Aktualności
O szkole
Uczniowie
Projekty
S.O.S.
BIP

II LO S.O.S.

Podsumowanie sezonu siatkarskiego w LO S.O.S.

Wyjątkowo miłym akcentem nasze siatkarki z I i II klasy LO S.O.S. podsumowały ubiegłoroczny sezon sportowy w gościnnej sali reprezentacyjnej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Starostwie Powiatowym w Węgrowie. Gospodarzem spotkania była Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski i Tadeusz Krupa Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu.

Nasze siatkarki otrzymały okolicznościowe prezenty zaś najmłodsze koleżanki wyczynowe sportowe obuwie. Jutro uczennice młodszych klas ostatni raz spędzą wspólne chwile z kończącymi edukację w Siatkarskim Ośrodku Szkolnych dziewczętami z klasy III LO S.O.S. ;)

28 kwietnia 2017 r. 

:)

27 kwietnia 2017 r.

Rekrutacja 2017 r.

Uczennice I klasy LO S.O.S. wspierają szkołę w działaniach rekrutacyjnych na rok szkolny 2017/2018. Jedną z form promocji jest prezentacja umiejętności koleżanek kształcących się w zawodzie fryzjer.

Dziękujemy za życzliwość i fantastyczną zabawę :)

26 kwietnia 2017 r.

VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Stoczku Łukowskim

Puchar dla węgrowskich siatkarek S.O.S.

Nasze siatkarki z I i II klasy Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przywiozły brązowe medale i Puchar za III miejsce w kategorii open w VIII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej. W turnieju wzięło udział blisko 400 siatkarek i siatkarzy z całej Polski. Turniej był doskonałą okazją do kolejnych spotkań rekrutacyjnych naszego ośrodka S.O.S.

Trenerem naszej reprezentacji była mgr Monika Skórka trener i wychowawca I klasy LO S.O.S. Gratulujemy.

1 kwietnia 2017 r.


VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Stoczku Łukowskim

Indywidualny sukces naszych utalentowanych siatkarek w VIII Turnieju Piłki Siatkowej w Stoczku Łukowskim. Na zakończenie tego pięknego Turnieju zostały ogłoszone wyniki wyróżnień MVP:

Dorota Kania – Najlepsza Atakująca w kategorii kadetek uczennica kl. I LO S.O.S.

Iga Staniszewska – Najlepsza Przyjmująca w kategorii kadetek uczennica kl. I LO S.O.S.

Trener: mgr Monika Skórka. Brawo !

1 kwietnia 2017 r.

Emocjonujące spotkania pierwszoligowej Nike Węgrów

Nasze siatkarki z mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego chętnie kibicują koleżankom z pierwszoligowej Nike Węgrów. To świetna zabawa i jednocześnie doskonała sportowa lekcja poglądowa. W ten sportowy wieczór Nike Węgrów podejmowało KŚ AZS Politechniki Śląskiej. 

Warto podkreślić, że obecność naszych zawodniczek  podczas zawodów w strojach Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego to wyjątkowo godne reprezentowanie szkoły ! 

Dziękujemy!

18 marca 2017 r.

Siatkarki I klasy Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

mgr Monika Skórka - wychowawca i trener S.O.S.

1 marca 2017 r.

Powiatowa Gimnazjada Akademii S.O.S. 

sezon zimowy 2017

Sędzia Główny : mgr Barbara Murawska

Kadra sędziowska Gimnazjady S.O.S. 2017: Paulina Daniluk, Andżelika Lipińska, Dorota Kania, Weronika Biernacka, Martyna Michałowska, Patrycja Peciak.

7 luty 2017 r.

Nike Węgrów & LO S.O.S.

Sokołów Podlaski

26 stycznia 2017 r.

I Powiatowy Turniej w Korfballu 2016

Pierwsza na świecie koedukacyjna gra zespołowa

Gra zespołowa, mieszana. W każdej drużynie występują cztery kobiety i czterech mężczyzn. Boisko podzielone jest na 2 strefy: ataku i obrony. Gra polega na zdobyciu większej niż przeciwny zespół liczby punktów, poprzez wrzucenie piłki do kosza umocowanego na 3,5m słupie (bez tablicy). W oficjalnych meczach drużyna ma 25 sekund na rozegranie akcji ataku (liczone od momentu wejścia w posiadanie piłki przez zawodnika w strefie ataku lub po dotknięciu piłki obręczy kosza gdy następnie przejmie ją zawodnik atakujący). Podczas gry nie wolno kozłować, przemieszczać się z piłką ani podawać piłki z rąk do rąk bez fazy lotu piłki. Nie wolno grać bezpośrednio przeciwko osobie przeciwnej płci. Bardzo ważną zasadą jest także pozycja broniona, która umożliwia utrzymanie gry bezkontaktowej.

14 grudnia 2016 r.

>>>>>>> Portal Polskiego Związku Korfballu <<<<<<<

I Powiatowy Turniej w Korfballu 2016

Pierwsza na świecie koedukacyjna gra zespołowa

Do węgrowskiej hali sportowej przybyli zawodnicy  z MOW w Jaworku z Dyrektorem Mariuszem Dobijańskim i trenerem Panem Pawłem Polkowskim na I w historii mecz koedukacyjny w korfballu. W  turnieju wzięły udział nasze mazowieckie siatkarki z klasy I Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z trenerem S.O.S. Moniką Skórką.

14 grudnia 2016 r.

I Powiatowy Turniej  w Korfballu 2016

Pierwsza na świecie koedukacyjna gra zespołowa

Sędzia zawodów Paweł Polkowski podkreślił z satysfakcją wyjątkowy emocjonujący przebieg I i II połowy meczu. Doskonała kondycja dziewcząt i chłopców, świetna koncentracja i  idealne ustawienie zawodników w czasie gry spowodowały, ze mecz o Puchar w Korfballu dostarczył kibicom  niezapomnianych wrażeń.

W wysokiej ocenie spotkania Monika Skórka zwróciła również uwagę na grę fair play dziewcząt i chłopców. Dziękujemy za słodki poczęstunek w przerwie meczu :)

14 grudnia 2016 r.

>>>>>>> Portal Polskiego Związku Korfballu <<<<<<<

I Powiatowy Turniej w Korfballu 2016

Pierwsza na świecie koedukacyjna gra zespołowa

Mistrzowie I Turnieju  w Korfballu 2016

14 grudnia 2016 r.

35. Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Pomnik Solidarności w Węgrowie

13 grudnia 2016 r.

35. Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Pomnik Solidarności w Węgrowie

Na zaproszenie NSZZ Solidarność na uroczystości 35. Rocznicy Stanu Wojennego przybyły delegacje parlamentarzystów, władz samorządowych miasta i powiatu oraz organizacji społecznych Węgrowa. Wśród uczestników uroczystości złożenia okolicznościowych wiązanek przed Pomnikiem Solidarności przybyli uczniowie I klasy Technikum Ekonomicznego i I klasy Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.

Opiekunami naszej delegacji były: mgr Ewa Sawicka oraz mgr Magdalena Ceglarska Kowal.

13 grudnia 2016 r.

35. Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Pomnik Solidarności w Węgrowie

13 grudnia 2016 r.

I Mikołajkowy Turniej Siatkarski O Puchar Dyrektora ZSP w Węgrowie

Liceum Ogólnokształcące

Świetnie przygotowany, historyczny turniej siatkarski uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego to fantastyczna integracyjna przygoda siatkarek  z I klasy LO S.O.S. i mundurowych z I klasy LOM. Zespoły tworzyło czterech zawodników - po dwie osoby z w/w klas. Zabawa była wyśmienita przy wyjątkowo życzliwej atmosferze. 

Sędziami honorowymi I Mikołajkowego Turnieju Siatkarskiego były mgr Monika Skórka i mgr Magdalena Ceglarska Kowal, wychowawcy klas.

12 grudnia 2016 r.

I Mikołajkowy Turniej Siatkarski O Puchar Dyrektora ZSP w Węgrowie

Beata Szewczyk - Kapitan Drużyny  "PONY BUS"  

12 grudnia 2016 r.

I Mikołajkowy Turniej Siatkarski O Puchar Dyrektora ZSP w Węgrowie

Zdobywcy Pucharu Dyrektora ZSP w Węgrowie

"PONY BUS"

W składzie: Beata Szewczyk, Zofia Bindulska, Marcin Madziar i Mateusz Góralczyk.

12 grudnia 2016 r.

Rewelacyjny rewanż II Ligi Kadetek

Nasza drużyna Akademii S.O.S. w barwach Olimpii Węgrów powtórzyła wcześniejsze zwycięstwo 3:1 w meczu wyjazdowym z LTS Legionovią i rozegrały świetny mecz w Węgrowie na wysokim sportowym poziomie.  Goście po raz kolejny spotkali się z bardzo skoncentrowaną i ambitną drużyną trenowaną przez mgr Małgorzatę Kozieł. Gratulacje :)

8 grudnia 2016 r.

Brawa dla  kadetek z Akademii S.O.S. 

W wyjazdowym spotkaniu II Ligi Kadetek nasza drużyna kierowana przez mgr Małgorzatę Kozieł pokonała LTS Legionovię z Legionowa 3:1. Dziewczęta bez problemu poradziły sobie z wytrawnymi przeciwniczkami na ich terenie i z dużą nadzieją na kolejne sukcesy  oczekują następnych spotkań II Ligi Kadetek. Brawo dziewczęta :)

2 grudnia 2016 r.

Gościnnie i sportowo w Białej Podlaskiej

Nasze siatkarki z węgrowskiej Akademii S.O.S.  pod barwami Olimpii Węgrów oraz  LO S.O.S. wzięły udział w towarzyskich spotkaniach w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej.  Do rywalizacji  przystąpiły również dziewczęta z UKS Dantex Siemiatycze i S.O.S. z Białej Podlaskiej. Ta piękna sportowa zabawa była również trwałym elementem promocyjnym naszego mazowieckiego ośrodka. W klasyfikacji końcowej towarzyskiego turnieju w Białej Podlaskiej I miejsce zdobyła drużyna węgrowskiej Akademi  S.O.S. - Olimpia Węgrów trenowana przez mgr Małgorzatę Kozieł.

Sympatycznym spotkaniem był mecz dwóch węgrowskich drużyn w którym dziewczęta z LO S.O.S. pokonały Olimpię Węgrów. Trenerem reprezentacji LO S.O.S. na tym turnieju w Białej Podlaskiej była mgr  Monika Skórka. Gratulujemy pięknej promocji Węgrowa :)

MVP Turnieju Towarzyskiego w Białej Podlaskiej  Dorota Kania

29 listopada 2016 r.

Zajęcia promocyjne węgrowskiego S.O.S. w Mińsku Mazowieckim

Nasze utalentowane siatkarki z I LO S.O.S. wspólnie z zawodniczkami Akademii S.O.S. wzięły udział w kolejnym spotkaniu promocyjnym w siedzibie mińskiego gimnazjum S.O.S. Spotkanie przygotowała mgr Małgorzata Kozieł trener i wychowawca II klasy LO S.O.S. Grzecznościowo można wspomnieć , iż dziewczęta wygrały z Gospodarzami mecz wynikiem 3:1.

21 listopada 2016 r.

Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt  2016

Rozpoczęła się I tura rozgrywek Licealiady 2016. Nasze dziewczęta wystartowały wyjątkowo pewnie, wygrały bez straty seta dwa mecze rozgrywek z ZSP Łosice oraz  LO Mrozy i awansowały do II tury. Pani Monika Skórka trener S.O.S. nie ma wątpliwości, że dziewczęta wykonały bardzo dobrze swoje zadanie i pewnie wykorzystały swoje sportowe atuty. Gratulujemy naszej reprezentacji sukcesu :)

15 listopada 2016 r.

IV Regionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

Biała Podlaska 2016

W pięknej hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Białej Podlaskiej spotkały się najlepsze siatkarki Regionu Wschód z województw: lubelskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Dziewczęta reprezentowały gimnazja i  I klasy LO S.O.S. Turniej jest okazją do zaprezentowania indywidualnego potencjału siatkarek oraz ich integrację w ramach regionu wschodniego. Po zakończeniu imprezy statystyki trenerskie zostaną podsumowane i przekazane Adamowi Nowikowi Regionalnemu S.O.S. - głównemu organizatorowi Turnieju Talentów S.O.S.

Skład mazowieckiej reprezentacji LO SOS: Biernacka Weronika, Bindulska Zofia, Daniluk Paulina, Kania Dorota, Lipińska Andżelika, Peciak Patrycja,  Skórka Natalia, Staniszewska Iga, Szewczyk Beata, Plewka Aleksandra oraz Monika Skórka Trener S.O.S.

7 listopada 2016 r.

I LO S.O.S.

Kolejny dzień i kolejny sukces naszych najmłodszych siatkarek Akademii S.O.S. prowadzonych pod czujnym okiem mgr Małgorzaty Kozieł trenera S.O.S. Nasza reprezentacja pokonała drużynę MKS „Olimp” z Mińska Mazowieckiego wynikiem 3 : 1. Gratulacje.

W składzie naszej reprezentacji wystąpiły dziewczęta z I klasy LO S.O.S. oraz SPS Olimpia Węgrów.

16 października 2016 r.

Akademia S.O.S.

Bardzo emocjonujący i świetny  mecz rozegrały nasze siatkarki Akademii S.O.S.  z  LTS Legionovia Legionowo w ramach mazowieckich ligowych rozgrywek kadetek wygrywając z utytułowanym przeciwnikiem 3 : 1. Trenerem naszej drużyny   była mgr Małgorzata Kozieł. Brawo !

Na trybunach nie mogło zabraknąć mgr Moniki Skórki trenera S.O.S. i oczywiście najwytrwalszego kibica siatkówki S.O.S. … ale o tym innym razem :)

15 października 2016 r.

Unikatowa musztra w Liceum Ogólnokształcącym.

Nie lada gratką było spotkanie  uczniów dwóch klas pierwszych mundurowej i mazowieckiej S.O.S Liceum Ogólnokształcącego na wspólnych zajęciach z musztry.  Dzięki uprzejmości kadry "Niezłomnych"  uczennice - siatkarki, miały wyjątkową okazję poznać trud edukacji wojskowej. Może wkrótce zorganizowany będzie  ciekawy rewanż na sali gimnastycznej... :)

O wyjątkowej aktywności i sprawności naszych ćwiczących uczniów niech świadczy fakt, iż niektórzy właśnie wrócili z Międzypowiatowej  Licealiady w Siedlcach.

6 października 2016 r.

Unikatowa musztra w Liceum Ogólnokształcącym.

Kadra ze Stowarzyszenia "Niezłomnych" była pod wrażeniem udanego unikatowego wspólnego ćwiczenia musztry. Wszyscy zostali nagrodzeni nie tylko wysoką oceną ale również grzecznościowym zaproszeniem na poligon sprawnościowy i  zasłużone ognisko...  

6 października 2016 r.

Unikatowa musztra w Liceum Ogólnokształcącym S.O.S.

Umiejętności i sprawność siatkarek z I klasy LO S.O.S. budzą podziw. W drodze na siatkarski trening dziewczęta chętnie przyłączyły  się do musztry uczniów w klasie mundurowej. Efekty są imponujące...  

6 października 2016 r.

I klasa mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

Mgr Monika Skórka trener S.O.S. i wychowawca klasy.

4 października 2016 r.

Poniżej zdjęcia wyższej rozdzielczości w Galerii :) 

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

Uczniowie mazowieckiej I klasy LO S.O.S. z Haliną Ulińską Wicestarostą Węgrowskim, Michałem Piotrowskim Dyrektorem Biura Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc, Marleną Mieszałą Ambasadorem Akademii S.O.S., Moniką Skórką wychowawcą i trenerem S.O.S. oraz Natalią Błąd i Wiktorią Rokicką tegorocznymi  maturzystkami LO S.O.S. gościnnie przybyłymi do młodszych koleżanek na inaugurację roku szkolnego.

1 września 2016 r. 

575. rocznica nadania praw miejskich dla Węgrowa

Uczestnicy uroczystych obchodów Dnia Węgrowa.

Leszek Piotrowski Radny Rady Miasta Węgrowa, nauczyciel wychowania fizycznego naszej szkoły, Zbigniew Krzyżanowski  Szef Szkolenia Ogólnopolskiego Programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Warszawie- Honorowy Obywatel Miasta Węgrowa oraz Patrycja uczennica, siatkarka przyszłej I klasy Liceum Ogólnokształcącego Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.

Patrycja wzięła udział w uroczystej sesji Rady Miasta Węgrowa i miała okazję być świadkiem tego szczególnego dla węgrowskiej społeczności wydarzenia.

7 sierpnia 2016 r.

Ania przyszła uczennica I klasy LO S.O.S. osobiście przyjechała obejrzeć listę koleżanek przyjętych do klasy sportowej Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Pozdrawiamy serdecznie wszystkie przyjęte do klasy sportowej dziewczęta.

29 lipca 2016 r.

*      *     *

Rekrutacja do I klasy Liceum Ogólnokształcącego

Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie

na rok szkolny 2016/2017


Lista dziewcząt przyjętych do I klasy LO S.O.S.

na rok szkolny 2016/2017 


Bartoszuk Weronika

Biernacka Weronika

Bindulska Zofia

Daniluk Paulina

Kania Dorota

Kopka Dominika 

Michałowska Martyna 

Lipińska Andżelika

Noga Julia

Peciak Patrycja

Przewoźnik Anna

Skórka Natalia

Staniszewska Iga

Szewczyk Beata

Szymków Zuzanna

Zielińska Aleksandra


Wychowawca  I klasy LO S.O.S. - mgr Monika Skórka trener S.O.S.

Tegoroczny nabór do I klasy mazowieckiego LO S.O.S. jest wzorem ubiegłych lat  również wyjątkowy. Nasze siatkarki reprezentują regiony województw mazowieckiego oraz lubelskiego. Pierwsza rekrutacja zakończyła się przyjęciem dziewcząt z takich miejsc jak Stoczek Łukowski/lubelskie 2 osoby, Żelechów 2 osoby,  Kornica 2 osoby, Płock 1 osoba, Otwock 1 osoba, Siedlce 1 osoba, Sokołów Podlaski 1 osoba, Warszawa 3 osoby i Węgrów 3 osoby (Razem 16 siatkarek mazowieckiego LO S.O.S.). Gratulujemy :)

29 lipca 2016 r.

Wspólnie z kadrą trenerską mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. w Węgrowie składamy serdeczne gratulacje dziewczętom, które będą uczestniczyły  w Ogólnopolskim Programie S.O.S. Jednocześnie życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia :)

Ps. 7 sierpnia 2016 r. o godz. 13 oo w Węgrowskim Ośrodku Kultury w Węgrowie odbędzie się uroczysta sesja Rady Miasta Węgrowa. Szczególnym punktem tej sesji będzie wyróżnienie Pana Zbigniewa Krzyżanowskiego  Szefa Szkolenia Programu S.O.S. wyjątkowym odznaczeniem z okazji odchodów Dni Węgrowa (6-7 sierpnia 2016 r.) ... 

Wakacyjne pozdrowienia przesyła mgr Monika Skórka, trener S.O.S. i wychowawca,  uczennicom przyszłej I klasy LO S.O.S. oraz ich rodzinom.

Do zobaczenia :)


*       *       *

Z pełną satysfakcją informujemy, że nasza szkoła została zaproszona na centralny


IV Turniej Talentów S.O.S. w Ostrowcu Świętokrzyskim

w dniach 12 - 14 czerwca 2016 r. 


*       *       *

Rekrutacja 2016/2017

Mazowieckie Liceum Ogólnokształcące S.O.S.

Rekrutacja do I klasy LO S.O.S. na rok szkolny 2016/2017

Natalia pozdrawia serdecznie wszystkie koleżanki, które przeszły pozytywnie międzynarodowy test S.O.S. W tym momencie możemy stwierdzić, że podstawowa lista wspaniałych kandydatek złożyła w większości niezbędną dokumentację.

Dziewczęta reprezentują takie miejscowości m. in. jak: Warszawa, Płock, Siedlce, Otwock, Żelechów, Sokołów Podlaski, Stara Prawda, Kornica i oczywiście powiat węgrowski.

1 lipca 2016 r.

Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny 

Rekrutacja do I klasy mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. na rok szkolny 2016/2017

Mgr Monika Skórka trener S.O.S  na kolejnym teście sprawnościowym z utalentowanymi siatkarkami, 5 czerwca 2016 r. 

Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny 

Rekrutacja do I klasy mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. na rok szkolny 2016/2017

Pozdrawiamy serdecznie Dominikę i trenera S.O.S. Michała Chydzińskiego z zaprzyjaźnionego ursynowskiego Gimnazjum 92 w Warszawie. Gimnazjum jest siedzibą mazowieckiego gimnazjum S.O.S.

1 czerwca 2016 r. 

Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny 

Rekrutacja na rok szkolny 2016/2017

II tura testów sprawnościowych S.O.S.

21 maja 2016 r.

Przed treningiem...

5 października 2016

I_LO_SOS_2016

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.
Dodatkowe informacje
Wprowadził informację:Janusz Baum
Wytworzył informację:Janusz Baum
Data wytworzenia informacji:2016-08-31 19:49:05
Data utworzenia:2016-08-31 19:49:05
Data modyfikacji:2017-08-25 22:13:37
Liczba wyświetleń:3746

W ramach witryny stosujemy plili cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Zmiany ustawień można dokonać w dowolnej chwili. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Nasz e - mail: sekretariat@zsp.wegrow.pl