Aktualności
O szkole
Uczniowie
Projekty
S.O.S.
BIP

Akademia S.O.S.

>>>>>>> Portal PZPS <<<<<<<

3 czerwca 2017 r.

Węgrowska Akademia S.O.S

Półfinał Turnieju Kinder + Sport w Międzyborowie

Nasza reprezentacja węgrowskiej Akademii S.O.S. bierze udział w półfinałach turnieju piłki siatkowej Kinder + Sport w Międzyborowe. Trenerem naszych zawodniczek jest mgr Barbara Murawska. 

27 maja 2017

Posumowanie rozgrywek sezonu 2016/2017 szkół gimnazjalnych w Akademii S.O.S.

 "SERwuj z nami" Hochland 2017

Patronat: Starostwo Powiatowe w Węgrowie reprezentowane przez kadrę trenerską S.O.S. z Barbarą Murawską sędzią głównym, Urząd Miasta Węgrowa reprezentowany przez Leszka Redosza Wiceburmistrza Węgrowa oraz  Hochland reprezentowany przez Michalinę Mertę, Adama Hermana i Pawła Wolerta 

W rozgrywkach biorą udział kandydatki do I klasy LO S.O.S. 2017/2018 :)

26 maja 2017 r.

Akademia S.O.S. w Stoczku

Zajęcia programowe z siatkarkami Akademii S.O.S. w Stoczku prowadzi Pan Jakub Wielądek. Siatkówka to piękny i ciekawy sport. Na pochwałę zasługuje fakt, iż tak dużo dziewcząt bierze udział w tych atrakcyjnych zajęciach sportowych.

Tak rozpoczynają  swoją karierę mistrzowie.

23 maja 2017 r.

Portal Polskiego Związku Piłki Siatkowej

Promocja na arenie ogólnopolskiej wydarzeń i sukcesów naszego ośrodka S.O.S. jest świetną okazją do nawiązania szerokiej współpracy oraz umiejętności popularyzacji tej pięknej dyscypliny sportowej wśród młodzieży.

Warto podkreślić, że w ostatniej chwili dowiedzieliśmy się, iż  nasze siatkarki zakwalifikowały się do obsługi logistycznej jednego dnia eliminacji do Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej co jest dla dziewcząt i szkoły szczególnym wyróżnieniem.

18 maja 2017 r.

Rekrutacja do I klasy mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego  S.O.S.

Rok szkolny 2017/2018

Utalentowane siatkarki Akademii S.O.S. w Korytnicy świetnie wykorzystują czas spędzony na zajęciach sportowych organizowanych w sali Gimnazjum w Korytnicy. Gorąco zachęcamy dziewczęta do udziału w Ogólnopolskim Programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych pod Patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Warto podkreślić, że zainteresowane gimnazjalistki już skorzystały z zerowego, wcześniejszego spotkania rekrutacyjnego z mgr Barbarą Murawską wychowawcą, trenerem S.O.S. Szkoła skutecznie kompletuje kolejny rocznik fantastycznych i utalentowanych dziewcząt.

 Przypominamy, że najbliższe spotkanie na testach sprawnościowych obędzie się 21 maja br. o godz. 12 oo w dużej hali sportowej.

Zapraszamy :)

17 maja 2017 r. 

https://www.facebook.com/zsp.wegrow/

Zajęcia sprawnościowe w Akademii S.O.S.

Zajęcia z najmłodszymi zawodnikami węgrowskiej Akademii S.O.S. prowadzi mgr Małgorzata Kozieł trener S.O.S. i wychowawca II klasy LO S.O.S. 

20 kwietnia 2017 r.

Oficjalne uroczyste zakończenie sezonu startowego Nike Węgrów 2016/2017

Hotel Everest w Węgrowie

Siatkarki Akademii S.O.S. trenowane przez mgr Barbarę Murawską uczestniczyły w uroczystości podsumowania sezonu Nike Węgrów.

9 kwietnia 2017 r.

Gala Sportu 2017

Węgrowski Ośrodek Kultury

Wyjątkowo uroczysty przebieg miała tegoroczna Gala Sportu 2017. Wśród wielu zasłużonych i utalentowanych sportowców, trenerów i przedstawicieli środowiska sportowego nie zabrakło osób związanych z naszą szkołą. Gala Sportu jest zawsze okazją do promocji osiągnięć i sukcesów sportowych. Miłą okazją do promocji ośrodka siatkarskiego była prezentacja największej imprezy sportowej roku One Day More for Volleyball.

Wciągu całego dnia rozegrano największą w Polsce ilość meczy, aż 63. Obecni na imprezie goście to m. in. Maria Koc Wicemarszałek Senatu RP, Jacek Kasprzyk Prezes PZPS, Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski, Leszk Redosz Wiceburmistrz Węgrowa, Nike Węgrów i sponsorzy, kilka stacji telewizyjnych i wielu przedstawicieli samorządu powiatu i miasta.

8 kwietnia 2017 r.

Węgrowska Akademia S.O.S. w Międzyborowie

Awans siatkarek do II Ligi

W pierwszym turnieju eliminacyjnym KINDER +SPORT klas VI nasze siatkarki wywalczyły awans do II ligi. Składamy reprezentacji Akademii S.O.S. oraz mgr Monice Skórce serdeczne gratulacje za kolejny, tym razem świąteczny, prezent siatkarski dla Węgrowa.

Gratulujemy!

8 kwietnia 2017 r.

Akademia S.O.S. w Nowym Dworze Mazowieckim

Bardzo pracowite są siatkarki z klas IV i V węgrowskiej Akademii S.O.S. Dziewczęta wystartowały w kolejnym II Turnieju Siatkarskim Kinder + Sport w Nowym Dworze Mazowieckim.

Trenerem reprezentacji Węgrowa była mgr Barbara Murawska trener S.O.S. i wychowawca klasy III LO S.O.S.

3 kwietnia 2017 r.

I Turniej Eliminacyjny Kinder + Sport 2017

Nowy Dwór Mazowiecki

Nasze siatkarki z węgrowskiej Akademii S.O.S. biorą udział w I Turnieju Eliminacyjnym  Kinder + Sport organizowanym w Nowym Dworze Mazowieckim. Trenerem naszym najmłodszych mistrzyń jest mgr Barbara Murawska wychowawca i trener klasy III Liceum Ogólnokształcącego S.O.S.

18 marca 2017 r.

Powiatowe Mistrzostwa Siatkarskie Akademii S.O.S.

Szkoły Podstawowe

Do Węgrowa przyjechały najlepsze siatkarki reprezentujące Akademię S.O.S. Dziewczęta miały doskonałą okazję do sprawdzenia postępów swoich umiejętności zdobytych na zajęciach realizowanych przez doświadczonych trenerów w szkołach podstawowych powiatu węgrowskiego. Głównym organizatorem mistrzostw była mgr Barbara Murawska - powiatowy koordynator Akademii S.O.S. przy współpracy z mgr Moniką Skórką i mgr Małgorzatą Kozieł. Najmłodsze siatkarki miały okazję do spotkania z mgr Robertem Kupiszem Wojewódzkim Koordynatorem Programu S.O.S. Polskiego Związku Piłki Siatkowej, jednocześnie trenerem pierwszoligowego Nike Węgrów.

Kadrę sędziowską tworzyły starsze koleżanki, uczennice mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie. Dziękujemy :)

14 marca 2017 r. 


Zimowe zajęcia  Akademii S.O.S.

Najmłodsze siatkarki przed wyjazdem na upragnione ferie zimowe nie zapomniały o treningu siatkarskim pod czujnym okiem mgr Barbary Murawskiej trenerem i wychowawcą III klasy LO Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.

Pani Barbara wysoko oceniła postępy umiejętności siatkarskich naszych przyszłych mistrzyń :)

17 luty 2017r.  

Powiatowa Gimnazjada Akademii S.O.S. 

sezon zimowy 2017

W węgrowskiej siedzibie mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego odbył się finał rozgrywek Akademii S.O.S. gimnazjów powiatu węgrowskiego. W wyniku siatkarskiej rywalizacji trzecie miejsce zdobyła reprezentacja z Gimnazjum w Korytnicy, drugie miejsce z Gimnazjum w Miedznie i I miejsce drużyna z Gimnazjum w Węgrowie. 

Organizatorami zawodów byli trenerzy - opiekunowie reprezentacji siatkarskich a sędzią głównym mgr Barbara Murawska trener S.O.S. i wychowawca III klasy LO S.O.S.

7 luty 2017 r. 

Powiatowa Gimnazjada Akademii S.O.S. 

sezon zimowy 2017

Sędzia Główny : mgr Barbara Murawska

Kadra sędziowska Gimnazjady S.O.S. 2017: Paulina Daniluk, Andżelika Lipińska, Dorota Kania, Weronika Biernacka, Martyna Michałowska, Patrycja Peciak.

7 luty 2017 r.

Radosna siatkówka w Akademii S.O.S.

Najmłodsi zawodnicy węgrowskiej Akademii S.O.S.  mają powody do satysfakcji. Pani Małgorzata Kozieł trener S.O.S. ze swoją reprezentacją młodziczek zakwalifikowała się do I Ligi Siatkarskiej. Gratulujemy pani Małgorzacie zasłużonego sukcesu. 

Najmłodsi sportowcy chętnie przychodzą na zajęcia sportowe ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi.

11 stycznia 2017 r.

Nowy Rok 2017 w węgrowskiej Akademii S.O.S.

Węgrowska Akademia S.O.S. przywitała Nowy Rok świetnym siatkarskim treningiem prowadzonym pod kierunkiem mgr Moniki Skórki. Dziewczęta po odpowiednich wprowadzających ćwiczeniach sprawnościowych chętnie poznawały kolejne techniki gry.

3 stycznia 2017 r.

Mikołajkowy Turniej Siatkarski Węgrowskiej Akademii S.O.S. 2016

Szkoły Podstawowe

To było prawdziwe siatkarskie święto. Do siedziby Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przyjechały najmłodsze zawodniczki naszej Akademii S.O.S. Reprezentacje Łochowa, Korytnicy, Kamionnej i Węgrowa rozpoczęły pod kierunkiem mgr Barbary Murawskiej Powiatowego Koordynatora Akademii S.O.S. intensywną rywalizację sportową. Dziewczęta mogły pochwalić się zdobytymi na zajęciach sportowych umiejętnościami siatkarskimi.

Warto zaznaczyć, że współorganizatorem zajęć sportowych w Szkołach Podstawowych Akademii S.O.S. jest Starostwo Powiatowe Węgrowie.

9 grudnia 2016 r.

Powiatowy Turniej Akademii S.O.S. - Gimnazja

Do siedziby mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego  Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przyjechały drużyny siatkarek reprezentujące Gimnazja z terenu powiatu węgrowskiego uczestniczące w ogólnopolskim projekcie  Akademii S.O.S. Tegoroczne spotkanie cieszyło się wyjątkowym zainteresowaniem trenerów S.O.S. z mgr Barbarą Murawską Powiatowym Koordynatorem  Akademii S.O.S. na czele. W przypadku Kamionnej i Łochowa do rywalizacji przystąpiły dwie reprezentacje. Świadczy to o systematycznym procesie szkolenia utalentowanej sportowo młodzieży.

Kierownictwo Programu S.O.S. składa wszystkim siatkarkom i ich trenerom słowa uznania za wspaniałą sportową rywalizację zaś gospodarzom - dziewczętom z LO S.O.S. podziękowanie za pełnienie funkcji sędziowskich i logistyczne wsparcie turnieju.

30 listopada 2016 r.

Świetne mecze Akademii S.O.S.

Ostatnie występy naszych kadetek  napawają szczególnym optymizmem, gdyż siatkarki wygrały trzy kolejne mecze przekonywującymi wynikami 3:0.  Naszymi rywalami były zespoły m. in. AZS AWF Warszawa i UKS Polonez Wyszków. Trener  mgr Małgorzata Kozieł zdaje sobie sprawę z postępów umiejętności podopiecznych i wspólnie pracuje nad taktyką gry w kolejnych ligowych spotkaniach. Gratulujemy.

28 listopada 2016 r.

Systematycznie pracuje nasza Akademia S.O.S. 

W Łochowie i Stoczku intensywnie pracują dziewczęta - siatkarki Akademii S.O.S. pod czujnym okiem doświadczonych trenerów. Systematyczny trening czyni mistrza. Utalentowane sportowo dziewczęta poznają wciąż nowe zagrywki oraz poznają tajniki siatkarstwa przy wsparciu Barbary Murawskiej Powiatowego Koordynatora Akademii S.O.S.

13 listopada 2016 r.

Akademia S.O.S. w akcji 

Istotnym elementem Ogólnopolskiego Programu S.O.S. jest rozwijanie umiejętności  siatkarskich u najmłodszych utalentowanych sportowców. Taką właśnie grupę prowadzi mgr Małgorzata Kozieł trener S.O.S. wychowawca II klasy LO S.O.S.

9 listopada 2016 r.

Akademia S.O.S.

Kolejny piękny wynik uzyskały w meczu z UKS Polonez z Wyszkowa nasze siatkarki w ramach rozgrywek II Mazowieckiej Ligi Grupy C kadetek w sezonie 2016/2017. Dziewczęta pokonały rywalki wynikiem 3 : 0 ( 22, 15, 9). W barwach Akademii S.O.S. wystąpiły siatkarki z I klasy LO S.O.S. oraz Olimpii Węgrów.

 Trenerem węgrowskiej reprezentacji była mgr Małgorzata Kozieł. Gratulujemy.

2 listopada 2016 r.

Akademia S.O.S.

Kolejny dzień i kolejny sukces naszych najmłodszych siatkarek Akademii S.O.S. prowadzonych pod czujnym okiem mgr Małgorzaty Kozieł trenera S.O.S. Nasza reprezentacja pokonała drużynę MKS „Olimp” z Mińska Mazowieckiego wynikiem 3 : 1. Gratulacje.

W składzie naszej reprezentacji wystąpiły dziewczęta z I klasy LO S.O.S. oraz SPS Olimpia Węgrów.

16 października 2016 r.

Akademia S.O.S.

Bardzo emocjonujący i świetny  mecz rozegrały nasze siatkarki Akademii S.O.S.  z  LTS Legionovia Legionowo w ramach mazowieckich ligowych rozgrywek kadetek wygrywając z utytułowanym przeciwnikiem 3 : 1. Trenerem naszej drużyny   była mgr Małgorzata Kozieł. Brawo !

Na trybunach nie mogło zabraknąć mgr Moniki Skórki trenera S.O.S. i oczywiście najwytrwalszego kibica siatkówki S.O.S. … ale o tym innym razem :)

15 października 2016 r.

Akademia S.O.S. świętuje

Dzień Edukacji Narodowej

Siatkarki I klasy LO S.O.S. wspólnie z zawodniczkami  węgrowskiej Akademii S.O.S. przygotowują się do najbliższych spotkań sportowych. Dziewczęta ćwiczą  pod czujnym okiem mgr Moniki Skórki wychowawcy klasy i trenera S.O.S. 

Tymczasem pracownicy szkoły, korzystając z krótkiej przerwy w zajęciach dydaktycznych, przygotowują salę gimnastyczną na najbliższe mecze i zajęcia sportowe.

14 października 2016 r. 

X Turniej Piłki Siatkowej O Puchar Prezydenta Miasta Płocka 2016

 Złote Medale  i Puchar dla węgrowskiej Akademii S.O.S.

Aleksandra Plewka, Małgorzata Pazio, Magdalena Piasecka, Małgorzata Kopania, Gabriela Gołębiewska, Zuzanna Wrzosek, Aleksandra Frączek, Natalia Górska, Marzena Górska to złota drużyna prowadzona pod kierunkiem mgr Małgorzaty Kozieł trenera S.O.S.

Jubileuszowym sukcesem naszych siatkarek z Akademii S.O.S. zakończył się tegoroczny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Płocka. Nasza reprezentacja mogła podziwiać piękny sportowy obiekt oraz uczestniczyć w siatkarskiej rywalizacji podczas wzorowo przygotowanego przez Gospodarzy MUKS VolleY Płock turnieju. Gratulujemy całej reprezentacji i dziękujemy Gospodarzom za stworzenie pięknej sportowej atmosfery.

12 października 2016 r.

>>>>>>>>>> Fotografie pochodzą z portalu MUKS Volley Płock <<<<<<<<<<

Akademia S.O.S.

Wśród zawodniczek trenujących na węgrowskiej hali sportowej nie może zabraknąć naszych dziewcząt z Olimpii Węgrów. Pani mgr Małgorzata Kozieł trener S.O.S. i wychowawca II klasy LO S.O.S. przygotowuje zespół do kolejnych, intensywnych spotkań siatkarskich. Każda chwila na wypracowanie najskuteczniejszej techniki siatkarskiej jest bezcenna.

4 października 2016 r. 

Akademia S.O.S.

Zajęcia siatkarskie w naszej szkole nabrały właściwego intensywnego tempa. Już od wczesnych godzin rannych do późnych godzin popołudniowych uczestniczą w ogólnopolskim projekcie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych utalentowane dziewczęta.

Wśród najlepszych siatkarek Akademii S.O.S. nie mogło zabraknąć zawodniczek ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie trenujących pod opieką mgr Moniki Skórki.

4 października 2016 r.

Mazovia Volleyball Cup 2016

Turniej siatkarski Akademii S.O.S w Węgrowie

Do węgrowskiego ośrodka siatkarskiego w naszej szkole przybyły drużyny siatkarskie dziewcząt reprezentujące następujące kluby: MUKS Volley Płock, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, Nike Ostrołęka, GLKS Nadarzyn, LTS Legionovia oraz gospodarze Olimpia Węgrów z Akademii S.O.S.

Sędzią głównym corocznego turnieju w Węgrowie była mgr Małgorzata Kozieł trener II klasy LO S.O.S. oraz siatkarki Zuzanna Pazio i Kamila Maleszewska z III klasy LO S.O.S. oraz Katarzyna Gołębiewska z II klasy LO S.O.S. Gościem honorowym turnieju był Robert Kupisz trener Nike Węgrów – Mazowiecki Koordynator Programu S.O.S.

4 września 2016 r. 

>>>>>>>>>> Galeria <<<<<<<<<

Akademia S.O.S.

Najmłodsi siatkarze węgrowskiej Akademii z Przedszkola Nr 1. Zajęcia prowadzi Barbara Murawska trener S.O.S.

11 czerwca 2016 r.

II Siatkarski Turniej Niedźwiadka Akademii S.O.S.

GRAMY RAZEM

W węgrowskiej siedzibie mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. spotkały się najlepsze drużyny siatkarskie ze szkół podstawowych powiatu węgrowskiego. W ceremonii otwarcia Turnieju wzięli udział m. in. Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski, Leszek Redosz Wiceburmistrz Węgrowa, Robert Kupisz trener pierwszoligowego zespołu  Nike Węgrów - Wojewódzki Koordynator Ogólnopolskiego Programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych oraz przedstawiciele Głównego Sponsora ML Dariusz Niszcz z Panem dyr Mariuszem Tymoszukiem  na czele.

Gospodarzem tego pięknego Turnieju były mgr Barbara Murawska, mgr Monika Skórka, mgr Małgorzata Kozieł trenerzy LO S.O.S. oraz kadra sędziowska siatkarki mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego S.O.S.

30 maja 2016 r.

>>>>>>>>> Portal Starostwa Powiatowego w Węgrowie <<<<<<<<<<

II Siatkarski Turniej Niedźwiadka Akademii S.O.S.

W uroczystym otwarciu Turnieju wzięła udział Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski.

30 maja 2016 r.

II Siatkarski Turniej Niedźwiadka Akademii S.O.S.

W czasie uroczystego otwarcia Wiceburmistrz Leszek Redosz  przywołał nazwę turnieju siatkarskiego  nawiązując do herbu Węgrowa.  Każda uczestniczka otrzymała koszulkę ufundowaną przez Miejską  Komisję ds  Profilaktyki Resocjalizacji i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz firmę ML MEBLE.

30 maja 2016 r.

II Siatkarski Turniej Niedźwiadka Akademii S.O.S.

GRAMY RAZEM

Wśród kibiców najbardziej wyróżniała się reprezentacja przedszkolaków z Przedszkola Nr 1 dzielnie kibicująca starszym koleżankom ze szkól podstawowych powiatu węgrowskiego.

30 maja 2016 r.

II Siatkarski Turniej Niedźwiadka Akademii S.O.S.

GRAMY RAZEM

Wśród kibiców najbardziej wyróżniała się reprezentacja przedszkolaków z Przedszkola Nr 1 dzielnie kibicująca starszym koleżankom ze szkól podstawowych powiatu węgrowskiego.

30 maja 2016 r.

Barbara Murawska Główny Organizator Turnieju Niedźwiadka 2016

30 maja 2016 r.

Półfinały Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Kinder + Sport 

Międzyborów 2016

Nasza reprezentacja Akademii S.O.S. zdobyła czwarte miejsce w półfinałach województwa mazowieckiego. Trenerem naszych siatkarek była mgr Barbara Murawska trener S.O.S.

22 maja 2016 r.

III Turniej Kinder Sport + 2016

Nowy Dwór Mazowiecki

Nasza Akademia S.O.S. ze Szkół Podstawowych  Węgrowa i  Miedzny wzięła udział w barwach Nike Węgrów w tegorocznym festiwalu piłki siatkowej Kinder Sport Plus. Trenerem naszych siatkarek była mgr Barbara Murawska trener S.O.S.

14 maja 2016 r.

Węgrowska Akademia S.O.S. w akcji.

Bardzo pracowicie spędzają wolny czas siatkarki węgrowskiej Akademii S.O.S. pod kierunkiem mgr Barbary Murawskiej trenera S.O.S. Szczególnym, wyjazdowym wydarzeniem sportowym był udział dziewcząt w Turnieju Kinder + Sport 2016 w Nowym Dworze Mazowieckim w dniu 12 marca br.

14 marca 2016 r.

Winter Camp 2016 Akademii S.O.S. w Miedznie

Zajęcia programowe Akademii S.O.S.  w Miedznie prowadzi  pani Bożena Kopania. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem utalentowanych siatkarek.

10 luty 2016 r.

Winter Camp 2016 Akademii S.O.S. w Stoczku

W ramach Akademii S.O.S. zostały rozegrane mecze  towarzyskie  między Miedzną a Stoczkiem na poziomie gimnazjum i szkoły podstawowej .

9 lutego 2016 r. 

Winter Camp 2016

Rozpoczęły treningi w drugim tygodniu ferii zimowych starsze siatkarki Akademii S.O.S. pod kierunkiem Małgorzaty Kozieł trenera S.O.S.

9 lutego 2016 r.

Winter Camp 2016 Akademii S.O.S. 

Zawodniczki węgrowskiej Akademii S.O.S. wykorzystują każdą chwilę na doskonalenie umiejętności siatkarskich przed przyszłymi rozgrywkami mistrzostw Kinder + Sport. Podczas ferii zimowych zajęcia prowadzi mgr Barbara Murawska trener S.O.S.

8 lutego 2016 r.

Winter Camp Akademii S.O.S

Pracowity początek ferii zimowych  na wieczornych zajęciach węgrowskiej Akademii S.O.S.

29 stycznia 2016 r.

Węgrowska Akademia S.O.S.

Siatkarskie zajęcia  węgrowskiej Akademii S.O.S. podczas przerwy świątecznej prowadzi mgr Małgorzata Kozieł. Jak widać humory bardzo dopisują utalentowanym zawodniczkom. Pełni optymizmu życzymy szczęśliwego Nowego Roku 2016....

30 - 31  grudnia 2015 r.

Mikołajkowy Turniej  Siatkarski Akademii S.O.S.

Do węgrowskiej hali przyjechały zawodniczki naszej Akademii S.O.S. ze szkół podstawowych i gimnazjów powiatu węgrowskiego. Ta piękna impreza zorganizowana była przy współpracy kadry trenerskiej Akademii z Barbarą Murawską na czele. Honorowym gościem Mikołajkowego Turnieju była Marlena Mieszała  Ambasador Akademii S.O.S. w Węgrowie. Turniej przeprowadzono we wszystkich halach sportowych szkoły. Okolicznościowego Mikołaja namalowała Magdalena Wąsowska.

2 grudnia 2015 r.

Mikołajkowy Turniej Siatkarski Akademii S.O.S.

W Turnieju wzięło udział 194 zawodniiczek. Wręczono 78 medali ufundowanych przez Urząd Miasta Węgrowa zaś małe słodkie upominki przygotował POZH Węgrów i hurtownia Górmax.

2 grudnia 2015 r.

C.D.N.

Zajęcia Akademii w Węgrowie prowadzi mgr Monika Skórka trener S.O.S.

27 listopada 2015 r.

Akademia S.O.S.

Siatkarskie zajęcia programowe Akademii S.O.S. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Łochowie prowadzi p. Wiesław Pierzchalski

23 listopada 2015 r.

Nike Węgrów – ŁKS Commercecon Łódź 3:2

Akademia S.O.S. w Korytnicy i Stoczku

Fantastyczną okazję miały siatkarki z Akademii S.O.S. z Korytnicy i Stoczka, które zostały zaproszone na piękny mecz swoich starszych koleżanek z I ligowego Nike Węgrów. Węgrowskie siatkarki  pokonały lidera tabeli po dramatycznym tie-breaku, zakończonym wynikiem… 20:18. Dziękujemy za zaproszenie. Brawo !

7 listopada 2015 r.

Akademia S.O.S. w Kamionnej

Humory dopisują utalentowanym siatkarkom z Akademii S.O.S. w Kamionnej  prowadzonym przez trenera mgr  Mariusza Burzyńskiego.

7 listopada 2015 r.

Akademia S.O.S. w Stoczku

Trener mgr Jakub Wielądek prowadzi specjalistyczne zajęcia siatkarskie z zawodniczkami  Akademii S.O.S. w Stoczku 

6 listopada 2015 r.

Akademia S.O.S.

Piątkowe, wieczorne  zajęcia Akademii S.O.S. są doskonałą okazją do spotkania trzech wspaniałych drużyn siatkarskich prowadzonych przez Małgorzatę Kozieł, Barbarę Murawską i Marlenę Mieszałę na trzech sektorach naszej dużej hali sportowej .

30 października 2015 r.

Akademia S.O.S.

Marlena Mieszało i jej podopieczne na zajęciach siatkarskich Akademii S.O.S. Pani Marlena jest Ambasadorem Akademii S.O.S. w Węgrowie.

30 października 2015 r.

Akademia S.O.S.

Zajęcia programowe Akademii S.O.S. w Korytnicy prowadzi mgr Katarzyna Zabadała.

27 października 2015 r.

UKS S.O.S. i Akademia S.O.S. na zajęciach z mgr Moniką Skórką.

24 października 2015 r.

Portal Młodzieżowej Siatkówki - artykuł z dnia 19 października 2015 r.

Akademia S.O.S.

Zajęcia programowe Akademii S.O.S. z najbardziej utalentowanymi siatkarkami prowadzi osobiście Robert Kupisz I trener pierwszoligowego Nike Węgrów, 3 października 2015 r.

Życzymy udanej kariery siatkarskiej  węgrowskim zawodniczkom Akademii S.O.S.  w roku szkolnym 2015/2016. Zajęcia Akademii prowadzi  mgr Monika Skórka - trener III klasy LO S.O.S., 26 września 2015 r.

Wyjątkowo pracowity trening siatkarski naszych przyszłych mistrzyń, 26 września 2015 r.

Pozdrawiamy utalentowane zawodniczki ze Stoczka na zajęciach siatkarskich Akademii S.O.S. w roku szkolnym 2015/2016. Zajęcia w pięknej hali sportowej Gimnazjum w Stoczku prowadzi  mgr Jakub Wielądek,  26 września 2015 r. 

Wystartowała węgrowska Akademia S.O.S. pod kierunkiem mgr Barbary Murawskiej trenera i wychowawcy II kl. LO S.O.S.,

Tak rozpoczynają karierę sportową mistrzowie. (Fot. RG), 5 września 2015 r.

5 września 2015 r.

I Siatkarski Turniej "Niedżwiadka" w Węgrowie.

Akademia S.O.S.,  11 czerwca 2015 r.

>>>>>>> Portal Starostwa Powiatowego w Węgrowie <<<<<<<

I Siatkarski Turniej "Niedźwiadka" - uroczystego otwarcia dokonali: Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski i Leszek Redosz Wiceburmistrz Węgrowa, 11 czerwca 2015 r.

Akademia S.O.S.

Zajęcia programowe Akademii w Gimnazjum w Stoczku prowadzi Jakub Wielądek, 3 czerwca 2015 r. 

Akademia S.O.S.

Zajęcia programowe Akademii w Gimnazjum w Miedznie prowadzi Bożena Kopania, 3 czerwca 2015 r. 

Akademia S.O.S.

Zajęcia programowe Akademii  w Szkole Podstawowej w Kamionnej prowadzi  Mariusz Burzyński, 3 czerwca 2015 r. 

Siatkarski Turniej Łosia - Gimnazjów objętych szkoleniem Akademii S.O.S. w Węgrowie.

Łochów,  8. maja 2015

Klasyfikacja finałowa:  I miejsce Węgrów, II - Liw, III Łochów, IV Stoczek, V Korytnica. Organizator mgr Barbara Murawska trener S.O.S i siatkarki Mazowieckiego LO S.O.S.

Kadra sędziowska Turnieju Łosia w Łochowie. 

Agata Rowicka, Natalia Błąd, Natalia Pliszka i Kamila Maliszewska uczennice Mazowieckiego LO S.O.S., 8 maja 2015 r.

Programowe zajęcia siatkarskie Akademii S.O.S. z mgr Katarzyną Zabadałą

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Korytnicy, 5 maja 2015 r. 

Programowe zajęcia siatkarskie Akademii S.O.S. 

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II  w Korytnicy, 5 maja 2015 r. 

Mazowiecka Akademia S.O.S. w Węgrowie

Sprawnościowe zajęcia wprowadzające  do siatkarstwa sportowego prowadzi mgr Barbara Murawska trener S.O.S., 16 kwietnia 2015 r. 


*          *          *

Uroczystość utworzenia

Akademii S.O.S. w Węgrowie.


1 marca 2015 r.


Historyczny dzień utworzenia przy Mazowieckim  II Liceum Ogólnokształcącym Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie

AKADEMII S.O.S.

 pod  Patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 18 marca 2015 r.

Złoty Medal 

Marcin Prus,

Ambasador Akademii S.O.S. w  Polsce,  18 marca 2015 r.

Zbigniew Krzyżanowski Szef Szkolenia S.O.S. Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Marcin Prus Ambasador Akademii S.O.S. w Polsce


Lista gości biorących udział w uroczystości inaugurującej  podpisanie

 Aktu Otwarcia Akademii S.O.S.

w dniu 18.03.2015 r.

 

Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski

Paweł Marchela – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu

Zbigniew Krzyżanowski – Szef Szkolenia S.O.S.

Krzysztof Felczak – Koordynator Regionalny

Robert Kupisz – Koordynator Wojewódzki

Marcin Prus- Ambasador Akademii S.O.S. w Polsce

Marlena Mieszała – Ambasador Akademii S.O.S. w Węgrowie

Jolanta Gawarkiewicz- Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce

Renisław Dmochowski – Wicedyrektor Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce

Teresa Święcicka -  Dyrektor Gimnazjum w Węgrowie

Andrzej  Nowotka -Dyrektor Gimnazjum w Łochowie

Monika Demczuk -  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Węgrowie

Anna Tulwin-Salach - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Miedznie

Jolanta Litka - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Korytnicy

Paweł Gelbrecht - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr.3 w Łochowie

Agnieszka Pyźlak – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kamionnie

Dorota Kłusek - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stoczku

Janusz Baum – Dyrektor ZSP w Węgrowie

Małgorzata Kozieł – Trener S.O.S.

Monika Skórka - Trener S.O.S.

Barbara Murawska - Trener S.O.S.

Tadeusz Krupa – Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Węgrowie
Marcin Prus Ambasador Akademii S.O.S. w Polsce
Marlena Mieszała Ambasador Akademii S.O.S. w Węgrowie


Mazowiecka Akademia S.O.S. wystartowała

Janusz Baum Dyrektor ZSP w Węgrowie, Krzysztof Felczak Regionalny Koordynator S.O.S. Marcin Prus Ambasador Akademii S.O.S. w Polsce, Zbigniew Krzyżanowski Szef Szkolenia S.O.S. PZPS,  Renisław Dmochowski Wicedyrektor Gimnazjum Nr i w Ostrołęce - Ośrodka S.O.S.

Wycinek panoramy

*     *     *

AKT INAUGURACYJNY AKADEMII

Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

 

My niżej podpisani, uczestnicy, organizatorzy i Patroni Siatkówki Młodzieżowej, inaugurujemy w dniu 18.03.2015r. działalność Akademii Siatkówki S.O.S. w Węgrowie.

Naszym celem są wspólne działania prowadzone w ramach programu szkolenia dzieci i młodzieży w mini siatkówce i siatkówce, a ich efektem ma być zwiększenie aktywności fizycznej młodzieży poprzez uczestnictwo w zajęciach z siatkówki

Zadanie to realizować będziemy w oparciu o najnowszą wiedzę, teorię i praktykę zgodnie z projektem szkolenia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

>>>>> Portal PZPS <<<<<

Mazowiecka Akademia S.O.S. w Węgrowie

Sprawnościowe zajęcia wprowadzające  do siatkarstwa sportowego prowadzi mgr Barbara Murawska trener S.O.S., 16 kwietnia 2015 r. 

Akademia S.O.S. Inauguracja 18 marca 2015 r.

Galeria jest zbiorem zdjęć wyższej rozdzielczości do pobrania z uroczystego podpisania aktu inauguracyjnego powstania Akademii S.O.S. w siedzibie Mazowieckiego II Liceum Ogólnokształcącego w Węgrowie.

Autor(rzy) fotografii: Dorota Damętko, Rafał Giers, Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

Akademia_SOS_2015

Autor(rzy) fotografii: Archiwum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

Akademia_SOS_2015

Autor(rzy) fotografii: Archiwum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.
Dodatkowe informacje
Wprowadził informację:Janusz Baum
Wytworzył informację:Janusz Baum
Data wytworzenia informacji:2015-03-18 00:00:00
Data utworzenia:2015-03-18 19:47:02
Data modyfikacji:2017-08-25 22:13:38
Liczba wyświetleń:5078

W ramach witryny stosujemy plili cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Zmiany ustawień można dokonać w dowolnej chwili. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Nasz e - mail: sekretariat@zsp.wegrow.pl