifikowały się do rundy finałowej gdyż w pięknym stylu zdobyły I miejsce w swojej grupie mazowieckiej. Udział w tak prestiżowym wydarzeniu sportowym jest  sukcesem mgr Małgorzaty Kozieł trenera S.O.S. Ostatecznie do I Ligi Kadetek zakwalifikowano drużynę z Radomia, gdyż zdobyła o jeden więcej wygrany set od naszych dziewcząt... Ale nasze siatkarki w Turnieju wygrały  mecz z zespołem z Radomia.. :)

Wskazanie miejsca Turnieju eliminacyjnego do I Ligi Kadetek w Węgrowie było szczególnym wyróżnieniem ! Dziękujemy mgr Małgorzacie Kozieł za wspaniały postęp siatkarskich umiejętności zawodniczek węgrowskiej Akademii S.O.S. i pomoc w organizacji tej prestiżowej imprezy wojewódzkiej.  Brawo !

18 grudnia 2016 r.

Wizyta studyjna kadry PZPS

W mazowieckim Liceum Ogólnokształcącym Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego odbyło się spotkanie z Waldemarem Wspaniałym Dyrektorem Ogólnopolskiego Projektu S.O.S. oraz Zbigniewem Krzyżanowskim Szefem Szkolenia Programu S.O.S. Każde spotkanie z kadrą zarządzającą Programem  S.O.S. jest  doskonałą okazją do długoterminowego projektowania rozwoju tej wyjątkowo pięknej i popularnej dyscypliny sportu jaką jest siatkówka - szczególnie wśród utalentowanej sportowo młodzieży szkolnej.

W naszym LO S.O.S. już piąty rok  podejmują intensywne szkolenie, pod opieką profesjonalnych trenerów  S.O.S., dziewczęta z trzech województw mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Godnym podkreślenia jest pięknie rozwijająca się Akademia S.O.S. wśród uczniów gimnazjów i szkół podstawowych powiatu węgrowskiego.

1 grudnia 2016 r.

Mazovia Volleyball Cup 2016

Turniej siatkarski Akademii S.O.S w Węgrowie

Do węgrowskiego ośrodka siatkarskiego w naszej szkole przybyły drużyny siatkarskie dziewcząt reprezentujące następujące kluby: MUKS Volley Płock, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, Nike Ostrołęka, GLKS Nadarzyn, LTS Legionovia oraz gospodarze Olimpia Węgrów z Akademii S.O.S.

Sędzią głównym corocznego turnieju w Węgrowie była mgr Małgorzata Kozieł trener II klasy LO S.O.S. oraz siatkarki Zuzanna Pazio i Kamila Maleszewska z III klasy LO S.O.S. oraz Katarzyna Gołębiewska z II klasy LO S.O.S. Gościem honorowym turnieju był Robert Kupisz trener Nike Węgrów – Mazowiecki Koordynator Programu S.O.S.

4 września 2016 r. 

IV Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych im. Wiesława Gawłowskiego

Ostrowiec Świętokrzyski, 12 - 14 czerwca 2016 r.

>>>>>>>> Galeria <<<<<<<

>>>>> Portal PZPS <<<<<

IV Ogólnopolski Turniej Talentów im. Wiesława Gawłowskiego 

Ostrowiec Świętokrzyski, 12  - 14 czerwca 2016 r.

Specjalne podziękowania podczas uroczystej Gali 2016 otrzymał Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński oraz Janusz Baum Dyrektor LO S.O.S. w Węgrowie. 

>>>>>>>> Galeria <<<<<<<

>>>>> Portal PZPS <<<<<

Polski Związek Piłki Siatkowej

Siedziba PZPS w Warszawie

Studyjne spotkanie dyrektora węgrowskiego LO S.O.S.  z Jackiem Kasprzykiem  Prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej było okazją do podkreślenia wyników pracy  kadry sportowej oraz wyników w nauce naszych siatkarek. Szczególne słowa uznania Pan Prezes skierował do uczennic, które za bardzo dobre wyniki w nauce zdobyły nagrody i wyróżnienia. Najwyższy wynik w roku szkolnym 2015/2016 zdobyła uczennica II klasy LO S.O.S. Zuzanna Pazio zdobywając ponad 5,4 średnią ocen na świadectwie promocyjnym.

Rekrutacja na  kolejny rok szkolny do I klasy LO S.O.S. przebiega sprawnie. Przystępujące do Ogólnopolskiego Programu S.O.S.  dziewczęta przyjeżdżają m. in. z Warszawy, Płocka, Siedlec, Otwocka, Żelechowa, Kornicy, Sokołowa Podlaskiego, Starej Prawdy i oczywiście z powiatu węgrowskiego.

29 czerwca 2016 r.

Polski Związek Piłki Siatkowej

Biuro Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Warszawie

Zbigniew Krzyżanowski Szef Wyszkolenia Projektu S.O.S, Janusz Baum LO S.O.S. w Węgrowie, Karolina Szewczyk Starszy Specjalista ds. marketingu i mediów, Koordynator Akademii S.O.S., Olga Parzykowska Organizacja i Administracja Programu S.O.S., Waldemar Wspaniały Szef Programu S.O.S. oraz Jarosław Karasiński - Organizacja i Rozliczenia Finansowe Programu S.O.S. 

28 czerwca 2016 r.

Uroczyste zakończenie nauki w roku szkolnym 2015 / 2016

Zuzanna Pazio uczennica  II klasy Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

uzyskała najwyższy wynik w nauce w roku szkolnym 2015 /2016 w szkole 

średnia ocen 5,46

Zuzanna została zgłoszona przez szkołą do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. 

24 czerwca 2016 r.

II Siatkarski Turniej Niedźwiadka Akademii S.O.S.

GRAMY RAZEM

W węgrowskiej siedzibie mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. spotkały się najlepsze drużyny siatkarskie ze szkół podstawowych powiatu węgrowskiego. W ceremonii otwarcia Turnieju wzięli udział m. in. Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski, Leszek Redosz Wiceburmistrz Węgrowa, Robert Kupisz trener pierwszoligowego zespołu  Nike Węgrów - Wojewódzki Koordynator Ogólnopolskiego Programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych oraz przedstawiciele Głównego Sponsora ML Dariusz Niszcz z Panem dyr Mariuszem Tymoszukiem  na czele.

Gospodarzem tego pięknego Turnieju były mgr Barbara Murawska, mgr Monika Skórka, mgr Małgorzata Kozieł trenerzy LO S.O.S. oraz kadra sędziowska siatkarki mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego S.O.S.

30 maja 2016 r.

Gość honorowy turnieju w grupie młodzieżowej:

Jacek Kasprzyk

Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Karolina Siekierko, Kamila Maleszewska i Zuzanna Pazio - Siatkarki LO S.O.S. o bardzo dobrych  wynikach w  nauce.  Zuzanna osiągnęła najwyższy wynik w nauce 5.2 w powiecie węgrowskim. Pan Prezes był pod ogromnym wrażeniem wyników sportowych i wyników w nauce. Gratulujemy.

oraz 

Gość honorowy turnieju w grupie play off:

Maria Koc 

Wicemarszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Piękny tydzień Nike Węgrów

Nasz pierwszoligowy węgrowski zespół pięknie rozpoczął i równie pięknie zakończył mijający tydzień. Nike Węgrów pod kierunkiem Roberta Kupisza wzięło udział w europejskiej imprezie One Day More for Volleyball w kategorii open zaś w sobotę wygrał swój kolejny mecz pokonując rywalki z AZS z Politechniki Śląskiej 3:1. W obu wydarzeniach kibicowała naszym paniom Maria Koc Wicemarszałek Senatu RP. W drużynie Nike występuje Natalia Bielińska uczennica klasy maturalnej LO S.O.S. zaś w poniedziałek  w  barwach Nike debiutowała Karolina Siekierko uczennica II klasy LO S.O.S. Brawo, brawo...

5 marca 2016

Wydarzenia S.O.S.

Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej 2016

pod patronatem mazowieckiego II Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.

Do węgrowskiego ośrodka S.O.S. przybyły drużyny reprezentujące województwa podlaskie i mazowieckie. Turniej jest honorowym spotkaniem pasjonatek tej pięknej i emocjonującej dyscypliny sportu. Honory domu pełnią: mgr Monika Skórka i mgr Małgorzata Kozieł trenerki S.O.S. zaś funkcje sędziowskie uczennice klasy maturalnej  Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. z Natalią Bielińską zawodniczką I - ligowego Nike Węgrów. Dziewczęta chętnie poświęciły  swój bezcenny przedmaturalny czas  dla pięknej  idei  Wiosennego Turnieju. Jednocześnie na mniejszej sali gimnastycznej trenuje Akademia S.O.S. pod kierunkiem mgr Barbary Murawskiej trenera S.O.S.

Jesteśmy wdzięczni przybyłym siatkarkom i ich trenerom za ich obecność i wspólną sportową zabawę.

  >>>>> Więcej <<<<<

23 kwietnia 2016 r. 

Mistrzostwa Powiatu Węgrowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2016

Mistrzynie Powiatu Węgrowskiego

Zwycięstwem, ostatnim w trzyletniej karierze, siatkarki III klasy Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przypieczętowały swoją sportową pozycje w regionie. Powtórzyły tym samym sukces  z dnia 22 marca 2016 r. jako Mistrzynie Regionalnej Licealiady. 

Gratulacje szczególne składamy mgr Monice Skórce trenerowi S.O.S. i wychowawcy klasy.

13 kwietnia 2016 r.

Mistrzynie Międzypowiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2016

W wyjątkowo pięknym stylu, bez utraty seta w czasie wielomiesięcznych eliminacji, zawodniczki III klasy Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego  zdobyły złote medale i puchar za I miejsce w Międzypowiatowej Licealiadzie. Tym samym, wspólnie z mgr Moniką Skórką powtórzyły zeszłoroczny sukces.

Mistrzowski skład reprezentacji szkoły: Bielińska Natalia, Błąd Natalia, Gajewska Marlena, Gello Marta, Jaroń Olga, Kaca Aleksandra, Kryczka Ewelina, Mydłowska Wiktoria, Rokicka Wiktoria, Rowicka Agata, Toporek Angelika.

Dziękujemy za piękny wielkanocny prezent. Brawo, brawo, brawo :)

22 marca 2016 r.

One Day More for Volleyball

"Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki"

29 lutego w całej Europie odbędzie się akcja Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV), by jak najszerzej promować naszą dyscyplinę jako sport dla każdego. Siatkarskie Ośrodki Szkolne postanowiły włączyć się do udziału w tym wydarzeniu.

>>>>>> Portal PZPS <<<<<<< 

Bez komentarza... :)

29 luty 2016 r.

>>>>> PZPS <<<<<

Małgorzata Glinka - Mogentale, Olga Parzykowska i Małgorzata Kozieł

Mazowiecko Warszawski Związek Piłki Siatkowej - walne zebranie w Warszawie

15 marca 2016 r. 

Uroczystość wręczenia Stypendium Starosty Węgrowskiego

Tegorocznymi stypendystami za wybitne i bardzo dobre wyniki w nauce zostali: Zuzanna Pazio uczennica II klasy Liceum Ogólnokształcącego S.O.S., Karolina Siekierko uczennica II klasy Liceum Ogólnokształcącego S.O.S., Ewelina Pachnik uczennica III klasy Liceum Ogólnokształcącego oraz Damian Jaczewski uczeń II klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości wzięli m. in. udział Krzysztof Fedorczyk Starosta Węgrowski, Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski i Tadeusz Krupa Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki  Starostwa Powiatowego w Węgrowie.

Gratulujemy i podziwiamy.

2 marca 2016 r. 

Uroczystość wręczenia Stypendium Starosty Węgrowskiego

Zuzanna Pazio uczennica II klasy LO S.O.S. osiągnęła wspólnie z koleżanką z łochowskiego liceum najwyższy wynik w nauce 5,2 w powiecie węgrowskim. Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk osobiście pogratulował  wybitnego wyniku w nauce Zuzannie i życzył spełnienia wszelkich planów i marzeń. 

2 marca 2016 r. 

IV Regionalny Turniej Talentów S.O.S. 

27,  28 i 29 listopada 2015 r.

>>>>> Więcej <<<<<

Historyczny dzień utworzenia przy Mazowieckim  II Liceum Ogólnokształcącym Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie

AKADEMII S.O.S.  >>>>

 pod  Patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 18 marca 2015 r.


Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny na spotkaniu z Krzysztofem Fedorczykiem Starostą Węgrowskim, 29. września 2014 r.

Budynek główny szkoły przy ulicy Bohaterów Warszawy 10, 22. lutego 2013 r.

III Turniej Talentów im. Wiesława Gawłowskiego, Bełchatów 20 - 22 czerwca 2015 r.II Turniej Talentów im. Wiesława Gawłowskiego, Kraków, 22 czerwca 2014 r.

*      *     *

Siatkarski Ośrodek Szkolny w Węgrowie

II Liceum Ogólnokształcące

Mazowsze

WYDARZENIA

Wigilijny wieczór opłatkowy w internacie szkolnym

Wyjątkową atmosferę wigilijną w internacie szkolnym stworzyli jego mieszkańcy na spotkaniu opłatkowym. Zabrzmiały piękne polskie kolędy i  zapanowała serdeczna, wzruszająca atmosfera. 

C.D.N.

16 grudnia 2015 r.

Wigilijny wieczór opłatkowy w internacie szkolnym

Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny 

16 grudnia 2015 r.

Wkrótce ferie świąteczne i chwila zasłużonego odpoczynku.

Wieczór wigilijny w internacie.

16 grudnia 2015 r.

18 grudnia 2015 r.

I Jesienny Turniej Siatkarski Dziewcząt w Węgrowie

w kategorii młodziczek pod patronatem Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego,

Podczas uroczystości zakończenia Turnieju wręczono puchary dla najlepszych drużyn: I miejsce Nike Ostrołęka, II miejsce MOS Wola II i III miejsce ABiS z Łodzi. Wręczono również nagrody i wyróżnienia dla najlepszych zawodniczek oraz okolicznościowe pamiątki wszystkim trenerom. Zawody były doskonałą okazją do promocji węgrowskiego Liceum Ogólnokształcącego  S.O.S.

>>>  Więcej  <<<

15 listopada 2015 r.

Mazowiecki Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Węgrowie.

Uczestnicy trzeciego dnia Turnieju, 18 października 2015 r.

>>>>>>>> Galeria zdjęć  <<<<<<<<

Mazowiecki Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Węgrowie.

Uczestnicy drugiego dnia Turnieju, 17 października 2015 r.

>>>>>>>> Galeria zdjęć  <<<<<<<<

Mazowiecki Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Węgrowie.

W rywalizacji o udział w Regionalnym Turnieju Talentów "Polska Wschód" biorą udział siatkarki z: Gimnazjum nr 4 z Legionowa, Gimnazja  Nr 1 i Nr 2 z Ostrołęki, Gimnazjum Nr 1 z Mińska Mazowieckiego, Gimnazja Nr 35 i 92 z Warszawy. W trzecim dniu Turnieju funkcje sędziowskie pełnią zawodniczki pierwszoligowego Nike Węgrów z Anią Wądołkowską i Natalią Bielińską  z II LO S.O.S.  18 października 2015 r.

Mazowiecki Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Węgrowie.

Rozpoczął się trzydniowy maraton siatkarskiego festiwalu najlepszych mazowieckich drużyn S.O.S. pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Organizatorem imprezy jest mgr Robert Kupisz Wojewódzki Koordynator S.O.S. Zadaniem Turnieju jest wytypowanie najbardziej utalentowanych siatkarek  do reprezentacji Mazowsza .

16 - 18 października 2015 r.

W czasie Gali wieczornej  w Węgrowskim Ośrodku Kultury w Węgrowie przedstawiono aktualny skład  zespołu Nike Węgrów. Wśród zawodniczek pierwszoligowego Nike znalazły się Ania Wądołkowska - absolwentka LO S.O.S. oraz Natalia Bielińska  uczennica klasy maturalnej LO S.O.S.,

14 października 2015 r.

Piękny prezent w Dniu Nauczyciela sprawiły siatkarki mazowieckiego LO S.O.S. wygrywając w rozgrywkach II Ligi juniorek z drużyną z MKS Iskra z Legionowa 3:0.

 Dziękujemy..... 14 października 2015 r.

Uczennice I klasy LO S.O.S. z mgr Małgorzatą Kozieł wzięły udział w uroczystej Gali poświęconej prezentacji unikatowego , pięknego albumu " Nike z Węgrowa" oraz aktualnej prezentacji kadry Nike. Istotne miejsce we współczesnej historii węgrowskiej siatkówki odgrywa również mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny, pięknie podkreślony na stronach albumu. Dziękujemy..... 14 października 2015 r.

III Ogólnopolski Turniej Talentów  Szkół Ponadgimnazjalnych S.O.S.  im. Wiesława Gawłowskiego w Katowicach.

Patronat objął Rektor AWF w Katowicach.

Udany występ naszych siatkarek: Rozalii Piórkowskiej, Julii Kapczyńskiej, Izabeli Gierak i Natalii Leoniuk z I klasy LO S.O.S. w III Turnieju w Katowicac,. Trenerem S.O.S. i wychowawcą naszych siatkarek jest mgr Małgorzata Kozieł. 28 - 29 września 2015 r.

Międzynarodowy Turniej Siatkarski   NIKE DE - GIE CUP 2015 

Pierwsze zwycięstwo naszych siatkarek pierwszoligowego Nike Węgrów z drużyną Mińczanka z Mińska (Białoruś) 3 : 0. W barwach Nike występują Ania Wądołkowska (tegoroczna absolwentka LO S.O.S.) i Natalia Bielińska uczennica III klasy LO S.O.S. Gratulujemy sukcesu. Fot. RG , 15 września 2015 r.


Międzynarodowy Turniej Siatkarski   NIKE DE - GIE CUP 2015 
Ania Wądołkowska i Natalia Bielińska, 15 września 2015 r.


Angelika Toporek najlepsza europejska tamburmajorka na czele Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miasta Zwolenia, 13 września 2015 r.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Miasta Zwolenia na Mazowieckim Święcie Chleba.

Piękny występ na Rynku Mariackim w Węgrowie zaprezentowała Angelika Toporek, najlepsza europejska tamburmajorka, ze swoją zwoleńską orkiestrą.

Brawo Angelika, 13 września 2015 r.

Angelika Toporek uczennica  III klasy LO S.O.S. z Młodzieżową Orkiestrą Dętą Miasta Zwolenia. Węgrowska publiczność zachwycona występem zwoleńskiej orkiestry. Mazowieckie Święto Chleba - Rynek Mariacki w Węgrowie, 13 września 2015 r.


Summer Camp 2015
27 sierpnia 2015 r.


Summer Camp 2015

Monika Skórka trener S.O.S. z mazowieckimi siatkarkami rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu sportowego, (fot. RG), 24 sierpnia 2015 r.

Summer Camp 2015

Jarnice, (Fot. RG), 24 sierpnia 2015 r.

Dni Węgrowa - Turniej Piłki Plażowej "Netex Cup"

8 sierpnia 2015 r.

Dni Węgrowa - Turniej Piłki Plażowej "Netex Cup"

Nasze siatkarki odbierają nagrody z rąk Elżbiety Lanc Wicemarszałka Województwa Mazowieckiego i Zygmunta Orłowskiego Przewodniczącego Rady Powiatu Węgrowskiego,

8 sierpnia 2015 r.

Dni Węgrowa - Turniej Piłki Plażowej "Netex Cup"

Aleksandra Kaca, Olga Jaroń, Kamila Maleszewska i Zuzanna Pazio z LO S.O.S.  brały udział w fantastyczej siatkarskiej zabawie i zdobyły cenne nagrody. Brawo.

Fot.  Rafał Giers, 8 sierpnia 2015 r. 

27 Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży w Warszawie

Angelika Toporek i Olga Jaroń z mazowieckiego LO S.O.S. zdobyły w barwach swojego macierzystego klubu PMKS Zwoleń Złote Medale i Puchary za I miejsca w piłce siatkowej i piłce koszykowej dziewcząt w kategorii Liceum. Fotografię wykonał Rafał Giers. 

Warszawa, 12 - 17 lipca 2015 r. (test)


Bronisław Komorowski Prezydent RP

i uczennice Mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego S.O.S.  z  Moniką Skórką

trenerem S.O.S.

teren rekreacyjno - sportowy zalewu w Węgrowie.


 

*         *         *

III Turniej Talentów S.O.S. im. Wiesława Gawłowskiego

Hala Widowiskowo - Sportowa Centrum Sportu w Bełchatowie, 20 czerwca 2015 r.

>>>>>> Więcej  <<<<<<

Finał Ogólnopolskiej Licealiady, hala sportowa Kampusu Wielickiego

Węgrowski LO S.O.S. z trenerem mgr Moniką Skórką wśród najlepszych polskich siatkarek, 29 - 31 maja 2015 r.

Kampus Wielicki, 31 maja 2015 r.

Ogólnopolska Licealiada 2015 w Wieliczce

XVII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Siedlce 29 -31 maja 2015 r.

Uczennice mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego pełnią funkcje sędziowsko - logistyczne w  czasie mazowieckiej gimnazjady siatkarskiej pod opieką Barbary Murawskiej i Małgorzaty Kozieł węgrowskich trenerów S.O.S., 30 maja 2015 r.

XVII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Siedlce 29 -31 maja 2015 r.

Uczennice I klasy mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego S.O.S.z Węgrowa  w składzie kadry sędziowskiej Igrzysk, 30 maja 2015 r.

Regionalne Konsultacje S.O.S. w Węgrowie, 29 - 31 maja 2015 r.

Do Węgrowa przyjechali najlepsi zawodnicy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych województwa: lubelskiego, podlaskiego, warmińsko - mazurskiego i mazowieckiego. W ciągu trzech intensywnych dni zostanie wytypowana drużyna reprezentacji "Wschód" na Ogólnopolski Turniej Talentów 2015 r.

Regionalne Konsultacje S.O.S. w Węgrowie, 29 - 31 maja 2015 r.

Spotkanie konsultacyjne - Krzysztof Felczak Regionalny Koordynator S.O.S., Barbara Murawska i Małgorzata Kozieł Trenerzy S.O.S. oraz Zbigniew Krzyżanowski Szef Szkolenia Projektu S.O.S. PZPS, 30 maja 2015 r.

Regionalne Konsultacje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych -  Wschód  22 - 24 maja 2015 r.

Siatkarki wytypowane do reprezentacji Polski Wschód  Centralnego Turnieju Talentów  S.O.S.  im. Wiesława Gawłowskiego. Fot. Dorota Damętko,  25 maja 2015 r.

Regionalne Konsultacje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych -  Wschód  22 - 24 maja 2015 r.

Regionalne Konsultacje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych -  Wschód  22 - 24 maja 2015 r.

Głównym organizatorem Konsultacji Regionalnych jest Krzysztof Felczak Regionalny Koordynator S.O.S. PZPS.

W dniu 23 maja 2015 r. zapraszamy  kandydatki do I klasy LO S.O.S. na II testy  sprawnościowe. 

Regionalne Konsultacje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych -  Wschód  22 - 24 maja 2015 r.

Blisko 50 najlepszych siatkarek  z Gimnazjów S.O.S.  i  I klasy Liceów S.O.S.  z województw lubelskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego spotkało sie na trzydniowych testach sprawnościowych pod czujnym okiem kadry trenerskiej S.O.S. Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Robert Kupisz Mazowiecki Koordynator , Monika Skórka, Barbara Murawska i Małgorzata Kozieł węgrowscy trenerzy S.O.S.

Akademicki Turniej Piłki Siatkowej Kobiet KU AZS AON 2015 w Warszawie

Puchar i I miejsce dla Mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego S.O.S.  

Podwójny, wyjątkowy  sukces naszych  siatkarek z I i II klasy LO S.O.S. Dziewczęta pokonały drużyny:  AZS Akademii Obrony Narodowej i Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Trenerzy drużyn akademickich: Adam Matyja i Jacek Kowal. Trenerem naszych dziewczyn była Monika Skórka.  Piękną medialną opiekę zapewniła jak zwykle Dorota Damętko,

18 maja 2015 r. 

>>>>>>> Portal Starostwa Powiatowego <<<<<<<

Akademicki Turniej Piłki Siatkowej Kobiet KU AZS AON 2015 w Warszawie,

18 maja 2015 r.

Uroczyste podsumowanie udanego sezonu siatkarskiego pierwszoligowego Nike Węgrów w Hotelu Everest.

Nasze zawodniczki Natalia Dąbkowska, Ania Wądołkowska - absolwentki Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego oraz Iza Trocińska uczennica II klasy LO S.O.S. odebrały statuetki za sukcesy w startach I Ligi Piłki Siatkowej. Trenerzy S.O.S. naszych siatkarek: mgr Małgorzata Kozieł i mgr Monika Skórka, 15 maja  2015 r.

Finał Regionalny Mini Siatkówki w Węgrowie

Obsługa sędziowska II klasa SOS : Błąd Natalia, Gello Marta, Lada Aleksandra, Mydłowska Wiktoria, Rokicka Wiktoria, Rowicka Agata, 5 maja 2015 r.

Pierwsze w historii Ogólnopolskiego Programu S.O.S. Absolwentki  Liceum Ogólnokształcącego

Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie zakończyły naukę i specjalizację siatkarską,

Uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły, 24 kwietnia 2015 r. 

*             *             *

Siatkarki z Mazowieckiego S.O.S. zakwalifikowały się

do Ogólnopolskiego Finału Licealiady 2015 w Wieliczce.

Indywidualne zajęcia fizjoterapeutyczne z zawodniczkami Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego  prowadzi mgr Małgorzata Kupisz. Po regionalnym sukcesie naszych siatkarek trwają intensywne przygotowania  do Ogólnopolskiego Finału Licealiady 2015 w Wieliczce, 22 kwietnia 2015 r.   


Mistrzowie Powiatu Węgrowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt klasa II LO S.O.S. z Panią Moniką Skórką trenerem S.O.S.

Finał Powiatowych Mistrzostw w Piłce Siatkowej, 16 kwietnia 2015 r.

Wicemistrzowie Powiatu Węgrowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt klasa I LO S.O.S. z Panią Małgorzatą Kozieł trenerem S.O.S.

Finał Powiatowych Mistrzostw w Piłce Siatkowej, 16 kwietnia 2015 r.

>>>>> Portal PZPS <<<<<

Mazowiecka Akademia S.O.S. w Węgrowie

Sprawnościowe zajęcia wprowadzające  do siatkarstwa sportowego prowadzi mgr Barbara Murawska trener S.O.S., 16 kwietnia 2015 r.

Siatkarki z Mazowieckiego S.O.S. wzięły udział w filmie promocyjnym szkoły, 14 kwietnia 2015 r.

Finał Regionalnej Licealiady 19 marca 2015 r.


Mecze półfinałowe

ZSP Węgrów I - ZSP Sobolew 3:0 ( 25:16 ; 25:8 ; 25:21 )

ZSP Węgrów II- LO Węgrów 3:0 ( 25:10 ; 25:10 ; 25:23 )

Mecz o III miejsce

LO Węgrów - ZSP Sobolew 3:1 ( 25:23 ; 25:9 ;  21:25 ; 25:22 )

Mecz o I miejsce

ZSP Węgrów II - ZSP Węgrów I  3:0 (25:10 ; 25:14 ; 25:23 )Finaliści Regionalnej Licealiady 2015 r.

LO S.O.S.  Węgrów II

Mistrzowie Finałów Regionalnej Licealiady 2015 - mgr Monika Skórka trener S.O.S.

Fantastyczny dzień dla węgrowskiego siatkarstwa. Dwie drużyny Mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego  pokonały w finałach regionalnej Licealiady drużyny  I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza i ZSP Sobolew  i  w pięknej sportowej walce fair wyłoniły zasłużone najwyższe finałowe miejsca.

LO S.O.S.  Węgrów I

Wicemistrzowie Finałów Regionalnej Licealiady 2015 - mgr Małgorzata Kozieł  trener S.O.S.

19 marca 2015 r.

Historyczny dzień utworzenia przy Mazowieckim  II Liceum Ogólnokształcącym Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie

AKADEMII S.O.S.

 pod  Patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 18 marca 2015 r.

Złoty Medal 

Uczennice Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego pod opieką Moniki Skórki prezentują swoje umiejętności w czasie "Dni Otwartych" naszej szkoły, 16 marca 2015 r. 

Trwają spotkania Licealiady 2015. Nasze dwa zespoły ZSP Węgrów  I i ZSP Węgrów II zajmują w swoich grupach I miejsca,  16 lutego 2015 r.

Wspólne spotkanie kadry trenerskiej,  zawodniczek Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego oraz  zawodników warszawskiego MOS Wola w węgrowskim ośrodku. Trwa pracowity siatkarski tydzień w czasie ferii zimowych, 30 stycznia 2015 r. 

Siatkarskie pozdrowienia ze słonecznych Alp ( Austria - Solden ), 20 stycznia 2015 r.

Pięknym akcentem rozpoczęły nowy 2015 r. zawodniczki I, II i III klasy Liceum Ogólnokształcącego Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego towarzyskim spotkaniem z siatkarkami IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej, 7 stycznia 2015 r.


Kolejne filmy  instruktażowe na stronie Młodzieżowej Akademii Siatkówki  z Regionalnej konferencji kadry trenerskiej Ogólnopolskiego Programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Węgrowie, województwa: lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie i mazowieckie. 24. grudnia  2014 r.  >>>>>>

>>>>>>>> Portal Młodzieżowej Akademii Siatkówki <<<<<<<

Wspólny trening siatkarskich diamentów w Siemiatyczach - województwo podlaskie, 12 grudnia 2014 r.

Małgorzata Kozieł trener S.O.S.,  Karolina Siekierko i Wiktoria Rypina siatkarki I LO S.O.S. na wspólnych zajęciach z siatkarkami UKS Danex Siemiatycze.

>>>>> Więcej <<<<<,   >>>>> Portal MAS <<<<<

UKS S.O.S. Węgrów - UKS OLIMP Tłuszcz 3:0 ( 25:23, 25:16, 25:18 )

Sukces inauguracyjny UKS S.O.S. Węgrów w  III lidze seniorek 29. listopada 2014 r.

Od początku roku szkolnego trwają lekcje otwarte Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Ostatnia odbyła się 25. listopada 2014 r. w Gimnazjum Miejskim nr 1 im. Gen. Władysława Andersa w Mińsku Mazowieckim. Zajęcia prowadziła  Monika Skórka trener S.O.S. przy udziale Ewy Dobrodziej trenera S.O.S gospodarza treningu integrującego. Nasz Ośrodek przeprowadził też zajęcia siatkarskie w Miedznie, Liwie, Ostrówku i Łochowie. 30 listopada 2014 r.

Uczestnicy Mazowieckiego Turnieju Talentów S.O.S. im. Wiesława Gawłowskiego, 7 listopada 2014 r.

>>>>> Portal Młodzieżowej Siatkówki <<<<<

 >>> Więcej <<<

W Ossie koło Rawy Mazowieckiej odbyła się konferencja szkoleniowa dla 360  trenerów i 40 koordynatorów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, w której udział wziął Stephane Antiga. Francuski szkoleniowiec cierpliwie odpowiadał na liczne pytania. Najwięcej z nich dotyczyło porównania metod szkoleniowych w Polsce i Francji. Monika Skórka i Ewa Dobrodziej trener S.O.S. z zaprzyjaźnionego Gimnazjum S.O.S. z Mińska Mazowieckiego miały okazję do osobistego spotkania z Stephane Antigą, który przekazał zawodniczkom  z Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego pozdrowienia  i okolicznościowy autograf  20 października 2014 r.


Monika Skórka trener S.O.S. i Paweł Papke wielokrotny reprezentant polski w piłce siatkowej na konferencji S.O.S. w Ossie, 20 października 2014 r.Ogólnopolski  sukces Natalii Dąbkowskiej uczennicy III klasy Liceum Ogólnokształcącego Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Natalia zdobyła wyróżnienie  dla najlepszej zawodniczki - libero  podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Talentów S.O.S. w Spale, 13, 14 października 2014 r.


Małgorzata Kozieł trener S.O.S. naszej Natalii podkreśla  wyjątkową pracowitość utalentowanej zawodniczki oraz jej oddane siatkarstwu serce. Wymownym jest fakt,  że ambasadorem węgrowskiej siatkówki jest Mariola Zenik reprezentantka Polski na pozycji libero. Brawo !!!  13, 14. października 2014 r.


II Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. Spała 2014

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej,

13. października 2014 r.

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej
Prezentacja Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego
13. października 2014 r.

Krzysztof Fedorczyk wręcza Nagrodę Starosty Węgrowskiego Monice Skórce trenerowi Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i sportowe w roku szkolnym 2013/2014.  

>>>>> Portal Starostwa Powiatowego w Węgrowie <<<<<

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Występ czirliderek podczas uroczystej gali Dnia Edukacji Narodowej.

13. października 2014 r.

>>>>> portal MAS <<<<<

>>>>  Więcej na portalu młodzieżowej siatkówki  <<<

*         *         *

Uroczyste otwarcie Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet

Węgrów - Łochów 5-6-7 września 2014 r.

Natalia Dąbkowska (III Klasa LO S.O.S.) , Ania Wądołkowska (III klasa LO S.O.S.) oraz Izabella Trocińska (II klasa LO S.O.S.) w drużynie gospodarzy pierwszoligowej  Nike Węgrów.

*       *       *

Mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn

Stadion Narodowy, 30. sierpnia 2014 r.

Siatkarki Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z Moniką Skórką i Barbarą Murawską trenerami S.O.S.
na ceremonii otwarcia i meczu inauguracyjnym FIVB na Stadionie Narodowym

Polska : Serbia

3 : 0

interaktywne zdjęcie z meczu na Stadionie Narodowym

http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/fivb-poland-serbia/index.html


30. sierpnia 2014 r. Stadion Narodowy


30. sierpnia 2014 r.30. sierpnia 2014 r.

*      *      *

Summer Camp 2014 Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego, Ciechanowiec 2014

25 osobowa grupa siatkarek razem z Mazowieckim S.O.S. pod opieką Moniki Skórki i Małgorzaty Kozieł - trenerów S.O.S. bierze udział w obozie szkoleniowo-wypoczynkowym w Ciechanowcu.

20. sierpnia 2014 r.

Summer Camp 2014, Ciechanowiec 20. sierpnia 2014 r.


Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny - Summer Camp 2014 

Najmłodsze  siatkarki zgrupowania Summer Camp 2014 w Ciechanowcu z Małgorzatą Kozieł -Trenerem S.O.S. 21. sierpnia 2014 

Summer Camp 2014

Część szkoleniowa programu Summer Camp 2014  realizowana jest na terenie  obiektów sportowych i rekreacyjnych Ciechanowca.

Summer Camp 2014 

*         *         *

Mariola Zenik i Monika Skórka z zawodniczkami Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w czasie wakacyjnego Turnieju Piłki Plażowej nad słonecznym węgrowskim zalewem, 26. lipca 2014 r. 

Portal młodzieżowej akademii siatkówki PZPS

*     *     *

"GAWEŁKI 2014"

Ogólnopolski sukces Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie.

Podczas uroczystej Gali II Turnieju Talentów Programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Teatrze Ludowym w Krakowie zostały wręczone wyróżnienia "Gawełki  2014" w 13 kategoriach tematycznych.

Nasza szkoła zwyciężyła w  kategorii "Szkoła przyjazna  projektowi S.O.S."

W krakowskim II Turnieju Talentów brała również udział nasza Natalia Bielińska z Mazowieckiego LO S.O.S. w Węgrowie. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż Natalia za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymała świadectwo promocyjne z czerwonym paskiem: śr. 4.9) 

>>>>  Portal  PZPS  <<<<

22. czerwca 2014 r.


Witamy

w gronie uczennic Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego dziewczęta w kolejnej pierwszej klasie LO S.O.S. oraz nowe zawodniczki, które przeszły do naszego ośrodka z innych szkół do przyszłej  drugiej  klasy LO S.O.S.  Życzymy Wam wielu sportowych i osobistych sukcesów.

Kadra trenerska i zarządzająca Programem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

>>>   Portal I LO S.O.S.   <<<

8. lipca 2014 r.

Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny z Moniką Skórką i Małgorzatą Kozieł, trenerami S.O.S., w czasie uroczystości  zakończenia roku szkolnego 2013/2014, 27. czerwca 2014 r.

Szczególne słowa uznania należą się całemu zespołowi I i II klasy Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie,  trenerom i kadrze pedagogicznej za szczególne osiągnięcia sportowe oraz dydaktyczne, finałem których było uzyskanie podczas Gali Finałowej w Teatrze Ludowym w Krakowie pierwszego w Polsce tytułu:

"Szkoły Przyjaznej Projektowi S.O.S."

Uczennice Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego, które uzyskały świadectwa z czerwonym paskiem (średnia ocen powyżej 4,75)

Na fotografii od lewej:  Milena Bylina, Malwina Gorczyńska, Karolina Kowalska, Paulina Siemek, Ewelina Kryczka, Natalia Błąd,  Agata Rowicka, Natalia Bielińska oraz Aleksandra Lada.

BRAWO !

i

Wakacje :)


Rynek w Wieliczce, Finał Licealiady 2014

Angelika Toporek, Olga Jaroń i Natalia Bielińska, 27. czerwca 2014 r.  :)

Ostatni test rekrutacyjny 23. czerwca 2014 r. (4 kandydatki) oraz 2 zawodniczki do klasy II LO S.O.S od 1. września 2014 r.

Podczas Uroczystej Gali II Turnieju Talentów  Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Krakowie 21. czerwca 2014 r. Waldemar Wspaniały Dyrektor Programu S.O.S. przekazał informacje, że na ceremonię otwarcia i mecz inauguracyjny FIVB na Stadionie Narodowym będą zaproszeni uczniowie z  Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Polska : Serbia

30. sierpnia 2014 r. godz. 20 oo, Stadion Narodowy

*         *         *         *

World League, Kraków Arena - Polska : Brazylia 3 : 1

Natalia Bielińska z I klasy Mazowieckiego S.O.S. z najlepszymi siatkarkami  (I, II i III klasy gimnazjum i I klasy LO) na  II Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Krakowie, 20. czerwca 2014 r. 

Kraków Arena, World League 20. czerwca 2014 r.II Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, Kraków 20, 21 i 22 czerwca 2014 r.

W turnieju uczestniczą reprezentacje regionów: Północ, Południe, Zachód i Wschód. Każdy region rozgrywa mecze w kategorii dziewcząt i chłopców  w grupach wiekowych:  A  i  B  (I i II klasy gimnazjum) oraz C i D (3 klasy gimnazjum i I kl. LO S.O.S.)

Natalia Bielińska z Waldemarem Wspaniałym Dyrektorem Ogólnopolskiego Programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Natalia uzyskała średnią ocen  4,9 i świadectwo z czerwonym paskiem za wyniki w nauce w roku szkolnym 2013/2014)

Natalia Bylińska przy stoliku sędziowskim z Waldemarem Wspaniałym w czasie spotkań finałowych chłopców w dniu 22. czerwca 2014 r. Brawo! 

Kadra zarządzająca Ogólnopolskim Programem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z naszą Natalią - od lewej  Zbigniew Krzyżanowski, Szef Szkolenia S.O.S., Marek Bykowski Dyrektor Biura S.O.S., Waldemar Wspaniały Dyrektor Programu S.O.S.


Galeria poniżej zawiera zdjęcia wyższej rozdzielczości do pobrania.

Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny . na szlaku kulturowym Powiatu Węgrowskiego, neogotycki pałac w sercu Starejwsi, 8 km od Węgrowa, 17. czerwca 2014 r.

Ognisto na terenie zespołu pałacowego w Starejwsi, 17. czerwca 2014 r.


Wieliczka 15. czerwca 2014 r.


Ogólnopolski Finał Licealiady - Wieliczka 2014, 13. czerwca 2014 r.

Uroczyste otwarcie Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt, 13. czerwca 2014 r.


*          *          *

III Diecezjalna Parafiada Dzieci i Młodzieży w  Węgrowie

 14. czerwca 2014 r.

Siatkarki Mazowieckiego LO S.O.S. zapewniały logistykę i pełniły funkcje sędziowskie w czasie turnieju siatkarskiego, 14. czerwca 2014 r.

Uczestnicy kolejnego  testu sprawnościowego w ramach rekrutacji do I klasy Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z udziałem Natalii Bielińskiej i Angeliki Toporek . Siatkarki S.O.S były współorganizatorami mazowieckich rozgrywek siatkarskich "Kinder +" w sąsiedniej hali sportowej szkoły,  7. czerwca 2014 r.  

7. czerwca 2014 r. >>>>>>

Regionalna konferencja kadry trenerskiej Ogólnopolskiego Programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Węgrowie, województwa: lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie i mazowieckie. 4. czerwca 2014 r.  >>>>>>

Ania Wądołkowska z II klasy LO S.O.S. szczególnie wyróżnioną zawodniczką przez Tomasza Wasilkowskiego

w czasie zajęć praktycznych - "Czytanie gry w piłce siatkowej" - Regionalna konferencja S.O.S. w Węgrowie

4. czerwca 2014 r.

"Żółta Dama" na Zamku w Liwie - Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny i grupa rekonstrukcyjna Bitwy pod Węgrowem na szlaku  kulturowym Powiatu Węgrowskiego, 27. maja 2014 r. >>>>>>

Sukces Angeliki Toporek z I klasy LO S.O.S. na Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych w  Giulianowa we Włoszech. Angelika zdobyła tytuł najlepszej tamburmajorki a zwoleńska  orkiestra III miejsce w festiwalu. 6. czerwca 2014r. Źródło i fotografia:  Zwoleń 24. Gratulujemy !

Angelika Toporek, Włochy 28. maja 2014 r.  >>>>>>

Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny na koncercie Haliny Młynkowej,

Hala  "Znicz" - Pruszków, 12. maja 2014 r.  >>>>

Bronisław Komorowski Prezydent RP

i uczennice Mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego S.O.S.  z  Moniką Skórką

trenerem S.O.S.

teren rekreacyjno - sportowy zalewu w Węgrowie.

30. kwietnia 2014 r.

Fotografię wykonał: Rafał Żebrowski.


Bronisław Komorowski Prezydent RP i Jacek Kozłowski Wojewoda Mazowiecki

oraz zawodniczki  Mazowieckiego S.O.S.


Więcej  portal:    MAS,     Węgrów,   PZPS.  


Portal Młodzieżowej Akademii Siatkówkihttp://www.mlodziezowasiatkowka.pl/

*  *  *

Mazowieckie Liceum S.O.S. współorganizatorem Finału Regionalnego Minisiatkówki w Węgrowie 2014.

24. kwietnia 2014 r.

Żródło:     portal MAS


Pierwszy w historii sukces zawodniczek biorących udział w Ogólnopolskim Programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych pod Patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W turnieju o wejście do I Ligi Piłki Siatkowej w Gorlicach w zespole Nike grały dwie wychowanki z Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego: Anna Wądołowska i Natalia Dąbkowska.

16. kwietnia 2014 r.

Źródło: portal PZPS         


Źródło: portal MAS


Podwójny sukces szkoły w Finale Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce II klasa Liceum Ogólnokształcącego Mazowieckiego  Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego 

II miejsce I klasa Liceum Ogólnokształcącego Mazowieckiego  Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

9. kwietnia 2014 r.

źródło: http://www.mlodziezowasiatkowka.pl/wydarzenia-wokol-sos/podwojny-sukces-mazowieckiego-siatkarskiego-osrodka-szkolnego_91,3472.html

 Mistrzowie Międzypowiatowej Licealiady 2014 i 2013 r.

II klasa LO Mazowieckiego  Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

9. kwietnia 2014 r.

Stadion Narodowy w Warszawie

Ogólnopolska konferencja organizowana przez PZPS "Siatkarskie Ośrodki Szkolne - udział Samorządu w realizacji zadania upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży w piłce siatkowej" z udziałem

Andrzeja Biernata - Ministra Sportu i Turystyki.

Uczestników ogólnopolskiego program reprezentował Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny w Węgrowie.

4. kwietnia 2014 r.
Waldemar Wspaniały - Dyrektor Programu S.O.S.

 oraz Małgorzata Kozieł i Monika Skórka Trenerzy S.O.S. z Mazowieckim Siatkarskim Ośrodkiem Szkolnym

w Węgrowie

Stadion Narodowy w Warszawie, 4. kwietnia 2014 r.


*         *         *

Konferencja 20. marca 2014 r.

Fot. Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław Przedpełski, Minister Sportu i Turystyki Pani Joanna Mucha,

Szef Projektu S.O.S. Waldemar Wspaniały.

*     *     *

Fot. Pani Joanna Mucha - Minister Sportu i Turystyki. 

*    *    *

*    *    *

Fot. Szef Szkolenia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych  w Polskim Związku Piłki Siatkowej  Zbigniew Krzyżanowski

prezentuje godną naśladowania stronę naszej szkoły z bogatym panelem  SOS.

*        *       *

Informacja dnia z portalu  www.pzps.pl z dnia 13 lutego 2014 r.

Gala Sportu 2014

Hotel Everest, 14. lutego 2014 r.


Jacek Kozłowski

Wojewoda Mazowiecki

siatkarki II klasy Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

 nominowane w plebiscycie "Na Najlepszego Sportowca Roku"

*          *         *

Robert Kupisz,

 Nike Węgrów "Najlepszy Trener Roku" - Mazowiecki Koordynator S.O.S.


Małgorzata Kupisz,

 Nike Węgrów "Wybitny Sportowiec Rodem z Węgrowa" - fizjoterapeuta S.O.S. w Węgrowie.


Anna Wądołkowska, 

siatkarka  II klasy Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

wyróżniona w plebiscycie "Na Najlepszego Sportowca Roku"


Michał Strąk

Nagroda Honorowa "Zasłużony dla Węgrowskiego Sportu"

współinicjator powstania Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie

Na fotografii z  zawodniczkami S.O.S Barbara Murawska wybitna siatkarka

powoływana przez trenera Zbigniewa Krzyżanowskiego do reprezentacji Polski w latach 2001-2002.


Gala Sportu 

Pułtusk, 15 marca  2014 r.

Natalia Bielińska - II miejsce w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Pułtuska

uczennica I klasy Liceum Ogólnokształcącego Mazowieckiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie.

Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny w Węgrowie

Spotkanie z Krzysztofem Fedorczykiem i Ewą Besztak Starostą i Wicestarostą Węgrowskim

17 stycznia 2014 r.

Stypendystki Starosty Węgrowskiego

za wyniki w nauce - siatkarki I i II klasy LO S.O.S.

Na fotografii od lewej:

Ewa Besztak - Wicestarosta Węgrowski, Monika Skórka Trener S.O.S., Krzysztof Fedorczyk - Starosta Węgrowski,

Natalia Błąd - I klasa S.O.S., Natalia Bielińska I klasa LO S.O.S.,

Karolina Kowalska II klasa LO S.O.S., Milena Bylina II klasa LO S.O.S.,

Małgorzata Kozieł trener S.O.S.

12 .  lutego  2014 r.

 

Fot. Inauguracja roku szkolnego 2013/2014, uczennice I klasy II Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z Moniką Skórką - trenerem SOS, 2 września 2013r.

*       *       * Bieżące informacje związane z Ogólnopolskim Programem S.O.S. na portalu PZPS


http://www.mlodziezowasiatkowka.pl/

*  *  *

http://www.powiatwegrowski.pl/Event.aspx?EventId=bdb17f62-8cce-4555-aba5-7a54d2c720f1

 
 

Hala sportowa, 26. lutego 2014 r.

 

 

II Liceum Ogólnokształcące

w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

6. maja 2013r 

*     *     *

Laureat

 II Ogólnopolskiego Konkursu

"Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń"

*     *     * 

 

 

Komitet Honorowy oraz Jury Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczna Szkoła-Bezpieczny Uczeń nadało II Liceum Ogólnokształcącemu w Węgrowie tytuł:

 BEZPIECZNEJ SZKOŁY 

oraz

 członkostwo Ogólnopolskiego Klubu "Bezpieczne Szkoły".


*         *         *
 

 

Siatkarskie Ośrodki Szkolne na meczu otwarcia Polska : Brazylia w Kraków Arena 20. czerwca 2014 r.

SOS

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum, Rafał Żebrowski

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

Konferencja SOS Wschód 20140604

Zdjęcia wykonano podczas konferencji szkoleniowej w siedzibie Mazowieckiego Ośrodka Szkolnego w dniu 4 czerwca 2014 r. w której uczestniczyli trenerzy SOS z regionu województwa : lubelskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego

Autor(rzy) fotografii: Rafał Żebrowski, Dorota Damętko, Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

IV Turniej Talentów SOS Ostrowiec Świętokrzyski 12 - 14 czerwca 2016 #3

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

IV Turniej Talentów SOS Ostrowiec Świętokrzyski 12 - 14 czerwca 2016 #1

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

Licealiada_20131218_II_LOSOS

Hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

Autor(rzy) fotografii: Rafał Żebrowski, Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

IV Turniej Talentów SOS Ostrowiec Świętokrzyski 12 - 14 czerwca 2016 #5

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

III_Turniej_Talentów_im_Wiesława_Gawłowskiego_Bełchatów_20_22_czerwca_2015r.

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

SOS 2015

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

IV Turniej Talentów SOS Ostrowiec Świętokrzyski 12 - 14 czerwca 2016 #2

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

WinterCamp2015

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

Finał_Licealiady_Wieliczka_2014

Autor(rzy) fotografii: S.O.S.

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

II Turniej Talentów S.O.S. Kraków 2014

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

I Turniej o Puchar Mazowieckiego S.O.S. w Węgrowie

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

IV Turniej Talentów SOS Ostrowiec Świętokrzyski 12 - 14 czerwca 2016 #4

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

Załączniki

Nazwa i typRozmiare-Podpis
regulamin-SOS-4-kwietnia-2012-zaacznik-do-ogoszenia-o-konkursie.pdf131,43kBBrak podpisu
Lista-szk-w-programie-13.07.2012.pdf315,17kBBrak podpisu
Dodatkowe informacje
Wprowadził informację:Michał Dębiec
Wytworzył informację:Janusz Baum
Data wytworzenia informacji:2013-01-04 01:32:38
Data utworzenia:2013-01-04 01:32:38
Data modyfikacji:2017-10-02 18:37:00
Liczba wyświetleń:35316

W ramach witryny stosujemy plili cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Zmiany ustawień można dokonać w dowolnej chwili. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Nasz e - mail: sekretariat@zsp.wegrow.pl