Aktualności
O szkole
Uczniowie
Projekty
S.O.S.
BIP

Nauczyciele

 

Antoński Jacek

Korczak Krzysztofa

Salach Anna

Baran Marta

Kostrzewa Paweł

Sawicka Ewa

Baum Janusz

Koszewska Maria

Sewerynik Iwona

Bednarczyk Katarzyna

Kowalczyk Mirosław

Skiba Joanna

Besztak Jarosław

Kozieł Edyta

ks. Skobel Emil

Białczak Agata

Kozieł Małgorzata

Skolimowska - Michalak Katarzyna

Ceglarska-Kowal Magdalena

Krasnodębska Monika

Skolimowska Ewa

Chabiera Teresa

Krauz Krzysztof

Skórka Monika

Chalecki Artur

Krzysztoń - Jachowicz Ewa

Skwierczyńska Judyta

Chorzelewska Elżbieta

Krzyżanowski Rafał

Solka  Edyta

Cienkowska Katarzyna

Kubiak – Sieńko Beata

Soszyńska Małgorzata

Cienkowski Janusz

Kudelski Eugeniusz

Stańczyk Irena

Ciszewski Zbigniew

Kulicki Andrzej

Strąk Brygida

Cyrych Magdalena

Łazowski Franciszek

Strąk Helena

Dżbik Agnieszka

Marchela Emilia

Szabłowski Kazimierz

Fabian Ugboaja

Mianowicz Katarzyna

Szczepańska Agnieszka

Fedorczyk Monika

Miąsik Bogusław

Szcześnik Michał

Fedorczyk Wioletta

Mikłasiewicz Monika

Szymczakowska Agnieszka

Gołębiewska – Kokoszka Joanna

Miszczuk Janusz

Ślązak Aneta

Gołębiewska Iwona

Mlonek Zbigniew

Tomczuk Elżbieta

Gołoś Jolanta

Nowotniak Jacek

Topolińska Elżbieta

Góral Małgorzata

Oleksińska Małgorzata

Topoliński Ryszard

Grenda Katarzyna

Oniśk Adam

Ugboaja Fabian

Iwanowski Bogusław

Oprządek Beata

Ulińska Halina

Izdebska Justyna

Orzechowski Michał

Uliński Adam

Karwowski Artur

Ostrowska Jolanta

Wysocka Mariola

Kasperowicz Konrad

Paczóski Marian

Wysocki  Paweł

Kocon Ryszard

Pawlicki Leszek

Wysocki Wojciech

Kokoszka Grzegorz

Piotrowski Leszek

Zawodniak Jarosław

Kołak Joanna

Redosz Leszek

Zdzieborski Janusz

Kołodziejczuk Małgorzata

Rojek Danuta

Żołędowska Elżbieta

ks. Konopacki Grzegorz

Rudaś Janusz

Żołnierzak Mariusz


Zespoły Przedmiotowe

Zespół Nauczycieli Przedmiotów Ekonomicznych i Handlowych

 Dżbik Agnieszka
 Fedorczyk Wioletta
 Gołębiewska - Kokoszka Joanna
 Rojek Danuta
 Salach Anna
 Sawicka Ewa
 Soszyńska Małgorzata
 Żołnierzak Mariusz


Zespół Nauczycieli Przedmiotów Elektrycznych i Elektronicznych

Baum Janusz
Kocon Ryszard
Miąsik Bogusław
Paczóski Marian
Uliński Adam
Zespół Nauczycieli Przedmiotów Informatycznych
 Kostrzewa Paweł
 Orzechowski Michał
 Wysocki Paweł

Zespół Nauczycieli Przedmiotów Mechanicznych
Cienkowska Katarzyna 
Cienkowski Janusz 
Ciszewski Zbigniew
Iwanowski Bogusław
Kulicki Andrzej
Łazowski Franciszek 
Mlonek Zbigniew
Oniśk Adam
Orzechowski Michał 
Pawlicki Leszek 
Rudaś Janusz
Szabłowski Kazimierz 
Zespół Nauczycieli Przedmiotów Rolniczych
 Chabiera Teresa
Chorzelewska Elżbieta 
Karwowski Artur
Kudelski Eugeniusz
Oniśk Adam
 
Dodatkowe informacje
Wprowadził informację:Michał Dębiec
Wytworzył informację:Janusz Baum
Data wytworzenia informacji:2017-10-01 00:00:00
Data utworzenia:2013-01-06 22:16:38
Data modyfikacji:2017-10-01 14:19:56
Liczba wyświetleń:13585

W ramach witryny stosujemy plili cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Zmiany ustawień można dokonać w dowolnej chwili. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Nasz e - mail: sekretariat@zsp.wegrow.pl