Aktualności
O szkole
Uczniowie
Projekty
S.O.S.
BIP

Archiwum 2016/2017


Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 4 września 2017 r. (tj. poniedziałek) o godz. 9 15 na placu apelowym przy budynku głównym szkoły (w przypadku pogorszenia pogody w dużej hali sportowej).

Serdecznie zapraszamy.

31 sierpnia 2017 r.

37. rocznica strajków w 1980 r. i powstania NSZZ „Solidarność“

Pomnik NSZZ „Solidarność” - Węgrów

"Solidarność - to znaczy: jeden i drugi, a skoro brzemię,
to brzemię niesione razem, we wspólnocie. A więc nigdy:
jeden przeciw drugiemu, jedni przeciw drugim.
I nigdy brzemię dźwigane przez człowieka samotnie.
Bez pomocy drugich."

                                                      Jan Paweł II

 31 sierpnia 2017 r.

37. rocznica strajków w 1980 r. i powstania NSZZ „Solidarność“

Pomnik NSZZ „Solidarność” - Węgrów

 Węgrowska "Solidarność" świętowała 37. jubileusz powstania. 31 sierpnia mija kolejna rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych, które dały początek NSZZ Solidarność. Na uroczystość przybyły m.in. delegacje kombatanckie, przedstawiciele samorządu lokalnego powiatu węgrowskiego, miasta Węgrowa i Gminy Liw oraz Gospodarze – związkowcy z prowadzącym ceremonię Przewodniczącym Ryszardem Koconem.  

Honorowe zaproszenie przyjęła również delegacja naszej szkoły.

31 sierpnia 2017 r.

Summer Cump 2017

Baltic Sea

Zawodniczki węgrowskiej Akademii S.O.S. uczestniczyły w świetnie zorganizowanym siatkarskim obozie szkoleniowo-wypoczynkowym w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.

Fantastyczne zajęcia, zaplanowane przez doświadczoną kadrę trenerską: Monikę Skórkę, Małgorzatę Kozieł i Marlenę Mieszałę z SPS Olimpii – Partnera LO S.O.S., dostarczyły naszym siatkarkom wielu wyjątkowych wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Z atrakcyjnej formy spędzenia wakacyjnego czasu z satysfakcją skorzystały uczennice z Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

Brawo !

28 sierpnia 2017 r.

Summer Cump 2017

Baltic Sea

Zorganizowany pobyt w formie obozu szkoleniowo-wypoczynkowego, połączony był z grami i zabawami oraz pogłębieniem wiadomości z zakresu higieny zdrowia i ochrony środowiska. Summer Camp jednocześnie był okazją do pokazania zalet aktywnego wypoczynku, organizacji czasu wolnego. Obóz wykorzystano do poznania regionu, jego historii oraz walorów turystyczno-krajoznawczych. 

Gdański Summer Camp pozostanie w pamięci uczestników jako czas prawdziwej sportowej integracji węgrowskiej Akademii S.O.S.

Warto podkreślić, że najlepsi siatkarze z MOS Wola gościli w tym czasie w naszej szkole na corocznych wakacyjnych zajęciach sportowych przygotowujących do kolejnego sezonu siatkarskiego. Węgrowski Camp organizował Krzysztof Felczak przedstawiciel Polskiego Związku Piłki Siatkowej - koordynator regionalny S.O.S. w województwie wielkopolskim, pomorskim, zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim.

Gratulacje !

28 sierpnia 2017 r.

Jan Dobrogost Krasiński i artyści

Przenoszące nas w 300 lat wstecz widowisko historyczne, niezwykle barwnie i ciekawie przedstawiło powitanie wielkiego fundatora i mecenasa Węgrowa Jana Dobrogosta Krasińskiego po powrocie z Bitwy pod Wiedniem.Wśród gości i widzów nie zabrakło zaproszonych przedstawicieli naszej szkoły.

Patronat Honorowy tego wyjątkowo barwnego widowiska objęła Maria Koc Wicemarszałek Senatu RP.

27 sierpnia 2017 r.

Informacja dla wychowanków szkolnego internatu 

Wszystkich uczniów - mieszkańców internatu informujemy, że zapraszamy do zakwaterowania 4 września 2017 r.  (tj. poniedziałek). Jest to dzień uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018.

 Jednocześnie z satysfakcją podkreślamy, że szkoła finalizuje w czasie wakacji kolejny remont kapitalny pomieszczeń sanitarnych i łazienek oraz pokoi wychowanków na trzecim piętrze budynku.

25 sierpnia 2017 r. 

Dni Węgrowa 2017

73. Rocznica Wyzwolenia Węgrowa przez Armię Krajową

27. Rocznica Powstania Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Koła Obwodu „Smoła” w Węgrowie

W oficjalnych uroczystościach Dni Węgrowa, w Mszy Świętej w intencji mieszkańców w Bazylice Mniejszej w Węgrowie oraz w ceremonii składania wiązanek pod Pomnikiem Armii Krajowej m. in. udział wziął Poczet Sztandarowy naszej Szkoły.

6 sierpnia 2017 r.

Dni Węgrowa 2017

73. Rocznica Wyzwolenia Węgrowa przez Armię Krajową

27. Rocznica Powstania Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Koła Obwodu „Smoła” w Węgrowie

Poczet Sztandarowy Szkoły:

Damian Matusik – Chorąży, Natalia Rytel oraz Weronika Świętoń – Asysta Pocztu Sztandarowego.

Opiekun Pocztu Sztandarowego:

mgr Małgorzata Kołodziejczuk

6 sierpnia 2017r.

Apel pamięci w 73. rocznicę wybuchu

Powstania Warszawskiego

Jednostka Strzelecka "Niezłomni Węgrów"

Uczniowie klas mundurowych II Liceum Ogólnokształcącego

Pomnik Armii Krajowej przy ul. Tadeusza Kościuszki w Węgrowie 

Walka zbrojna przeciw okupantowi niemieckiemu została podjęta w Warszawie przez oddziały Armii Krajowej w ramach planu Burza. W tragicznych dniach Powstania Warszawskiego zginęło około 180 tys. mieszkańców stolicy, w tym 16 tys. żołnierzy.  W wyniku działań zbrojnych zniszczeniu uległo 70 proc. powierzchni miasta.  Powstanie trwało od 1 sierpnia do 2 października 1944 r.

Godną uznania patriotyczną postawą, uczniowie podkreślili tegoroczne obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Składamy Wam Drodzy Uczniowie serdeczne podziękowanie. Nasi mundurowi  przybyli pod opieką wychowawcy mgr Edyty Kozieł i mgr Elżbiety Topolińskiej wicedyrektora szkoły.

1 sierpnia 2017 r.

Apel pamięci w 73. rocznicę wybuchu

Powstania Warszawskiego

Patronat Honorowy: Maria Koc Wicemarszałek Senatu RP 

Organizatorzy:

Jednostka Strzelecka "Niezłomni Węgrów"

Współorganizatorzy:

Miasto Węgrów, Klub Sportowy Czarni Węgrów

oraz 

Uczniowie klas mundurowych II Liceum Ogólnokształcącego


Piosenki z Powstania Warszawskiego wykonała  Anita Opłocka (Sopran) Studentka Wydziału Wokalnego Uniwersytetu im. Fryderyka Chopina w Warszawie z akompaniamentem Jakuba Plasa.   

1 sierpnia 2017 r.

C.D.N. 

Wakacje w pełni

Serdeczne pozdrowienia z wakacyjnych podróży przesyłają uczennice i uczniowie naszej szkoły. Góry, morze, lasy, rzeki i wiele uroczych miejsc służy aktywnemu wypoczynkowi.

Andżelika z II klasy LO SOS przesyła koleżankom i kolegom życzenia miłego wypoczynku z pięknych polskich Tatr.    

Dziękujemy :)

26 lipca 2017

Zaproszenie

na Dni Węgrowa

26 lipca 2017 r.

Zaproszenie

Jednostki Strzeleckiej "Niezłomni Węgrów"

na apel pamięci w 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Miejsce: Pomnik Armii Krajowej przy ul. Tadeusza Kościuszki w Węgrowie

Termin: 1 sierpnia godz. 17oo

26 lipca 2017 r.

II Turniej Szachowy

„Szachy z Janem Kochanowskim” – 2017

Wakacyjny trzydniowy maraton szachowy - 9 rund systemem szwajcarskim, rozpoczął się turniejem A z udziałem reprezentantów województw: śląskiego, lubelskiego, małopolskiego i mazowieckiego.

  Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwają sędzia główny Waldemar Kulik i Monika Doktorska Prezes MUKS "Fidei" w Węgrowie.

21 lipca 2017 r.

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018

Powody do zadowolenia mają członkowie Komisji Rekrutacyjnej z Joanną Skibą Przewodniczącą Komisji na czele z tegorocznego postępowania rekrutacyjnego do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018. Bardzo dużym zainteresowaniem kandydatów cieszyły się wszystkie propozycje szkoły o czym świadczy średnia liczba uczniów w poszczególnych klasach pierwszych Liceum Ogólnokształcącego i Technikum  - ponad 32 uczniów/oddział.

Komisja Rekrutacyjna oraz dyrekcja szkoły podjęły starania aby umożliwić ewentualnym pozostałym kandydatom naukę w naszej szkole w ramach rekrutacji uzupełniającej.

Wszystkim uczniom przyjętym  do pierwszych klas życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia :)

15 lipca 2017 r.

Święto Policji w Węgrowie

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św. w Bazylice Mniejszej w Węgrowie a następnie zostały wręczone medale, odznaczenia i akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Godnym podkreślenia jest fakt, że wśród kadry policyjnej województwa mazowieckiego w tym szczególnie Warszawy i powiatu węgrowskiego coraz więcej jest Absolwentów naszej szkoły.

Warto przypomnieć, że obecnym Komendantem-Rektorem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie jest mł. insp. dr Marek Fałdowski, Absolwent Technikum naszego Zespołu.

Składamy serdeczne życzenia wszystkim policjantom w tym naszej węgrowskiej Policji z okazji ich święta oraz dziękujemy za świetną współpracę w zakresie edukacji policyjnej w klasach mundurowych.

14 lipca 2017 r.

X Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze

 Ochotniczych Straży Pożarnych

W Węgrowie spotkały się reprezentacje Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu węgrowskiego na Jubileuszowym X Turnieju sprawnościowym. Gospodarzem zawodów był Ryszard Gajewski - prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Węgrowie. Na uroczyste otwarcie przybyli wójtowie z okolicznych gmin oraz Ireneusz Królik b. doradca Komendanta Głównego PSP oraz Jarosław Soszyński Powiatowy Komendant PSP.

W składach drużyn OSP nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Gratulujemy!

2 lipca 2017 r.

>>>>>>> Więcej <<<<<<<

X Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze

 Ochotniczych Straży Pożarnych

2 lipca 2017 r.

W drogę, w stronę Słońca

Kolejny już rok wszystkie siatkarki świetnie poradziły sobie z tegorocznymi egzaminami maturalnymi. Absolwentki mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego mogą być wzorem dla swoich młodszych koleżanek oraz uczniów pozostałych typów szkół. Rzetelnie wypełniając swoje szkolne obowiązki, pracowicie trenowały w każdym tygodniu 16 godzin na zajęciach siatkarskich- systematycznie przez trzy lata realizacji wspaniałego Programu S.O.S. Podziwiamy Was… i gratulujemy zasłużenie otwartej drogi ku przyszłości… !

W tegorocznych egzaminach świetnie poradzili sobie również Absolwenci Technikum Elektrycznego uzyskując o 20 procent wyższą zdawalność od średniej krajowej dla Technikum. Elektrycy w 100% zaliczyli matematykę a w sierpniu będą walczyli o rekordowe 100% zdawalności w TE !!!

30 czerwca 2017 r.

Musicalowa Akademia Talentów

Ostatnie przedwakacyjne spotkanie najmłodszych wokalistów są świetną okazją do podsumowania pracowitego roku. Cotygodniowe zajęcia Musicalowej Akademii Talentów nie tylko są świetną zabawą ale także rozwijają wiele ważnych cech i zdolności bardzo potrzebnych w życiu.

30 czerwca 2017 r. 

Wsparcie Centrum Zdrowia Dziecka

Samorząd Szkolny ZSP w Węgrowie

Julia Mazurek przedstawiciel Samorządu Szkolnego oraz mgr Brygida Strąk przekazały starannie zebrane przez uczniów naszej szkoły prezenty dla Centrum Zdrowia Dziecka. Tuż przed wyjazdem zaplanowano podsumowanie tej szlachetnej akcji charytatywnej.

Wymownym w tym momencie była przypadkowa obecność kolejnej, przyszłej siatkarki naszego mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego i słowa uznania skierowane do samorządu za podejmowanie pięknych inicjatyw społecznych.

29 czerwca 2017 r.


UNIWERSYTET WARSZAWSKI

WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH

INSTYTUT EUROPEISTYKI WNPiSM

Patronat UW

Nasza Szkoła w ramach realizowanego Patronatu Uniwersytetu Warszawskiego uczestniczyła w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Zmierzch Demokracji Liberalnej?”.


Uroczystego otwarcia Konferencji dokonali:

prof. UW dr hab. Stanisław Sulowski – Dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego

dr Piotr Dardziński – Podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP

Paweł Musiałek – Członek Zarządu Klubu Jagiellońskiego

prof. dr hab. Konstanty Adam Wojtaszczyk – Dyrektor Instytutu Europeistyki WNPiSM Uniwersytetu Warszawskiego

Tematyka obrad dotyczyła zagadnień rozpatrywanych w kontekście demokracji liberalnej: wymiar aksjologiczny, alternatywne formy demokracji, porządek prawny, ustrój państwa, media, problemy socjalne, problemy współczesnych stosunków międzynarodowych oraz koncepcje rozwoju UE. Konferencja miała formę dyskusji moderowanej.

W tym wyjątkowym w historii szkoły wydarzeniu uczestniczyły Kamila Kozłowska i Natalia Żochowska uczennice III klasy Technikum Ekonomicznego z dr Joanną Gołębiewską- Kokoszka i mgr Brygidą Strąk opiekunem Samorządu Szkolnego.Byliśmy jedynymi przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

28 czerwca 2017 r.


UNIWERSYTET WARSZAWSKI

WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH

INSTYTUT EUROPEISTYKI WNPiSM

Patronat UW

Nasza Szkoła w ramach realizowanego Patronatu Uniwersytetu Warszawskiego uczestniczyła w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Zmierzch Demokracji Liberalnej?”.

Moderatorzy i współmoderatorzy paneli tematycznych m.in.:

prof. dr hab. Konstanty Adam Wojtaszczyk, prof. dr hab. Jacek Wojnicki, prof. dr hab. Grażyna Ulicka, prof. UW dr hab. Jarosław Szymanek, prof. dr hab. Ewa Stasiak-Jazukiewicz, prof. dr hab. Gertruda Uścińska, prof. UW dr hab. Tomasz G. Grosse, prof. UW dr hab. Stanisław Sulowski, prof. dr hab. Eugeniusz Zieliński, prof. UW dr hab. Józef Tymanowski, prof. dr hab. Andrzej Wierzbicki, prof. dr hab. Alicja Jaskiernia, prof. dr hab. Wojciech Jakubowski, prof. dr hab. Włodzimierz Anioł,  prof. dr hab. Wojciech Łukowski, prof. dr hab. Stanisław Parzymies - Uniwersytet Warszawski

prof. dr hab. Bogdan Szlachta – Uniwersytet Jagielloński

prof. UMK dr hab. Andrzej Zybertowicz – Uniwersytet Mikołaja Kopernika

prof. dr hab. Artur Nowak-Far – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

prof. dr hab. Waldemar Paruch,  prof. dr hab. Marek Pietraś – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

prof. dr hab. Andrzej Antoszewski – Uniwersytet Wrocławski

prof. dr hab. Wiesław Bokajło – Uniwersytet Wrocławski/Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

prof. dr hab. Zbigniew Czachór – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu/Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim

ks. prof. dr hab. Piotr Mazurkiewicz – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

– Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej

prof. UPH dr hab. Włodzimierz Fehler – Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

prof. UAM dr hab. Magdalena Musiał-Karg – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

prof. dr hab. Marian Wilk – Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi

prof. US dr hab. Marek Żurek – Uniwersytet Szczeciński

dr hab. Elżbieta Kużelewska – Uniwersytet w Białymstoku, Uniwersytet Warszawski

Kamila i Natalia uczennice III klasy Technikum Ekonomicznego miały wyjątkową możliwość poznania i dyskusji z wyjątkowymi przedstawicielami świata nauki z najlepszych polskich uczelni.

28 czerwca 2017 r.


UNIWERSYTET WARSZAWSKI

WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH

INSTYTUT EUROPEISTYKI WNPiSM

Patronat UW

Kamila Kozłowska i Natalia Żochowska uczennice III klasy Technikum Ekonomicznego nie tylko świetnie radzą sobie z nauką ale również są współautorkami wielu ciekawych i wyjątkowych wydarzeń edukacyjnych w szkole takich jak Global Money Week, Turniej Gier Planszowych czy spotkania  REKRUTACYJNE 2017 do klas pierwszych z uczniami zaprzyjaźnionych Gimnazjów powiatu węgrowskiego.

28 czerwca 2017 r.

Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny w Węgrowie 2017

Rekrutacja do I klasy Liceum Ogólnokształcącego  S.O.S. 2017 nabiera tempa i kolejne utalentowane sportowo dziewczęta, składając dokumenty rekrutacyjne, dołączają do swoich przyszłych wspaniałych koleżanek. Ten unikatowy w skali Europy Program rozpowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży, realizowany pod Patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, pozwala rozwijać największe talenty siatkarskie w Polsce.

Ostatnim pięknym akordem tego programu był V Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych im. Wiesława Gawłowskiego w Bydgoszczy w czerwcu b.r.!!!

  Witamy w Węgrowie jego uczestników 😊

27 czerwca 2017 r.

Rozpoczęły się egzaminy z kolejnej kwalifikacji A.18

Następny dzień i rozpoczyna się kolejna sesja egzaminacyjna A.18. Prowadzenie sprzedaży (522301- sprzedawca). Warto podkreślić, że do Zespołu przyjeżdżają wyjątkowo doświadczeni egzaminatorzy, którzy od wielu, lat w ramach kompetencji Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, chętnie biorą udział w węgrowskich egzaminach. W ciągu ostatnich lat wielu z nich skutecznie awansowało na stanowiska kierownicze w placówkach oświatowych Siedlec, Garwolina a ostatnio w Wyszkowie.

Gratulujemy Pani Anecie Pękul egzaminatorowi przedmiotów ekonomicznych i życzymy samych sukcesów na nowym stanowisku Dyrektora.

Pani Aneto bardzo dziękujemy za piękną i wzorową współpracę od początku funkcjonowania zewnętrznych egzaminów zawodowych w naszej szkole!!!

26 czerwca 2017 r.

„Dzień Świętojański”

Uroczystość „Dzień Świętojański” rozpoczynający sezon turystyczny 2017r. w Powiecie Węgrowskim odbyła się w Wyszkowie nad Liwcem. Zorganizowało ją Starostwo Powiatowe w Węgrowie z Klubem Seniora z Wyszkowa, współorganizatorem była Rada Sołecka z Wyszkowa. Nasza szkoła udzieliła pełnego wsparcia logistycznego tej turystycznej imprezie.

Szczególnym akcentem był udany występ akordeonisty Karola Wysockiego członka Zespołu Muzyczno- Wokalnego „W Dobrym Tonie” tegorocznego Absolwenta naszej szkoły. Karol świetnie radzi sobie nie tylko na scenie ale również na wolnej przestrzeni.

Brawo 😊

25 czerwca 2017r.

>>>>>>>> Portal Starostwa Powiatowego w Węgrowie <<<<<<<<<

Zawody Strzeleckie „O Puchar Dyrektora ZSP”

Wielobój strzelecki w konkurencji Psp 10, Pcz 20 i Ksp 10

Od wczesnych godzin rannych do późnych popołudniowych kilkudziesięciu strzelców walczyło o zwycięstwo w tegorocznych, ostatnich przed sezonem wakacyjnym, zawodach strzeleckich O Puchar Dyrektora ZSP w Węgrowie”. Głównym organizatorem zawodów był Klub Strzelectwa Sportowego „Feniks” zaś sędzią głównym Sławomir Wierzejski wielokrotny mistrz Polski w strzelectwie sportowym.

W ostatecznej klasyfikacji tegoroczne zawody wygrał Krzysztof Makowski z wynikiem 256 pkt. Drugie miejsce zdobył Tomasz Marchela z wynikiem 241 pkt zaś trzecie miejsce Adam Dao Van z wynikiem 236 pkt.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknej strzeleckiej rywalizacji a zwycięzcom wspaniałych wyników.

25 czerwca 2017 r.

Zawody Strzeleckie „O Puchar Dyrektora ZSP”

Wielobój strzelecki w konkurencji Psp 10, Pcz 20 i Ksp 10

Tomasz Marchela - Wicemistrz Zawodów Strzeleckich "O Puchar Dyrektora ZSP w Węgrowie".

W ceremonii wręczenia pucharów wziął udział sędzia główny Sławomir Wierzejski wyśmienity strzelec, wielokrotny Mistrz Polski w strzelectwie sportowym.

25 czerwca 2017 r.

Zawody Strzeleckie „O Puchar Dyrektora ZSP”

Wielobój strzelecki w konkurencji Psp 10, Pcz 20 i Ksp 10

Krzysztof Makowski - I miejsce i Puchar w Zawodach Strzeleckich "O Puchar Dyrektora ZSP w Węgrowie" (256 pkt.)

25 czerwca 2017 r.

Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego 2017

W  Węgrowie odbył się Ogólnopolski Turniej z Okazji Dnia Dziecka w Tenisie Ziemnym dla dzieci i młodzieży organizowany przez Węgrowskie Stowarzyszenie Tenisowe i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie. W zawodach uczestniczyło 30 zawodników w wieku od 4 do 18 lat . Turniej rozgrywany był w 7 kategoriach wiekowych. 

Oficjalne wyniki z przeprowadzonego na początku czerwca Turnieju znajdują się na portalu "Tenis Ziemny" . Gratulujemy naszemu Partnerowi- Węgrowskiemu Stowarzyszeniu Tenisowemu z Andrzejem Rutkowskim, Absolwentem naszej szkoły, na czele świetnych wyników i kolejnej udanej imprezy.

25 czerwca 2017 r.

>>>>>> Portal Tenis Ziemny <<<<<< 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Wyjątkowy i podniosły charakter miały trzy uroczystości zakończenia roku szkolnego - kolejno w szkołach średnich Zespołu, w klasach kończących naukę Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz w Szkole Policealnej. Ta szczególna chwila była okazją do złożenia gratulacji uczniom i absolwentom za wybitne i bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i sukcesy w wielu olimpiadach przedmiotowych.

Wśród wszystkich wyróżnionych najwyższe wyniki w nauce osiągnęła Zofia Bindulska uczennica I klasy Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego uzyskując średnią ocen 5.53.  Składamy serdeczne gratulacje wyróżnionym i nagrodzonym uczniom oraz ich rodzicom i dziękujemy za piękną, godną naśladowania postawę.

Życzymy wspaniałych, bezpiecznych i udanych wakacji :)

24 czerwca 2014

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Szkoły średnie

Uczniowie wyróżnieni za bardzo dobre wyniki w nauce – świadectwa z wyróżnieniem:

Liceum Ogólnokształcące:

Magdalena Dżbik, Staniszewska Iga, Lipka Maria, Piórkowska Natalia, Górska Anna, Zofia Bindulska;

Technikum:

Jolanta Niewiarowska, Anna Rychlik, Gabriela Sojat, Anna Skórka, Paulina Kodym, Klaudia Adaśko, Kamila Kozłowska, Olga Bronisz, Damian Jechna, Jakub Gastoł;

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

Marlena Janiszewska

Gratulujemy !!!

24 czerwca 2017 r.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Wręczenie świadectw ukończenia szkoły w klasach III Zasadniczej Szkoły Zawodowej

24 czerwca 2017 r.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Wręczenie świadectw ukończenia szkoły w semestrze IV Szkoły Policealnej

24 czerwca 2017 r.

>>>>>>>>>> Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 <<<<<<<<<<

Wzruszające chwile…

„Kiedy człowiek z całego serca stara się pomóc drugiemu, pomaga równocześnie samemu sobie”.

Ralph Waldo Emerson

Imponująca jest wrażliwość uczniów, którzy w krótkim czasie i wyjątkowo sprawnie, zebrali nakrętki w ramach akcji charytatywnej „Fundacja Dzieciom”, wspaniałej, potrzebującej wsparcia dziewczynce Lence Szczepańskiej. Akcją kierowała Julia Mazurek Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

W imieniu Samorządu Szkolnego – Sylwia Cyran uczennica II klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego przekazała Rodzicom, Aleksandrze i Piotrowi Szczepańskim zebrane nakrętki. Trudno opanować było wzruszenie… Za aparatem fotograficznym stało wielu Pracowników szkoły...

22 czerwca 2017 r.

ML Meble

Z ciekawą ofertą pracy dla naszych Absolwentów zwrócił się, Dyrektor Mariusz Tymoszuk z fabryki mebli w Liwie i Starej Wsi. Pan Dyrektor, podczas wizyty w naszej szkole, podkreślił z satysfakcją, że kolejni zatrudnieni w ML Meble Absolwenci świetnie radzą sobie z nowoczesnym i zinformatyzowanym systemem produkcji.

Zachęcamy do rozważenia ciekawej oferty systematycznie rozwijającej się firmy z 21-letnim doświadczeniem na rynku meblarskim.

http://www.mlmeble.pl/rekrutacja/

22 czerwca 2017 r. 

Maraton egzaminacyjny

Technikum, Szkoła Policealna, Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Uczniowie wszystkich szkół realizujących kształcenie zawodowe przystępują w sesji czerwcowej/lipcowej do części pisemnej i praktycznej egzaminów z kwalifikacji w zawodzie. To wyjątkowo pracowity i organizacyjnie złożony proces egzaminacyjny. Wymaga on szczególnej koncentracji oraz ścisłej współpracy z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Warszawie.

A.18.

Prowadzenie sprzedaży, 522301, Sprzedawca

A.35

Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji, 331403, Technik ekonomista

A.65

Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych, 431103, Technik rachunkowości

E.8

Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych, 741103, Elektryk oraz 311303,Technik elektryk

E.12

Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, 351203, Technik informatyk

E.13

Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, 351203, Technik informatyk

M.18

Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, 723103, Mechanik pojazdów samochodowych

M.20

Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi , 722204, Ślusarz oraz  311504 Technik mechanik

R.3

Prowadzenie produkcji rolniczej, 331402, Technik agrobiznesu

T.2

Produkcja wyrobów spożywczych z wykorzystaniem maszyn i urządzeń, 816003, Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego

T.6

Sporządzanie potraw i napojów, 512001, Kucharz

21 czerwca 2017 r.

I miejsce w rankingu uczelni 2017

Patronat Uniwersytetu Warszawskiego

Gratulujemy Uniwersytetowi Warszawskiemu fantastycznych wyników w ogólnopolskim rankingu Perspektyw 2017

Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią według rankingu Perspektyw 2017. UW uzyskał 100 punktów w zestawieniu. Uniwersytet Jagielloński 99,9. Obydwu uczelniom przyznano ex aequo I miejsce w zestawieniu. Na trzecim miejscu znalazła się Politechnika Warszawska z 86 punktami.

Twórcy rankingu przygotowują także zestawienia dla poszczególnych kierunków studiów. Uniwersytet Warszawski zajął pierwsze miejsce w rankingach dotyczących 17 programów studiów, w tym wszystkich dotyczących kierunków ścisłych.

Warto podkreślić, że patronujący naszej szkole Uniwersytet Warszawski zorganizował kolejne interesujące wydarzenie naukowe na które przyjęliśmy zaproszenie. Konferencja w której wzięła m. in. udział mgr Brygida Strąk związana była z tematyką olimpiad przedmiotowych. To było wyjątkowo interesujące i świetne przygotowane spotkanie. Dziękujemy 😊

20 czerwca 2017 r.

Akcja wsparcia Centrum Zdrowia Dziecka

Szkolne Koło Caritas, Samorząd Szkolny

Szkolne Koło Caritas włączyło się w akcję Samorządu Szkolnego wielkiej zbiórki dla pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka. Jest to kolejna systematyczna akcja charytatywna uczniów naszej szkoły. Oliwia Wójciszyn i Paulina Supeł ze Szkolnego Koła Caritas symbolicznie przekazały część zebranych rzeczy na ręce przedstawiciela Samorządu Mateusza Brodackiego.

Nad sprawnym przebiegiem akcji czuwały mgr Irena Stańczyk opiekun Szkolnego Koła Caritas i mgr Brygida Strąk opiekun Samorządu Szkolnego. W imieniu najmłodszych Pacjentów dziękujemy Darczyńcom :)

20 czerwca 2017 r.

BlueSoft Mazovia Warszawa

Natalia Bielińska

Absolwentka LO S.O.S. 2016

Kolejne spotkanie Natalii Bielińskiej w Węgrowie to świetna okazja do poznania, dalszej,  pięknej kariery siatkarskiej naszej utalentowanej zawodniczki. Natalia z dumą i satysfakcją podkreśliła, że w tegorocznych rozgrywkach jej drużyna BlueSoft Mazovia Warszawa po raz pierwszy w historii, dzięki dziesięciomiesięcznej ciężkiej pracy, doszła do finału o awans do I ligi.

Natalia symbolicznie dedykowała klubową koszulkę Monice Skórce wychowawcy i trenerowi S.O.S. z pięknymi autografami.

Warto podkreślić, że Natalia Bielińska była wielokrotnie wyróżniana za bardzo dobre wyniki w nauce i otrzymywała świadectwa z czerwonym paskiem. Brawo, brawo, brawo 😊

19 czerwca 2017 r.

Szkolny Konkurs Desmurgii

Bandażowanie i opatrywanie ran

Uczniowie klas mundurowych zmierzyli się z poplątaną materią bandaży w Szkolnym Konkursie Desmurgii (jak nazywa się bandażowanie i opatrywanie ran).

Konkurs przeprowadzono w klasach mundurowych pod przewodnictwem p. Katarzyny Solki i p. Elżbiety Chorzelewskiej, w obecności wychowawczyń klas: p. Magdaleny Ceglarskiej- Kowal i p. Edyty Kozieł. Mimo poważnej tematyki, było wiele okazji do śmiechu, bo w rękach niektórych kadetek i kadetów bandaże okazywały się być bardzo złośliwe.

Najlepsi w bandażowaniu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Byli to z klasy II LOm: 1.Maciej Longota, 2.Maria Lipka, 3.Sylwia Cyran oraz z klasy I LOm: 1. Jakub Góral, 2.Dominika Urban, 3.Klaudia Szczęsna

19 czerwca 2017 r.

Uniwersytet Warszawski

Instytut Europeistyki UW

Patronat

Wyjątkowo owocnie przebiega współpraca z Uniwersytetem Warszawskim w ramach realizowanego Patronatu, tej wyjątkowej polskiej Uczelni. Do Węgrowa przyjechali m.in.  dr Jarosław Filip Czub pracownik naukowy Instytutu Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z fantastycznym wykładem dotyczącym wszelkich aspektów pozyskiwania i wykorzystywania środków unijnych oraz Krzysztof Modliński Przewodniczący Samorządu Studenckiego Instytutu Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

To świetnie przygotowane spotkanie z uczniami Technikum Ekonomicznego było wyjątkowo interesujące z uwagi na szczególnie bogate, światowe doświadczenia naukowe oraz pasje osobiste Pana dr Jarosława Czuba. Uczniowie byli zachwyceni z przebiegu spotkania. Kolejnym elementem realizacji Patronatu, jeszcze w czerwcu, będzie tym razem Warszawa…

16 czerwca 2017 r.

Uniwersytet Warszawski

Instytut Europeistyki UW

Patronat

Dr Jarosław Filip Czub pracownik naukowy Instytutu Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Krzysztof Modliński Przewodniczący Samorządu Studenckiego Instytutu Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

 To już kolejne spotkanie przedstawiciela Samorządu Uczelnianego z naszymi uczniami. Tym razem Pan Krzysztof Modliński miał okazję poruszyć zagadnienia funkcjonowania systemu organizacji europejskich wyjazdów i konferencji organizowanych przez Uniwersytet a skierowanych bezpośrednio do studentów UW. Dziękujemy za okolicznościowe prezenty i świetne spotkanie.

Koordynatorami realizacji zadań objętych Patronatem Uniwersytetu Warszawskiego są wicedyrektor Jacek Nowotniak oraz dr Joanna Gołębiewska Kokoszko.

16 czerwca 2017 r.  

Senat Rzeczypospolitej Polskiej

Maria Koc Wicemarszałek Senatu RP

14 czerwca 2017 r.

Senat Rzeczypospolitej Polskiej

Maria Koc Wicemarszałek Senatu RP

Sala posiedzeń Senatu RP

Uczniowie I i II klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu z Marią Koc Wicemarszałkiem Senatu RP w najważniejszym dla Senatorów miejscu- sali obrad Senatu RP.  Dziękujemy Pani Marii Koc Wicemarszałek Senatu RP za okazaną życzliwość i wyjątkowe chwile w polskim parlamencie.

14 czerwca 2017 r.

Senat Rzeczypospolitej Polskiej

Ogłoszenie wyników Konkursu Wiedzy o Senacie RP

Uroczysty charakter miało roztrzygnięcie konkursu Wiedzy o Senacie RP. Pani Anna Pomianowska- Bąk Wicedyrektor Centrum Informacyjnego Senatu RP złożyła gratulacje Bartoszowi Cacko- uczniowi I klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego za wykazanie się szczególną wiedzą o polskim parlamencie. Gratulujemy!

14 czerwca 2017 r.

Senat i Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Słowa podziękowania kierujemy dla Pana Michała Piotrowskiego Dyrektora Biura Senatorskiego Marii Koc Wicemarszałek Senatu RP za świetnie przygotowaną logistycznie wizytę uczniów klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego w obu izbach polskiego parlamentu.

14 czerwca 2017 r.

Rekrutacja do I klasy mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego  S.O.S.

Rok szkolny 2017/2018

Witamy w gronie mazowieckich siatkarek Paulinę i Martę z Kosowa Lackiego. Kadra trenerska Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w LO S.O.S. oraz dyrekcja szkoły serdecznie pozdrawia kandydatki do mazowieckiej I klasy Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. w Węgrowie z województwa lubelskiego, podlaskiego i mazowieckiego.

Warto podkreślić, że w kolejnym roku nasza szkoła udzieliła wsparcia Ogólnopolskiemu Turniejowi Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych im. Wiesława Gawłowskiego w Bydgoszczy w dniach 11 - 13 czerwca 2017 r. Było to szczególne uznanie ze strony Polskiego Związku Piłki Siatkowej dla kadry naszej szkoły. Wkrótce pełna relacja medialna z tego wyjątkowego siatkarskiego święta. 

13 czerwca 2017 r.

V Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S.

im. Wiesława Gawłowskiego w Bydgoszczy

11 – 13 czerwca 2017

Do bydgoskich hal sportowych przyjechali, wyłonieni w drodze regionalnych eliminacji, najlepsi siatkarze i siatkarki uczestniczący w projekcie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Projekt współfinansowany jest m.in. ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki a realizowany przez kadrę trenerską Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Mecze V Turnieju Talentów odbyły  się m.in. w Hali Sportowo- Widowiskowej „Łuczniczka”, Hali „Artega Arena” oraz Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 10. Uroczysta Gala wręczenia tegorocznych Gawełków 2017 odbyła się w sali kina Adria w Bydgoszczy.

11 czerwca 2017 r.

>>>>>>>> Portal Bydgoszcz 2017 <<<<<<<

>>>>>>>>>> Portal PZPS <<<<<<<<<<<<<

Rekrutacja do I klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego

Test sprawnościowy LOM

Rzut granatem do celu, bieg sprawnościowy, bieg 1200m chłopcy/800m dziewczęta

Najwyższy, max.  wynik w teście sprawnościowym uzyskał  Daniel Zajkowski. Brawo !

10 czerwca 2017 r.

Rekrutacja do I klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego

Test sprawnościowy LOM

Rzut granatem do celu, bieg sprawnościowy, bieg 1200m chłopcy/800m dziewczęta

Najwyższe wyniki w teście sprawnościowym uzyskali:  

Daniel Zajkowski 60 pkt./max/ , Piotr Połaski 51 pkt., Patryk Wąsowski 48 pkt.,

Weronika Kodym 48 pkt., Paulina Siuchta 48 pkt., Karolina Pytkowska 40 pkt.

Gratulujemy wszystkim kandydatom świetnych wyników, co podkreślił przewodniczący komisji mgr Konrad Kasperowicz. Zachęcamy wszystkich uczestników sobotniego testu sprawnościowego do skorzystania ze świetnej oferty edukacyjnej szkoły w I klasie mundurowej Liceum Ogólnokształcącego.

10 czerwca 2017 r.

>>>>>> Portal Rekrutacja 2017 <<<<<<

Rekrutacja do I klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego

Test sprawnościowy LOM

10 czerwca 2017 r.

Regionalna Parafiada 2017

Diecezja Drohiczyńska

"Ruch rzeźbi ciało, serce i umysł"

10 czerwca Diecezja Drohiczyńska obchodzi Dzień Podlasia, który związany jest z 18. rocznicą pobytu Ojca Świętego Jana Pawła II w Drohiczynie. W naszej szkole organizowana była z tej okazji Regionalna Parafiada 2017 pod patronatem:

Ministerstwa Sportu i Turystyki i Starostwa Powiatowego w Węgrowie

10 czerwca 2017 r.

Regionalna Parafiada 2017

Diecezja Drohiczyńska

"Ruch rzeźbi ciało, serce i umysł"

Patronat:

Ministerstwo Sportu i Turystyki, Starostwo Powiatowe w Węgrowie

10 czerwca 2017 r.

C.D.N. 

ABC mediów

Węgrowski Ośrodek Kultury

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego i Technikum uczestniczyli w ciekawych zajęciach poświęconych istocie funkcjonowania wszelkich mediów w przestrzeni publicznej.

Zgodnie z funkcjami które one pełnią tzn. informacyjną, opiniotwórczą, edukacyjną, kontrolną, opiniotwórczą i kulturalno- rozrywkową są istotnym elementem budowania, w sposób przejrzysty, społeczeństwa demokratycznego. Nie brakowało w trakcie zajęć również negatywnych przykładów świadomej manipulacji i celowego wprowadzania opinii publicznej w błąd.

9 czerwca 2017 r.

Szkolne korty tenisowe

Szkolne obiekty sportowe wkrótce powiększą się o trzeci kort tenisowy. Ta piękna dyscyplina sportu cieszy się rosnącym zainteresowaniem szczególnie wśród najmłodszych zawodników. Korty tenisowe to wspaniałe miejsce spotkań rodziców oraz ich trenerów.

Nasza szkoła współpracuje z Węgrowskim Stowarzyszeniem Tenisowym prowadzonym przez Andrzeja Rutkowskiego- Absolwenta naszej szkoły. Koordynatorem pięknego projektu tenisowego w naszym Zespole jest mgr Michał Szcześnik. Życzymy pięknych słonecznych dni…

8 czerwca 2017 r. 

XVII urodziny Klubu Strzelectwa Sportowego „Feniks”

Uroczysty przebieg miały zawody strzeleckie z okazji XVII rocznicy utworzenia KSS Feniks. Tradycyjnie funkcję sędziego głównego zawodów objął wielokrotny mistrz polski w strzelectwie sportowym Sławomir Wierzejski- Sędzia Strzelectwa Sportowego Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego,  Instruktor Strzelectwa Sportowego PZSS. Pan Sławomir przekazał jednocześnie najserdeczniejsze gratulacje Sandrze Krajewskiej uczennicy I klasy mundurowej LOM za zdobycie I miejsca w Polsce podczas zawodów w Ostródzie w czasie Ogólnopolskiego Zlotu Klas Mundurowych.

W urodzinowych zawodach wzięło udział ponad 40 zawodników. Najwyższy wynik i Puchar w dwuboju strzeleckim (Pdw 10, Pst 10+10+10) zdobył Pan Dariusz Gręda.

7 czerwca 2017 r.

XVII urodziny Klubu Strzelectwa Sportowego „Feniks”

 Mgr Konrad Kasperowicz, trener strzelectwa sportowego, składając urodzinowe gratulacje wręczył również pięć nagród za najwyższe wyniki w ubiegłym sezonie strzeleckim. KSS Feniks zgodnie z zapisami statutu pełni funkcję wspierającą w zakresie popularyzacji strzelectwa sportowego wśród młodzieży szkolnej .

Warto podkreślić, że nasza szkoła wielokrotnie była miejscem przeprowadzenia regionalnych zawodów strzeleckich  "O Srebrne Muszkiety"  i sportowo-obronnych "Sprawni Jak Żołnierze". Organizatorem głównym tych imprez było Kuratorium Oświaty w Warszawie. W tegorocznych wojewódzkich finałach w Kadzidle nasza reprezentacja zdobyła Puchar i II miejsce drużynowo oraz indywidualnie. Brawo.

7 czerwca 2017 r. 

I Powiatowe Forum Gospodarcze

Uroczyste wręczenie Statuetek Lokalnego Lidera Rynku Pracy

Nasza szkoła była współorganizatorem I Powiatowego Forum Gospodarczego. Na to wyjątkowe wydarzenie gospodarcze przybyli przedstawiciele największych i najnowocześniejszych zakładów z terenu powiatu węgrowskiego.

Głównym organizatorem Forum był Powiatowy Urząd Pracy z Dyrektorem Anną Wieczorek na czele i Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk.

6 czerwca 2017 r.

>>>>>> Portal Starostwa Powiatowego w Węgrowie <<<<<<

I Powiatowe Forum Gospodarcze

Uroczyste wręczenie Statuetek Lokalnego Lidera Rynku Pracy

Uczniowie III klasy Technikum Elektrycznego mieli okazję do roboczego spotkania z przedstawicielem przemysłu chłodniczego z Bawarii w Niemczech. To doskonały czas na ostatnie przygotowania wakacyjnego wyjazdu na praktykę przemysłową w najciekawszych miejscach zachodnich Niemiec.

6 czerwca 2017 r.

II Międzynarodowy Turniej Piłkarski

O Puchar Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc

W tegorocznym turnieju wzięły udział drużyny z Białorusi, Litwy i Polski. Uroczyste otwarcie odbyło się w Rynku Mariackim z udziałem Posłów i Senatorów z Marią Koc Wicemarszałkiem Senatu RP na czele. W imieniu organizatorów uczestników turnieju przywitał Dariusz Dobosz. Warto podkreślić, że Dariusz jest Absolwentem naszej szkoły.

Podniosłe chwile, w ceremonii otwarcia II Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego, pięknie podkreśliła liwska orkiestra dęta. W składzie orkiestry w pierwszym szeregu, tuż za dyrygentem występuje Gabriela Sojat uczennica I klasy Technikum Ekonomicznego. Brawo Gabriela !

5 czerwca 2017 r.

II Międzynarodowy Turniej Piłkarski

O Puchar Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc

Wyjątkowo pasjonującym punktem turnieju był mecz reprezentacji Senatu RP z Oldboys Czarni Węgrów. W węgrowskiej reprezentacji występowali nasi nauczyciele mgr inż. Andrzej Kulicki i mgr Wojciech Wysocki.

Powiat Węgrowski i nasza szkoła udzieliła wsparcia tej pięknej imprezie. Goście z zagranicy mieli okazję do skorzystania z bazy lokalowej i gastronomicznej szkoły.

5 czerwca 2017 r.


TARGI PROOBRONNE PRO DEFENCE

Ogólnopolski Zlot Klas Mundurowych

OSTRÓDA, 1 - 3 czerwca 2017


Sandra Krajewska


I miejsce w Polsce

w Zawodach Strzeleckich O Puchar Dowódcy Wojsk Obrony Terytorialnej w Kategorii Kobiet podczas Ogólnopolskiego Zlotu Klas Mundurowych.


Największy w historii szkoły sukces strzelecki. Brawo Sandra, jesteśmy z Ciebie dumni !!!

Kadra Programu PRO Defence: Magdalena Ceglarska- Kowal, Edyta Kozieł, Jarosław Besztak oraz Elżbieta Topolińska Wicedyrektor szkoły miała okazję usłyszeć słowa uznania dla naszych mundurowych za wzorową postawę i godne reprezentowanie szkoły. Szczególnie miłe były słowa uznania za wyszkolenie wojskowe uczniów klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego w Węgrowie. 

>>>>>>>> Portal LOM <<<<<<<<

3 czerwca 2017 r.

TARGI PROOBRONNE PRO DEFENCE

Ogólnopolski Zlot Klas Mundurowych

OSTRÓDA, 1 - 3 czerwca 2017

Uroczystego otwarcia Ogólnopolskiego Zlotu Klas Mundurowych dokonał

Antoni Maciarewicz

Minister Obrony Narodowej

Uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni centralnym miejscem w szyku kolumny polskich szkół mundurowych. 

1 - 3  czerwca 2017 r.

>>>>>>>> Portal LOM <<<<<<<<

TARGI PROOBRONNE PRO DEFENCE

Ogólnopolski Zlot Klas Mundurowych

OSTRÓDA, 1 - 3 czerwca 2017

Maciej Longota

uczeń II klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego znalazł się w kilkuosobowej grupie dowódców wyróżnionych szczególnymi umiejętnościami przywódczymi i wzorową postawą.

Jest to kolejne, wyjątkowo cenne dla naszej szkoły wyróżnienie. Gratulujemy!!!

>>>>>>>> Portal LOM <<<<<<<<


TARGI PROOBRONNE PRO DEFENCE

Ogólnopolski Zlot Klas Mundurowych

OSTRÓDA, 1 - 3 czerwca 2017

Sandra Krajewska I LOM i Maciel Longota  II LOM

3 czerwca 2017 r.


Węgrowska Akademia S.O.S

Finał Turnieju Kinder + Sport w Międzyborowie

Nasza reprezentacja węgrowskiej Akademii S.O.S. bierze udział w finałach turnieju piłki siatkowej Kinder + Sport w Międzyborowe. Trenerem naszych zawodniczek jest mgr Barbara Murawska. 

3 czerwca 2017 r.


"SERwuj z nami"

Węgrowski Turniej Akademii S.O.S. z Hochlandem

>>>>>>> Portal PZPS <<<<<<<

3 czerwca 2017 r.

„Czy i jak angażować się w działalność społeczną”

Konferencja : Federacji Organizacji Pozarządowych Powiatu Węgrowskiego w ramach „Węgrowskiej Akademii NGO”

Patronat Honorowy –Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc

Uczniowie I klasy Technikum Ekonomicznego i Technikum Informatycznego wzięli udział w interesującej konferencji poświęconej inicjatywom podejmowanym przez organizacje pozarządowe. Konferencję prowadziła Pani Zofia Paczóska.

W konferencji wzięli udział m.in. Maria Koc Wicemarszałek Senatu RP, Elżbieta Woźniak – Sionek z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski oraz Piotr Frączak z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

2 czerwca 2017 r.

Rekrutacja do I klasy mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego  S.O.S.

Rok szkolny 2017/2018

Witamy w gronie mazowieckich siatkarek utalentowaną zawodniczkę z Białegostoku. Kadra trenerska Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w LO S.O.S. oraz dyrekcja szkoły serdecznie pozdrawia kandydatki do mazowieckiej I klasy Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. w Węgrowie z województwa lubelskiego, podlaskiego i mazowieckiego.

Warto podkreślić, że w kolejnym roku nasza szkoła udzieli wsparcia organizowanemu Ogólnopolskiemu Turniejowi Talentów S.O.S. im. Wiesława Gawłowskiego w Bydgoszczy w dniach 11 - 14 czerwca 2017 r. Jest to szczególne uznanie ze strony Polskiego Związku Piłki Siatkowej dla kadry naszej szkoły.

2 czerwca 2017 r.

Nasza szkoła objęta jest Patronatem przez

Uniwersytet Warszawski

Z satysfakcją informujemy, że Instytut Europeistyki, najmłodsza samodzielna jednostka organizacyjna w ramach Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego objęła naszą szkołę Patronatem. Jest to wyjątkowe i cenne wsparcie edukacyjne i naukowe naszej szkoły. Już w czerwcu planowane są wyjątkowo atrakcyjne przedsięwzięcia w Warszawie i Węgrowie.

W ceremonii podpisania Patronatu ze strony Uniwersytetu Warszawskiego wzięli udział:

prof. dr hab. Konstanty Adam Wojtaszczyk - Dyrektor Instytutu Europeistyki

prof. dr hab. Jacek Wojnicki - Zastępca Dyrektora ds. dydaktycznych i jakości kształcenia

Dziękujemy za słowa uznania skierowane do naszej szkoły oraz za piękne przyjęcie w dniu podpisania Patronatu.

1 czerwca 2017 r. 

Wycieczka do Łazienek Królewskich

Uczniowie Technikum wybrali się wraz z nauczycielami na wycieczkę do Łazienek Królewskich w Warszawie.  Łazienki zachwyciły swoim pięknem… Udało się zwiedzić przepiękną Starą Oranżerię z Teatrem Królewskim i Królewską Galerią Rzeźby z gipsowymi kopiami najsłynniejszych rzeźb starożytnego świata oraz Biały Domek, pierwszą budowlę wzniesioną w Łazienkach Królewskich z inicjatywy króla Stanisława Augusta, w której mieści się Królewska Galeria Grafiki.

Młodzież poznała wiele ciekawych historii z czasów sięgających panowania króla Stanisława Augusta Poniatowskiego spacerując ścieżkami oraz alejkami wśród drzew, krzewów i kwiatów trzech ogrodów: Królewskiego, Belwederskiego i Modernistycznego.

1 czerwca 2017 r.

Królewskie Łazienki

Wycieczka do Łazienek Królewskich

Punktem wycieczki były również zajęcia w parku trampolin. Połączenie zwiedzania i sportu w nowoczesnych warunkach okazało się dobrym pomysłem – uczniowie nie tylko zdobyli wiele nowych informacji, ale mieli też okazję zintegrować się podczas wspólnej zabawy na trampolinach. Ostatnim punktem wycieczki był wspólny …posiłek :)

1 czerwca 2017 r.

Zakończył się czterotygodniowy kurs w zawodzie elektryk

Kolejna grupa elektryków zakończyła kurs z teoretycznych przedmiotów zawodowych. W uroczystości wręczenia zaświadczeń ukończenia kursu oraz jego wyników wzięli udział mgr Anna Salach oraz mgr inż. Adam Uliński.

Gratulujemy.

1 czerwca 2017r. 

Szkolne Koło Caritas na Dniu Godności Osoby Niepełnosprawnej

Wolontariusze naszego Szkolnego Koła Caritas wsparli Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w pięknej inicjatywie obchodów Dnia Godności Osoby Niepełnosprawnej. Opiekunem naszych wolontariuszy była mgr Irena Stańczyk. Dziękujemy 😊

1 czerwca 2017 r.

„Rola aktywnego sołtysa w gminie i powiecie”

Szkolenie zorganizowane przez Starostę Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka dla wszystkich sołtysów z terenu Powiatu Węgrowskiego. Spotkanie prowadziły Panie: Grażyna Jałgos Dębska, Prezes Stowarzyszenia Sołtysi Mazowsza i Maja Winiarska – Czajkowska Sołtys Wsi Opypy.

Na konferencję oprócz bardzo licznej grupy sołtysów przybyli także: Radosław Rybicki Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Marek Renik kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach, Wicestarosta Halina Ulińska, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Lidia Siuchta, Członek Zarządu Powiatu Węgrowskiego Andrzej Kruszewski, Radni Rady Powiatu: Ewa Besztak, Marek Matusik, Tadeusz Kot, Krzysztof Onaszkiewicz  a także wójtowie gmin: Hanna Kelleher, Mieczysław Wójcik i Bogusław Szymański.

1 czerwca 2017 r.

„Rola aktywnego sołtysa w gminie i powiecie”

Aneta Dobosz, Natalia Chojecka, Natalia Słowik, Jolanta Niewiarowska, Patrycja Gosk i Julia Jastrzębska.

Składamy serdeczne podziękowanie uczennicom klasy I Technikum Handlowego za świetne wsparcie logistyczne szkoły w organizacji tej powiatowej konferencji.

1 czerwca 2017 r.

Zakończył się czterotygodniowy kurs w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych

Kolejna grupa mechaników zakończyła kurs z teoretycznych przedmiotów zawodowych. W uroczystości wręczenia zaświadczeń ukończenia kursu oraz jego wyników wzięli udział mgr Anna Salach oraz mgr inż. Janusz Zdzieborski.

Gratulujemy.

1 czerwca 2017 

Przegląd dorobku artystycznego szkół ponadgimnazjalnych powiatu węgrowskiego

Węgrowski Ośrodek Kultury

Martyna Bardadyn, Sylwia Poławska, Paulina Kodym, Emilia Gałecka - śpiew

Karol Wysocki akordeon, Przemysław Sawicki - gitara.

W Dobrym Tonie

1 czerwca 2017 r.

Przegląd dorobku artystycznego szkół ponadgimnazjalnych powiatu węgrowskiego

Węgrowski Ośrodek Kultury

Świetny występ Zespołu Muzyczno-Wokalnego w Dobrym Tonie zakończył się fantastycznymi brawami wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Węgrowskiego Ośrodka Kultury. To był prawdziwy koncert w wykonaniu naszych utalentowanych dziewcząt i chłopców przygotowywanych przez Radosława Świderskiego - instruktora muzyki.

Nasi muzycy wykonali pięć, pięknych nowoczesnych utworów. I było mnóstwo wyjątkowych niespodzianek :) 

Brawo !!!

31 maja 2017r.

>>>>>> Portal Starostwa Powiatowego w Węgrowie <<<<<<<

PRO DEFENCE

Centralny Zlot Klas Mundurowych- Ostróda 1 - 4 czerwca 2017

Klasy mundurowe naszej szkoły zostały wyróżnione udziałem w wyjątkowym ogólnopolskim wydarzeniu - Międzynarodowym Kongresie Organizacji Proobronnych.

31 maja 2017 r.

C.D.N.

Posumowanie rozgrywek sezonu 2016/2017 szkół podstawowych w Akademii S.O.S.

 "SERwuj z nami" Hochland 2017

Całoroczny system rozgrywek w Akademii SOS został zakończony dwoma turniejami „SERwuj z nami” dla szkół podstawowych i dla szkół gimnazjalnych. W piątek i we wtorek na boiskach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych rozegrane zostały ostatnie już mecze między uczennicami następujących szkół należących do Akademii : Miedzna, Łochów, Kamionna, Stoczek, Korytnica, Węgrów i Liw. W kolorowych koszulkach ufundowanych przez sponsora turniejów firmę Hochland dziewczyny rywalizowały w duchu fair play, aby ostatecznie wyłonić zasłużonych zwycięzców.

Głównymi nagrodami była jakże ważna dla sportowców zdrowa żywność czyli sery produkowane w naszej mleczarni. W szkołach gimnazjalnych nagodzonymi zespołami zostały drużyny z Węgrowa, Liwa, Miedznej. Licząca ponad 100 uczennic grupa ze szkół podstawowych walczyła w 3 kategoriach. Uhonorowane dziewczynki z klas IV to drużyny z Węgrowa i Miedznej, w klasach V dominowała klasa sportowa z Węgrowa, natomiast na podium w klasach VI stanęły dwie drużyny z Łochowa i Węgrów. Turnieje  nie odbyły by się bez naszych wspaniałych uczennic z Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego, które wcieliły się w rolę sędzin.

30 maja 2017 r.

Posumowanie rozgrywek sezonu 2016/2017 szkół podstawowych w Akademii S.O.S.

 "SERwuj z nami" Hochland 2017

W ceremonii wręczenia medali i nagród wzięli udział: Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski, Leszek Redosz Wiceburmistrz Węgrowa oraz przedstawiciele Głównego Sponsora Jerzy Morozowski Dyrektor Firmy Hochland, Michalina Merta i Paweł Wolert.

W imieniu wszystkich uczestników turnieju oraz kadry trenerskiej S.O.S. i szkoły składamy serdeczne gratulacje uczestnikom tej pięknej dyscypliny sportu.

30 maja 2017 r.

C.D.N.

Przed nami największa tegoroczna sesja egzaminów zawodowych

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie

Każdą sesję egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe „starej” i „nowej’ formuły poprzedza świetnie przygotowane szkolenie przez Kierownika Wydziału Egzaminów Zawodowych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie Panią Antoninę Grynfelder.

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że organizacja tych egzaminów jest jeszcze bardziej skomplikowanym pod względem formalnym i organizacyjnym zadaniem niż sesja maturalna. Wkrótce uczniowie Technikum, Szkoły Policealnej oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej przystąpią do egzaminów teoretycznych i praktycznych z wielu kwalifikacji zawodowych.

Ostatnie egzaminy zakończą się…. aż w lipcu.

29 maja 2017 r.

II EDYCJA TESTÓW S.O.S.

Rekrutacja do I klasy mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego  S.O.S.

Rok szkolny 2017/2018

W hali węgrowskiego ośrodka LO S.O.S. spotkały się siatkarki na kolejnych testach sprawnościowych. Logistyczne wsparcie specjalistycznych ćwiczeń zapewniły mgr Monika Skórka, mgr Małgorzata Kozieł oraz mgr Barbara Murawska przyszły wychowawca I klasy Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. Nad bezpieczeństwem uczennic czuwała pani Katarzyna Solka przedstawiciel Zespołu Opieki Zdrowotnej w Węgrowie.

Wyjątkowo miłym akcentem była obecność, wielokrotnie wyróżnianych Stypendium Starosty Węgrowskiego, tegorocznych Absolwentek klasy III LO S.O.S. Zuzanny Pazio i Kamili Maleszewskiej. Ponadto Zuzia- Stypendystka Prezesa Rady Ministrów mogła udzielić swoim młodszym koleżankom rad jak łączyć sport i naukę.

Witamy w gronie kandydatek utalentowane siatkarki z Ostrowi Mazowieckiej, Białegostoku i Gospodarzy z Węgrowa. Powoli kompletuje się świetny zespół wspaniałych i ambitnych dziewcząt. Powodzenia !

28 maja 2017 r. 

>>>>>>> Portal Rekrutacja LO S.O.S. <<<<<<<<

Rekrutacja do I klasy mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego  S.O.S.

Rok szkolny 2017/2018

Wyjazdowe spotkanie rekrutacyjne z mgr Barbarą Murawską trenerem S.O.S. z utalentowanymi siatkarkami w Baranowie. Dziewczęta zainteresowane fantastycznym Programem S.O.S. pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do Węgrowa :)

28 maja 2017 r.

Rekrutacja do I klasy mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego  S.O.S.

Rok szkolny 2017/2018

Wyjazdowe spotkanie rekrutacyjne z mgr Barbarą Murawską trenerem S.O.S. z utalentowanymi siatkarkami Uczniowskiego Klubu Sportowego w Gaworowie. Pozdrawiamy serdecznie dziewczęta i zapraszamy do Węgrowa :)

28 maja 2017 r.

Elektrycy i mechanicy w płockim Orlenie

Płock – Czerwińsk 2017

Uczniowie klasy I Technikum Mechanicznego i klasy II Technikum Elektrycznego spędzili dwa fantastyczne dni na wycieczce do płockiej petrochemii. W bogatym programie wycieczki, obok całodniowego zwiedzania Petrochemii Orlen, nie zabrakło interesujących miejsc i okolic Płocka takich jak: klasztor Salezjanów w Czerwińsku, Orlen Arena, słynne molo w Płocku, ogród zoologiczny i oczywiście mała architektura terenów nabrzeża Wisły.

Tę świetną dwudniową wycieczkę zorganizowali: mgr Małgorzata Góral, mgr Iwona Gołębiewska oraz mgr inż. Andrzej Kulicki.

28 maja 2017 r.

Zakończyły się trzydniowe ćwiczenia PSP

Nasza szkoła wzięła udział w pełnych trzydniowych ćwiczeniach p. poż. w budynku internatu naszej szkoły. W kolejnych dniach strażacy realizowali najbardziej trudne wyzwania udzielania pomocy, wielokrotnych ćwiczeń ewakuacji osób przebywających w obiekcie oraz zapoznali się z wyposażeniem i planami internatu. Ewakuację przeprowadzono w stosunkowo najtrudniejszych porach dnia.

Dziękujemy Komendantowi Powiatowemu PSP st. bryg. mgr inż. Jarosławowi Soszyńskiemu za wzorowe przygotowanie jednostki ratowniczo- gaśniczej i wsparcie naszej szkoły w zapewnieniu najbezpieczniejszych warunków nauki i pracy.

28 maja 2017 r. 

Węgrowska Akademia S.O.S

Półfinał Turnieju Kinder + Sport w Międzyborowie

Nasza reprezentacja węgrowskiej Akademii S.O.S. bierze udział w półfinałach turnieju piłki siatkowej Kinder + Sport w Międzyborowe. Trenerem naszych zawodniczek jest mgr Barbara Murawska. 

27 maja 2017

Tenisowy sezon rozpoczęty

Piękna słoneczna pogoda do doskonałe warunki do uprawiania tenisa ziemnego. Ta piękna dyscyplina sportu cieszy się systematycznie rosnącym zainteresowaniem szczególnie wśród najmłodszych.

27 maja 2017 r. 

Diecezjalna Liga Piłki Nożnej Halowej

Diecezja Drohiczyńska 2017

W tegorocznych rozgrywkach Diecezjalnej Ligi Piłki Nożnej Halowej w kategorii pierwszej  wygrała reprezentacja z Korytnicy zaś w kategorii drugiej Sokołów Podlaski. Sędzią Głównym zawodów był ks. Wojciech Wysocki. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w finale rozgrywek.

27 maja 2017 r.

Posumowanie rozgrywek sezonu 2016/2017 szkół gimnazjalnych w Akademii S.O.S.

 "SERwuj z nami" Hochland 2017

Patronat: Starostwo Powiatowe w Węgrowie reprezentowane przez kadrę trenerską S.O.S. z Barbarą Murawską sędzią głównym, Urząd Miasta Węgrowa reprezentowany przez Leszka Redosza Wiceburmistrza Węgrowa oraz  Hochland reprezentowany przez Michalinę Mertę, Adama Hermana i Pawła Wolerta 

W rozgrywkach biorą udział kandydatki do I klasy LO S.O.S. 2017/2018 :)

26 maja 2017 r.

Odsłonięcie pomnika upamiętniającego ks. generała Stanisława Brzóskę !

Uroczystość odsłonięcia pomnika upamiętniającego ks. generała Stanisława Brzóskę i innych uczestników walk powstańczych 1863 roku zorganizowana przez Samorząd Powiatu Węgrowskiego odbyła się w miejscowości Stary Dwór w gminie Wierzbno. Poprzedziła ją konferencja i otwarcie wystawy "Ks. generał Stanisław Brzóska i inni Powstańcy"

26 maja 2017 r.

>>>>>>>>> Portal Starostwa Powiatowego w Węgrowie <<<<<<<<<<

 

Zakończenie majowej sesji maturalnej 2017

Egzaminem ustnym z języka angielskiego zakończył się w naszej szkole maraton egzaminacyjny tegorocznej matury. Mgr Łukasz Borys i mgr Mariusz Żołnierzak są pod wrażeniem wiedzy uczniów w tegorocznej sesji. Dziękujemy komisjom egzaminacyjnym i wszystkim maturzystom za wzorową postawę i godne zachowanie. Oczywiście o wynikach egzaminów pisemnych zadecyduje Okręgowa Komisja Egzaminacyjna.

Warto zaznaczyć, że wielu nauczycieli naszej szkoły pełni zaszczytną i odpowiedzialną rolę egzaminatorów OKE sprawdzających tegoroczne pisemne prace maturalne. Oczywiści prace są anonimowe i pochodzą z innych delegatur w Polsce.

26 maja 2017 r.

Powiatowy Turniej Siatkarski Dziewcząt Akademii S.O.S.

 szkoły gimnazjalne

"SERwuj z nami" Hochland 2017

Patronat: Starostwo Powiatowe w Węgrowie, Urząd Miasta Węgrowa, Hochland

Uczennice LO S.O.S. zawsze wspierają inicjatywy węgrowskiego ośrodka podczas organizacji imprez popularyzujących siatkówkę wśród dzieci i młodzieży w naszej szkole. Bardzo często dyskretnie pełnią rolę sędziów. Za tę piękną i wymagającą postawę

DZIĘKUJEMY !

26 maja 2017 r.

26. rocznica utworzenia Straży Granicznej

Nadwiślański Oddział Straży Granicznej

Uroczysty Apel na Placu Dąbrowskiego w Łodzi

Nasza szkoła przyjęła szczególne zaproszenie na uroczyste obchody 26. rocznicy utworzenia Straży Granicznej w Łodzi. W bogatym programie obchodów odbyła się Msza Św. w Kościele Garnizonowym Św. Jerzego, uroczysty Apel na Placu Dąbrowskiego i okolicznościowe spotkanie w Sali Portu Lotniczego w Łodzi.

Wśród wielu zaproszonych Gości na uroczyste obchody przybyli m.in.: Zbigniew Rau Wojewoda Łódzki, Marek Małkowski Zastępca Komendanta Głównego Straży Granicznej oraz płk SG Andrzej Rytwiński Komendant Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej- gospodarz uroczystości.

25 maja 2017 r.

26. rocznica utworzenia Straży Granicznej

Nadwiślański Oddział Straży Granicznej

Uroczysty Apel na Placu Dąbrowskiego w Łodzi

Marek Małkowski Zastępca Komendanta Głównego Straży Granicznej oraz płk SG Andrzej Rytwiński Komendant Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej- gospodarz uroczystości.

25 maja 2017 r.

C.D.N.

2018 FIVB WORLD CHAMPIONSHIP

WOMEN’S EUROPEAN QUALIFICATION

Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata w Japonii w 2018 r.

Inauguracja turnieju w Warszawie - Torwar

Uczennice I i II klasy Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. z kadrą narodową Polski

24 maja 2017 r.

2018 FIVB WORLD CHAMPIONSHIP

WOMEN’S EUROPEAN QUALIFICATION

Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata w Japonii w 2018 r.

Inauguracja turnieju w Warszawie - Torwar

Uczennice I i II klasy Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. z kadrą narodową Serbii 

24 maja 2017 r.

Reprezentacja narodowa Islandii

2018 FIVB WORLD CHAMPIONSHIP

WOMEN’S EUROPEAN QUALIFICATION

Turniej Kwalifikacyjny Mistrzostw Świata w Siatkówce Kobiet 2018’ 

Warszawa 23-28 maja 2017 r.

Słowacja – Czechy, Serbia – Islandia, Cypr – Polska

Nasz Siatkarski Ośrodek Szkolny w Węgrowie w drodze wyróżnienia został wytypowany do obsługi logistycznej pierwszego dnia eliminacji do Mistrzostw Świata w Siatkówce Kobiet w Japonii w 2018 r. W pierwszym dniu turnieju w Warszawie obok polskiej reprezentacji narodowej wzięły udział reprezentacje: Islandii, Cypru, Słowacji i fantastyczna drużyna Serbii. Udział w tak prestiżowym wydarzeniu sportowym jest wyjątkowy i niepowtarzalny szczególnie w chwili inauguracji imprezy o światowym wymiarze.

Brawo !

24 maja 2017 r.

Młodzieżowa Rada Miejska Węgrowa

Prowadzenie sesji: Sylwia Cyran Wiceprzewodnicząca MRM Węgrowa.

W węgrowskim Zespole spotkali się radni Młodzieżowej Rady Miejskiej Węgrowa. Sesję świetnie prowadziła uczennica II klasy mundurowej Sylwia Cyran. Zaproszenie przyjęli również przedstawiciele samorządu miejskiego m. in. : Jacek Antoński Przewodniczący Rady Miasta Węgrowa, Barbara Szymańska Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Węgrowa, Leszek Redosz Wiceburmistrz Węgrowa.

Sala posiedzenia była wzorowo przygotowana i nagłośniona dzięki specjalistycznej inżynierii dźwięku Mirosława Urbana Z WOK w Węgrowie- Absolwenta Technikum Elektronicznego naszej szkoły.

W sesji MRM Węgrowa wzięli udział również uczniowie III klasy Technikum Ekonomicznego i klasy II mundurowej Liceum Ogólnokształcącego.

24 maja 2017 r. 

Akademia S.O.S. w Stoczku

Zajęcia programowe z siatkarkami Akademii S.O.S. w Stoczku prowadzi Pan Jakub Wielądek. Siatkówka to piękny i ciekawy sport. Na pochwałę zasługuje fakt, iż tak dużo dziewcząt bierze udział w tych atrakcyjnych zajęciach sportowych.

Tak rozpoczynają  swoją karierę mistrzowie.

23 maja 2017 r.

Swing w akcji

Zakończył się sezon przygotowań do występu naszego Zespołu Tańca Towarzyskiego Swing.  Dziewczęta i chłopcy w pięknych strojach elegancko prezentują się w kuluarach i otoczeniu Węgrowskiego Ośrodka Kultury. 

Instruktorem tańca towarzyskiego w naszej szkole jest pani Iwana Okulus.

23 maja 2017 r.

Edukacja wojskowa mundurowych

Starannie realizowany jest program edukacyjny klas mundurowych. Kpt. Zbigniew Rajtak z WKU w Mińsku Mazowieckim wspiera inicjatywy szkoły w zakresie rozwoju wiedzy i umiejętności wojskowych.

Warto zaznaczyć, że wkrótce I i II klasa mundurowa Liceum Ogólnokształcącego weźmie udział w kilkudniowym, ogólnopolskim wydarzeniu Pro Defense  w Ostródzie ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej.

23 maja 2017 r.

Odwiedziny utalentowanych Absolwentów

Gala Miss AWF Warszawa 2017

Rafał Snopczyński i jego partnerka podczas występów w Gali- Martyna Wojciechowska zdobywca tytułów: Miss AWF Warszawa 2017, Miss Foto i Miss Sponsorów Gali AWF Warszawa 2017.   

21 maja 2017 r.

Odwiedziny utalentowanych Absolwentów

Gala Miss AWF Warszawa 2017

Rafał Ciszewski

21 maja 2017 r.

Odwiedziny utalentowanych Absolwentów

Rafał Snopczyński i Rafał Ciszewski

Absolwenci Technikum Elektrycznego i Liceum Profilowanego pozostawili po sobie wiele niesamowitych wspomnień w tym szczególnie o wspaniałych występach w barwach Zespołu Tańca Towarzyskiego „Swing”. Rafał Snopczyński znany był z udziału w popularnym programie „Go To Dance”. Z tego okresu Absolwenci wyjątkowo życzliwie podkreślają wsparcie jakie udzieliła im Halina Ulińska kierownik artystyczny zespołu „Swing”, obecnie Wicestarosta Węgrowski.

Nadal rozwijają swoje taneczne pasje m.in. w teamie Agencji Egurroli Dance Studio, w „Tańcu z Gwiazdami” i wieloma ciekawymi projektami akrobatycznymi, prowadzeniem szkół tańca i reprezentacyjnymi imprezami muzyczno- tanecznymi.

Rafał Ciszewski jest żołnierzem o bardzo sprecyzowanych planach służby zawodowej.

Gratulujemy i życzymy spełnienia planów zawodowych i rozwoju osobistych pasji.

21 maja 2017 r.

Kolejne spotkanie rekrutacyjne do I klasy LO S.O.S.

VI edycja Ogólnopolskiego Programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych 2017/2018

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji kolejne dwie utalentowane siatkarki- kandydatki do pierwszej klasy skorzystały z możliwości sprawdzenia swoich umiejętności sprawnościowych w ramach Testów S.O.S.

W przyszłym tygodniu 28 maja br. dyżur rekrutacyjny o godz 12 oo będą pełnili kolejni trenerzy S.O.S. Warto zaznaczyć, że nasz ośrodek jest świetnie przygotowany o czym świadczy rozpoczynający się kolejny, szósty już nabór do pierwszej klasy LO S.O.S. najbardziej utalentowanych siatkarek. Jeszcze przed wakacjami ośrodek tradycyjnie będzie brał udział w kwalifikacjach wyjazdowych na terenie kilku województw. Do zobaczenia :)

21 maja 2017 r.

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Technikum Agrobiznesu i Technikum Elektrycznego

Udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej należy do niezmiernie istotnej umiejętności w życiu człowieka. Niejednokrotnie możemy być świadkami wypadku czy innych wydarzeń w wyniku których istnieje konieczność udzielenia pomocy poszkodowanym. Systematycznie w poszczególnych klasach Technikum i Liceum Ogólnokształcącego zajęcia udzielania pierwszej pomocy prowadzi mgr Konrad Kasperowicz

Podczas kwietniowych Regionalnych Zawodów Sportowo- Obronnych „Sprawni Jak Żołnierze” obie nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców zdobyły drugie miejsca w regionie siedleckim. Potwierdza to świetne przygotowanie naszej młodzież m.in. do radzenie sobie w krytycznych sytuacjach.

20 maja 2017 r.

Złoty Medal dla Ani Skórki

Regionalna Szkolna Liga Lekkoatletyczna w Siedlcach

Reprezentacja lekkoatletyczna naszej szkoły wzięła udział w Regionalnej Lidze Lekkoatletycznej w Siedlcach pod kierunkiem mgr Jarosława Besztaka i mgr Leszka Piotrowskiego.

Nasi lekkoatleci osiągnęli wiele fantastycznych wyników gdzie pobite zostały indywidualne rekordy szkoły. Perłą w koronie sukcesów jest Złoty Medal Ani Skórki- uczennicy II klasy Technikum Ekonomicznego w pchnięciu kulą. W ten sposób Ania nawiązała do ubiegłorocznego sukcesu w pchnięciu kulą naszych chłopców gdzie zdobyliśmy Złoty i Brązowy Medal.

Brawo Aniu. Dziękujemy i gratulujemy fantastycznego sukcesu.

19 maja 2017 r.

Złoty Medal dla Ani Skórki

Regionalna Szkolna Liga Lekkoatletyczna w Siedlcach

Wyjątkowego smaku zwycięstwu Ani dodał mgr Jarosław Madziar trener zawodniczki z drugiego miejsca. Mgr Jarosław Madziar absolwent AWF w Warszawie. Swoją przygodę ze sportem zaczynał od Kickboxingu, jako wieloletni zawodnik później trener klubowy i trener Kadry Narodowej.
Sport to jego pasja, zdobytą wiedzę jako instruktor Kulturystyki, Kickboxingu, Dietetyk, Masażysta, Prezenter TAE-BO przekazuje skutecznie kolejnym pokoleniom.

Jarek jest utalentowanym sportowo Absolwentem naszej szkoły z sukcesami na mistrzostwach świata i Europy. Brawo Jarek !

19 maja 2017 r.

Spotkanie mundurowych z Dowódcą Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP

Strzelnica szkolna

Uczniowie klasy II LOM spotkali się na kolejnych zajęciach z bryg. mgr inż. Zbigniewem Domańskim Dowódcą Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej PSP w Węgrowie. Tematyką spotkania były zagadnienia z zakresu edukacji pożarniczej.

19 maja 2017 r.

Portal Polskiego Związku Piłki Siatkowej

Promocja na arenie ogólnopolskiej wydarzeń i sukcesów naszego ośrodka S.O.S. jest świetną okazją do nawiązania szerokiej współpracy oraz umiejętności popularyzacji tej pięknej dyscypliny sportowej wśród młodzieży.

Warto podkreślić, że w ostatniej chwili dowiedzieliśmy się, iż  nasze siatkarki zakwalifikowały się do obsługi logistycznej jednego dnia eliminacji do Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej co jest dla dziewcząt i szkoły szczególnym wyróżnieniem.

18 maja 2017 r.

Matura 2017 r.

Egzaminem z fizyki i historii muzyki na poziomie rozszerzonym zakończyła się pisemna sesja egzaminu maturalnego w Liceum Ogólnokształcącym i Technikum. Egzaminy pisemne przebiegły bardzo sprawnie i bez jakichkolwiek problemów, dzięki wspaniałemu przygotowaniu od strony organizacyjnej szkoły. W ostatnim dniu egzaminacyjnym przekazanie przewodniczącemu dokumentacji  maturalnej egzaminu pisemnego z fizyki dokonuje mgr Jarosław Besztak i mgr Lidia Rowicka- nauczyciel Gimnazjum w Korytnicy. 

Dziękujemy świetnie przygotowanemu do tego zadania Szkolnemu Zespołowi Egzaminacyjnemu z udziałem nauczycieli z Gimnazjów i Szkół Podstawowych powiatu węgrowskiego.

W kolejnym tygodniu maja nasi Absolwenci będą kontynuowali już tylko część ustną egzaminów maturalnych z języków obcych nowożytnych.

18 maja 2017 r.

„Wzajemna pomoc w mojej Rodzinie”

Uroczysty finał konkursu

Nasi wspaniali uczniowie: Weronika Karczewska, Anna Kisielińska , Paulina Supeł,  Marcin Czarnocki, Natalia Słowik, Jakub Strąk z I klasy Technikum Ekonomicznego/Handlowego otrzymali specjalne podziękowanie za piękny występ w węgrowskim klasztorze podczas uroczystego finału konkursu „Wzajemna pomoc w mojej Rodzinie”.

Honorowy Patronat tego pięknego konkursu objęli:

Biskup Drohiczyński J.E. Tadeusz Pikus

Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc

Instytut Teologii Pastoralnej i Katechetyki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego  Jana Pawła II

18 maja 2017 r.

>>>>> Galeria zdjęć <<<<<

Rekrutacja do I klasy mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego  S.O.S.

Rok szkolny 2017/2018

Utalentowane siatkarki Akademii S.O.S. w Korytnicy świetnie wykorzystują czas spędzony na zajęciach sportowych organizowanych w sali Gimnazjum w Korytnicy. Gorąco zachęcamy dziewczęta do udziału w Ogólnopolskim Programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych pod Patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Warto podkreślić, że zainteresowane gimnazjalistki już skorzystały z zerowego, wcześniejszego spotkania rekrutacyjnego z mgr Barbarą Murawską wychowawcą, trenerem S.O.S. Szkoła skutecznie kompletuje kolejny rocznik fantastycznych i utalentowanych dziewcząt.

 Przypominamy, że najbliższe spotkanie na testach sprawnościowych obędzie się 21 maja br. o godz. 12 oo w dużej hali sportowej.

Zapraszamy :)

17 maja 2017 r. 

https://www.facebook.com/zsp.wegrow/

https://www.facebook.com/zsp.wegrow/

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

Eliminacje do Regionalnych Mistrzostw Lekkoatletycznych w Siedlcach

Organizatorzy: mgr Jarosław Besztak Sędzia Główny, mgr Leszek Piotrowski, mgr Wojciech Wysocki, mgr Mariola Wysocka, mgr Artur Chalecki oraz uczennice II klasy Technikum Ekonomicznego.

SAF: Joanna, Weronika i Dominika

16 maja 2017 r.

>>>> Wyniki w Portal Sport <<<< 

Wizyta Franka Wendlera Dyrektora przedsiębiorstwa przemysłu chłodniczego z Niemiec

Saksonia- Anhalt, w powiecie Mansfeld- Südharz

Absolwenci naszej szkoły są poszukiwanymi i cenionymi przez Pracodawców pracownikami średniej kadry technicznej. W ostatnich latach wielu Absolwentów Technikum skutecznie realizowało swoją karierę zawodową w firmach zagranicznych zdobywając unikatowe doświadczenia na europejskim rynku pracy oraz nabywając uniwersalne umiejętności społeczne.

Wizyta Pana Franka Wendlera była okazją do nawiązania współpracy w zakresie kształcenia zawodowego uczniów Technikum Elektrycznego w tym organizacji zagranicznych praktyk miesięcznych w Niemczech, wsparcia technologicznego szkoły oraz tworzenia indywidualnej ścieżki kariery zawodowej.

15 maja 2017 r. 

Wizyta Franka Wendlera Dyrektora przedsiębiorstwa przemysłu chłodniczego z Niemiec

Saksonia- Anhalt, w powiecie Mansfeld- Südharz

Wizyta była świetnie przygotowana przez Michała Tondera Absolwenta Technikum i jego doskonałej znajomości języka niemieckiego. Michał od wielu lat pracuje w tej nowoczesnej firmie i jest bardzo szanowanym i cenionym pracownikiem.Goście mieli okazję zapoznać się z systemem kształcenia w zawodzie technik elektryk w warsztatach szkolnych oraz pracowni elektrycznej prowadzonej przez mgr inż. Adama Ulińskiego. Pan Adam był prekursorem współpracy edukacyjnej z firmą Siemens w Niemczech zaś nasza szkoła prowadzi obecnie klasę patronacką z firmą Hochland również z NIemiec.

Z uwagi na piękny słoneczny dzień uczniowie klasy drugiej poznawali charakterystyki nasłonecznia i obciążenia paneli fotowoltanicznych w praktyce. Dla fizyków model ogniwa fotowoltaicznego jest okazją do poznawania emisji energii we wszechświecie i fantastycznych badań naukowych w poszukiwaniu życia na innych, odległych planetach /śledzenie szybkości i amplitud zmian jasności gwiazd oraz innych obiektów - dyr/ .

Dziękujemy Pani Iwonie Sewerynik nauczycielowi języka angielskiego i niemieckiego za świetne profesjonalne logistyczne wsparcie tej owocnej wizyty. Warto podkreślić, że niemiecka delegacja przybyła wyłącznie do Węgrowa i wraca do Niemiec /ponad 800 km/  

15 maja 2017 r. 

Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny

Rekrutacja do I klasy LO S.O.S. na rok szkolny 2017/2018

Zgodnie z harmonogramem naboru do klas pierwszych trwają również spotkania rekrutacyjne do kolejnej pierwszej klasy siatkarskiej LO S.O.S.

Termin pierwszego testu sprawnościowego zaplanowany jest w dniu 21 maja o godz. 12 oo. Serdecznie zapraszamy utalentowane siatkarki do udziału w tym pięknym, ogólnopolskim projekcie pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

14 maja 2017 r.

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Węgrowskiego Szkół Gimnazjalnych 2017

Organizator: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie.

Do Węgrowa przyjechały najlepsze reprezentacje w wielu dyscyplinach lekkoatletycznych: biegach, skokach w dal i skokach wzwyż, pchnięciu kulą oraz biegach przełajowych. Nie brakowało wyjątkowo emocjonujących chwil. Jednak wszystkich sportowców łączyła determinacja i wola walki. Spotkania były okazją do poznania nowych przyjaciół  i sprawdzenia swoich umiejętności.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy walki fair play a zwycięzcom sukcesu.

14 maja 2017 r.

>>>>> Galeria Mistrzostw Lekkoatletycznych Gimnazjów 2017 <<<<<

LVI Wojewódzkie Zawody „O Srebrne Muszkiety”,

Kadzidło 2017

Absolwentki klasy III LO S.O.S. Zuzanna Pazio i Kamila Maleszewska podziwiają sukces swoich kolegów, Absolwentów z klasy III mundurowej LOM podczas ostatnich zawodów strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2017” w Kadzidle. Nasi strzelcy najpierw rano przystąpili do maturalnego egzaminu pisemnego a następnie jako ostatni wystartowali do rywalizacji strzeleckiej. Nasze wielokrotnie nagradzane siatkarki potrafią docenić mistrzostwo oraz doskonałą koncentrację sportową.

Nasza reprezentacja w składzie: Adrian Bereza, Rafał Rydzewski i Marcin Roguski zdobyła tytuł Wicemistrzowski w Strzelectwie Sportowym a Adrian Bereza indywidualnie II miejsce w Wojewódzkich Zawodach w Kadzidle.

Brawo!

14 maja 2017 r.

Obchody 100-lecia Objawień Fatimskich w Węgrowie

Bazylika Mniejsza w Węgrowie

Z udziałem władz państwowych oraz samorządowych miasta i powiatu węgrowskiego obchodzona była 100- rocznica Objawień Fatimskich. Nasza szkoła udzieliła wsparcia organizacyjnego temu wyjątkowemu wydarzeniu.

W uroczystościach i Mszy Św. udział wziął ks. Tadeusz Pikus Biskup Drohiczyński.

13 maja 2017 r.

Wyprawa Pamięci

Austria 2017

Hufiec ZHP Doliny Liwca im. hm. Zygmunta Zarzyckiego w Węgrowie

Nasi węgrowscy harcerze spędzili kilka niesamowitych dni w Austrii na drodze pamięci i kulturowych szlakach Austrii. W kadrze dowódczej węgrowskiego Hufca ZHP pełnią kluczowe funkcję Sylwia Cyran, Sandra Kresa z I i II klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego i Adam Solka z klasy III Technikum Elektrycznego.

„… Kolejny dzień na Wyprawie Pamięci. Dziś uczestniczyliśmy w uroczystościach w Ebensee, Bergkristal oraz Gusen. W uroczystościach wzięli udział między innymi Pani Wiceminister Kultury oraz Ambasador Rzeczpospolitej Polskiej w Austrii”

Piękne i niezapomniane chwile.

>>>>>>>> facebook Hufca ZHP Doliny Liwca <<<<<<<<<

13 maja 2017 r.

Regionalne Forum Gospodarcze 2017

Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Pierwszym studyjnym spotkaniem z Panią Anną Wieczorek i Panią Ewą Nojszewską Dyrektorem i Wicedyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy rozpoczęły się przygotowania do kolejnej wspólnej imprezy związanej z funkcjonowaniem i promowaniem lokalnego rynku pracy w powiecie węgrowskim. Wkrótce ustalone zostaną wszelkie szczegóły oraz oficjalna nazwa przedsięwzięcia.

Skala przedsięwzięcia jest imponująca jednak dotychczasowe, doskonale logistycznie przeprowadzone wspólne Targi Pracy i wiele innych ciekawych lokalnych imprez pozwala naszej szkole podejmować kolejne zadania społeczne i środowiskowe. Dziękujemy dyrekcji Powiatowego Urzędu Pracy za doskonałą współpracę oraz skuteczne wspieranie naszych Absolwentów na ich drodze kariery zawodowej.

Brawo!

13 maja 2017 r.

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Węgrowskiego Szkół Gimnazjalnych 2017

Organizator: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie.

Na rozległych terenach obiektów sportowych szkoły rozegrały się tegoroczne Powiatowe Mistrzostwa w lekkiej atletyce. Jak zwykle uczniowie naszej szkoły w doskonały sposób wspierają logistycznie organizację tej wyjątkowo prestiżowej imprezy sportowej na którą przyjechało kilkuset zawodników.

Po profesjonalnej odprawie uczennice Technikum Ekonomicznego dyskretnie podejmowały odpowiedzialne zadania organizacyjne za wykonanie których składamy serdeczne podziękowanie. Wasze wsparcie było bezcenne. Brawo !

12 maja 2017 r.

Uroczyste Święto Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie

Apel

W siedzibie Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie spotkali się strażacy oraz przedstawiciele władz państwowych i samorządowych na uroczystym Apelu poświęconym obchodom święta strażaków.

W uroczystości wzięli udział: Maria Koc Wicemarszałek Senatu RP, Elżbieta Lanc Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, st. bryg mgr Jarosław Kurek Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP, Krzysztof Fedorczyk Starosta Węgrowski oraz Burmistrzowie i Wójtowie powiatu węgrowskiego z Krzysztofem Wyszogrodzkim Burmistrzem Węgrowa na czele. Na tę wyjątkową dla mundurowych uroczystość przyjął zaproszenie dyrektor szkoły.

Pragniemy wszystkim strażakom ze st. bryg. mgr inż. Jarosławem Soszyńskim Komendantem Powiatowym PSP w Węgrowie na czele pogratulować wzorowej i pełnej poświęcenia pracy oraz życzyć spełnienia naszych wspólnych marzeń wybudowania nowej strażnicy w Węgrowie.

12 maja 2017 r.

„Wzajemna pomoc w mojej Rodzinie”

Uroczysty finał konkursu

Nasi wspaniali uczniowie: Weronika Karczewska, Anna Kisielińska , Paulina Supeł,  Marcin Czarnocki, Natalia Słowik, Jakub Strąk z I klasy Technikum Ekonomicznego/Handlowego otrzymali specjalne podziękowanie za piękny występ w węgrowskim klasztorze podczas uroczystego finału konkursu „Wzajemna pomoc w mojej Rodzinie”.

Honorowy Patronat tego pięknego konkursu objęli:

Biskup Drohiczyński J.E. Tadeusz Pikus

Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc

Instytut Teologii Pastoralnej i Katechetyki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego  Jana Pawła II

oraz Burmistrz Węgrowa Krzysztof Wyszogrodzki.

Gospodarzem finału konkursu byli:

Wydział Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego  Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie, Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy w Węgrowie, Caritas Diecezji Drohiczyńskiej oraz Katolickie Przedszkole św. Antoniego w Węgrowie.

Naszą młodzież świetnie przygotowywały mgr Irena Stańczyk i mgr Brygida Strąk. Brawo!

12 maja 2017 r.

>>>>> Galeria zdjęć <<<<<

Konferencja „Kształcenie zawodowe a rynek pracy”

Patronat Honorowy Ministra Edukacji Narodowej.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Zmiany w szkolnictwie zawodowym związane z reformą oświaty to główna tematyka konferencji „Kształcenie zawodowe a rynek pracy”, która odbyła się w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Organizatorem wydarzenia był Mazowiecki Kurator Oświaty. W konferencji wziął udział Adam Skup Dyrektor Delegatury w Siedlcach KO w Warszawie.

„ … Współpraca z pracodawcami jest niezbędną częścią kształcenia zawodowego, od której zależy sukces zawodowy uczniów na rynku pracy” – powiedziała, otwierając konferencję Dorota Skrzypek, Mazowiecki Wicekurator Oświaty.

Jadwiga Parada, Dyrektor Departamentu Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ministerstwie Edukacji Narodowej przedstawiła kierunki zmian w systemie oświaty, dostosowujące kształcenie i szkolenie zawodowe do potrzeb rynku pracy.

Prelegenci zaprezentowali dobre praktyki, projekty oraz inicjatywy podejmowane we współpracy z pracodawcami i partnerami społecznymi. Ukierunkowane były one na rozwijanie dualnego systemu kształcenia zawodowego. Ponadto pracodawcy z różnych branż zawodowych przedstawili korzyści wynikające z wykorzystania innowacyjnych technologii i metod nauczania w kształceniu branżowym.

12 maja 2017 r.

>>>>>>>> Portal Kuratorium Oświaty w Warszawie <<<<<<<<

V Turniej o Puchar Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

Organizator: mazowieckie Liceum Ogólnokształcące Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

Wyjątkowy i emocjonujący był tegoroczny turniej siatkarski. Do węgrowskiej hali sportowej przybyły najlepsze reprezentacje z województwa mazowieckiego: GLKS Nadarzyn, Nike Ostrołęka, UKS Polonez Wyszków, UKS DANEX Siemiatycze, Czerwin, Sęp Żelechów, MKS Olimp GM I Mińsk Mazowiecki.

Sędzią głównym była mgr Barbara Murawska trener S.O.S. i  wychowawca klasy siatkarskiej.

11 maja 2017 r.

C.D.N.

LVI Wojewódzkie Zawody „O Srebrne Muszkiety”,

Kadzidło 2017

Wicemistrzowie Województwa Mazowieckiego

Skład mistrzowskiej reprezentacji: Adrian Bereza, Rafał Rydzewski i Marcin Roguski.

Niesamowity sukces naszych strzelców reprezentantów z klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego. Nasza reprezentacja powtórzyła ubiegłoroczny wynik i zdobyła II miejsce i tytuł Wicemistrza Mazowsza  w Strzelectwie Sportowym w LVI Wojewódzkich Zawodach „O Srebrne Muszkiety” w Kadzidle.

To wyjątkowy sukces naszej reprezentacji szkoły oraz trenerski  mgr Konrada Kasperowicza, instruktora strzelectwa sportowego. W ciągu ostatnich lat nasza reprezentacja zdobyła kilkukrotnie I i II miejsce w zawodach strzeleckich regionalnych i wojewódzkich.

Taki wynik świadczy o wysokiej jakości efektów szkolenia sportowo-obronnego prowadzonego w naszym Zespole (podwójnie  nasza szkoła zdobyła w kategorii dziewcząt i chłopców tytuły wicemistrzowskie w Regionalnych Zawodach „Sprawni Jak Żołnierze” w kwietniu 2017 r.  i tytuł mistrzowski i wicemistrzowski w ostatnich zawodach regionalnych i wojewódzkich  „O Srebrne Muszkiety” w maju 2017 r.  /Fot.archiwum/

GRATULACJE !!!

10 maja 2017 r.  

Matura 2017

Te piękne drzewa przed budynkiem głównym od wielu lat podkreślają majowy czas egzaminów maturalnych w naszej szkole.

Po części obowiązkowej egzaminów pisemnych z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego nasi maturzyści przystępują do egzaminów ustnych oraz do egzaminów dodatkowych na poziomie rozszerzonym.

Piękna przyroda :)

9 maja 2017 r. 

Konferencja popularno-naukowa poświęcona pamięci księdza Stanisława Brzóski

Powstanie Styczniowe 1863 roku na Mazowszu i Podlasiu

W interesującej konferencji w Starostwie Powiatowym w Węgrowie udział wzięli uczniowie I klasy Liceum Ogólnokształcącego pod opieką mgr Magdaleny Ceglarskiej – Kowal.

Uczestnicy wysłuchali wystąpień i referatów przygotowanych specjalnie na tę uroczystość: dr Tadeusz Krawczak "Ks. generał Stanisław Brzóska", Bogusław Niemirka, Polska Akademia Nauk „Ksiądz Stanisław Brzóska ostatni dowódca Powstania Styczniowego”, dr Grzegorz Welik, dyrektor Archiwum Państwowego w Siedlcach „Władysław Rawicz- naczelnik cywilny województwa podlaskiego, tragiczny bohater Powstania Styczniowego”, dr Rafał Dmowski, dyrektor Archiwum Uniwersytetu w Siedlcach „Bitwy i potyczki Powstania Styczniowego na terenie powiatu węgrowskiego”, dr Mirosław Roguski, „Rocznik Liwski”- Tymoteusz Łuniewski i inni uczestnicy Powstania Styczniowego z regionu węgrowskiego”.

9 maja 2017 r.

Konferencja popularno-naukowa poświęcona pamięci księdza Stanisława Brzóski

Powstanie Styczniowe 1863 roku na Mazowszu i Podlasiu

Konferencja zainaugurowała program działań poprzedzających obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości RP.  Otwarto również wystawę „Ksiądz Stanisław Brzóska – ostatni dowódca Powstania Styczniowego”, którą przygotowało Archiwum Państwowe w Siedlcach

9 maja 2017 r.

Fantastyczny rajd rowerowy śladami kulturowymi Węgrowa i okolic

Organizator: Parafia Rzymskokatolicka Św. Ojca Pio w Węgrowie oraz węgrowska policja.  

Świetną sportową przygodę zorganizowała węgrowska Parafia Św. Ojca Pio. Wielu pasjonatów aktywnego spędzenia wolnego czasu skorzystało z zaproszenia ks. Proboszcza Wiesława Niemyjskiego do rekreacyjnej wycieczki Węgrów- Zamek w Liwie… oczywiście z wieloma niespodziankami na trasie. 

Z zaproszenia skorzystali również nasi uczniowie Julia Kowalczyk i Szymon Dobrowolski z wychowawcą klasy II LOM  mgr Edytą Kozieł, w ten sposób podkreślając naszą obecność w kolejnych, świetnie zorganizowanych przez ks. Proboszcza imprezach środowiskowych i sportowych /fot. RG/

7 maja 2017 r.

Akademia S.O.S. w Nowym Dworze Mazowieckim

Kinder + Sport

Pracowicie spędzają kolejne dni nasze reprezentantki węgrowskiej Akademii S.O.S. na kolejnych rozgrywkach siatkarskich z mgr Barbarą Murawską trenerem S.O.S.

Życzymy wspaniałej zabawy i emocjonujących kolejnych meczy w mazowieckich rozgrywkach Mistrzostw Kinder + Sport.

6 maja 2017 r.

Sezon rekrutacyjny 2017/2018

Uczniowie biorący udział w akcji REKRUTACJA 2017/2018

Ta piękna i budująca postawa uczniów naszej szkoły zasługuje na gorące podziękowanie,

brawo, brawo i jeszcze raz brawo !!!

I TEK

Gabriela Sojat (fotograf), Natalia Rytel, Karolina Zalewska, Kinga Kołak, Weronika Świętoń, Karolina Skulimowska, Aneta Gromek, Klaudia Kalisiak, Karolina Kozioł.

II TEK

Weronika Sapryk.

III TEK

Anna Komuda, Emilia Góralczyk, Sebastian Kałuski, Dominika Gral, Joanna Korczak, Kamila Kozłowska, Olga Posiewka, Paulina Rudaś, Anna Nojszewska, Natalia Żochowska, Olga Witkowska, Paulina Ufnal, Magda Podniesińska, Agnieszka Mieszała, Agnieszka Szymańska, Dorota Królak, Patryk Panufnik, Mateusz Górski, Olga Jasińska, Paulina Kuta, Wioleta Kokoszko.

III TA/TI

Sandra Dejnarowicz, Ewa Jaworowska, Barbara Sadolewska.

II F

Kamil Osicki, Marlena Janiszewska, Ewelina Krynicka, Aleksandra Dekańska, Weronika Drzewiecka, Weronika Marchelewicz, Julia Rydzewska, Klaudia Kupiec, Patrycja Wojciechowska, Natalia Ujazdowska.

Obsada – skecz

Kamila Kozłowska - dyrektor Janusz Baum, Natalia Żochowska – dyrektor Jacek Nowotniak, Natalia  Rytel/ Mateusz Górski – Joanna Gołębiewska-Kokoszka, Emilia Góralczyk – Ewa Skolimowska, Paulina Rudaś – Małgorzata Soszyńska, Agnieszka Szymańska - Małgorzata Góral, Olga Jasińska- Emilia Marchela, Magda Podniesińska - Ewa Sawicka, Natalia Żochowska - Marta Baran.

Zespół współpracujący :

Agnieszka Dżbik, Beata Kubiak-Sieńko, Anna Salach, Ewa Sawicka, Małgorzata Soszyńska, Emilia Jaczewska,Zbigniew Ciszewski, Andrzej Kulicki, Krystyna Kwika, Zbigniew Kwika i dyrekcja szkoły.

6 maja 2017 r.

6 maja 2017 r.

Sekty – zagrożenia i przeciwdziałanie

Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Węgrowie

Na kolejną z cyklu konferencję zorganizowaną przez Starostwo Powiatowe w Węgrowie i Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Węgrowie przybyli przedstawiciele samorządu Powiatu Węgrowskiego, Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie a także szkół wszystkich szczebli z terenu powiatu i kuratorzy sądowi.

 „Świat sekt i manipulacji” Andrzeja Wronki, prezesa Stowarzyszenia Ruchu EFFATHA był pierwszym, bardzo interesującym wykładem. Andrzej Wronka nie ukrywał swojego przywiązania do szkoły którą ukończył- Technikum Elektrycznego i bardzo miłych wspomnień związanych z nauczycielami tej wyjątkowej dla niego szkoły.

Dziękujemy za piękne słowa i gratulujemy wyjątkowo ciekawego wykładu i budujących oklasków zebranych.

6 maja 2017 r.

 Matura 2017

Pisemnym egzaminem  z języka polskiego rozpoczął się maraton majowych egzaminów maturalnych w szkołach średnich naszego Zespołu. Do tegorocznych egzaminów przystąpi blisko 160 Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum.

Pragniemy dodać Zdającym otuchy i życzyć trafnych odpowiedzi w całej sesji pisemnej i ustnej majowych egzaminów.

4 maja 2017 r.

Uroczyste obchody 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Poczet Sztandarowy naszego Zespołu

Natalia Rytel i Weronika Świętoń ( klasa I Technikum Ekonomicznego ) asysta pocztu,

Damian Matusik  ( klasa III Technikum Elektrycznego ) chorąży.

3 maja 2017 r.

Uroczyste obchody 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Wśród uczestników uroczystych obchodów udział wzięli węgrowscy harcerze i zuchy z Komendy Hufca ZHP Doliny Liwca z Sandrą Kresą i Sylwią Cyran uczennicami klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego i Adamem Solką uczniem III klasy Technikum Elektrycznego/Informatycznego.

3 maja 2017 r.

Uroczyste obchody 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Bazylika Mniejsza w Węgrowie

3 maja 2017 r.

Uroczyste obchody 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Skwer 3 Maja przy WOK w Węgrowie

Harcerka Sylwia Cyran uczennica II klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego  prowadziła uroczystość składania wiązanek.

3 maja 2017 r.

Uroczyste obchody 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Skwer 3 Maja przy WOK w Węgrowie

Harcerze, Sandra Kresa uczennica II klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego i Adam Solka uczeń III klasy Technikum Elektrycznego/Informatycznego pełnili funkcję honorowej asysty przy składaniu wiązanek.

3 maja 2017 r.

Uroczyste obchody 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Skwer 3 Maja przy WOK w Węgrowie

3 maja 2017 r.

Uroczyste obchody 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Węgrowski Ośrodek Kultury

Na zakończenie uroczystości uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II podkreślili pięknym programem podniosłe chwile.

Gratulujemy.

3 maja 2017 r.

Uroczyste obchody 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

>>>>>>>> Portal Miasta Węgrowa <<<<<<<

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

2 maja 2017 r.

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Hufiec ZHP Doliny Liwca im. hm. Edmunda Zarzyckiego w Węgrowie

Harcerze węgrowskiego Hufca ZHP Doliny Liwca wzorem ubiegłego roku podjęli akcję podkreślającej rolę naszej biało-czerwonej, symbolicznie przekazując dzieciom, młodzieży i dorosłym polskie flagi oraz emblematy.

Wśród węgrowskich harcerzy jak zwykle nie zabrakło Sylwii Cyran uczennicy II klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego oraz Adama Solki ucznia III klasy Technikum Elektrycznego/Informatycznego.

2 maja 2017 r.

Szkolenie teoretyczne i praktyczne kursu piechoty lekkiej

Stowarzyszenie „Niezłomni”  i klasy mundurowe Liceum Ogólnokształcącego w Węgrowie pracując z młodzieżą budują prawdziwy patriotyzm wynikający z konkretnej pracy nad kształceniem umiejętności militarnych i postaw społecznych młodych ludzi.

Nieudawane zaangażowanie napawa nadzieją na przyszłość.

Nie jest tajemnicą że węgrowska młodzież należy do mazowieckiej elity strzeleckiej czego przykładem są wyniki ostatnich wojewódzkich zawodów klas mundurowych. W dwóch ostatnich latach nasi strzelcy zdobyli drużynowo pierwsze i drugie miejsce w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich w Kadzidle a w tym roku wygrali Regionalne Zawody Strzeleckie "O Srebrne Muszkiety' w Siedlcach.

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo !!!

30 kwietnia 2017 r.

Szkolenie teoretyczne i praktyczne kursu piechoty lekkiej

Trwa kilkudniowe szkolenie na terenie powiatu węgrowskiego i samego Węgrowa które polega na zdobyciu teoretycznych i praktycznych umiejętności zakładania obozu, maskowania, wystawiania patroli, ubezpieczenia bazy i przygotowywania stanowisk ogniowych do pozycji leżąc.

Mundurowi, dziewczęta i chłopcy, ćwiczą dyskretną łączność na polu walki, topografię terenu w tym pokonywanie przełomów wodnych i rozlewisk leśnych, pokonywanie dużych dystansów i rozpoznawanie pozycji wroga.

Przypadkowo na polu walki mundurowi potrafili natychmiast udzielić niezbędnej pomocy sprzętowej na terenie podmokłym zabłąkanemu kierowcy. Gratuluję :)

30 kwietnia 2017 r.

Uroczystość zakończenia nauki w Liceum Ogólnokształcącym i Technikum 2017

Marcin Berezowski Finalistą Olimpiady Wiedzy Technicznej we Wrocławiu

Marcin Berezowski absolwent Technikum Elektrycznego w pięknym stylu zakończył naukę  w naszym Zespole. Z rąk p. Haliny Ulińskiej Wicestarosty Węgrowskiego odebrał szczególne wyróżnienie dla najlepszego absolwenta Technikum.

Pani Wicestarosta podkreśliła, że Marcin był wielokrotnym Stypendystą Prezesa Rady Ministrów, dwukrotnym Stypendystą Marszałka Województwa Mazowieckiego, wielokrotnym zwycięzcą kolejnych etapów Olimpiady Wiedzy Technicznej a w przededniu zakończenia nauki otrzymaliśmy informację, że Marcin jako jeden z trzech reprezentantów Mazowsza w Centralnym etapie Olimpiady Wiedzy Technicznej w branży  elektryczno-elektronicznej we Wrocławiu osiągnął sukces i zdobył tytuł Finalisty OWT.

Warto podkreślić, że Marcin poszedł w ślady swojego starszego kolegi Absolwenta Emila Kupca również finalisty OWT – obecnie pracownika Politechniki Warszawskiej.

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo !

29 kwietnia 2017 r.

>>>>>>>>>> Portal Samorząd Uczniowski  <<<<<<<<<<<

Uroczystość zakończenia nauki w Liceum Ogólnokształcącym i Technikum 2017

Zuzanna Pazio Stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Zuzanna Pazio odebrała z rąk p. Haliny Ulińskiej nagrodę za uzyskanie tytułu najlepszego Absolwenta Liceum Ogólnokształcącego. Zuzia  jest szczególnie uzdolnionym absolwentem. Już w ubiegłym roku z rąk p. Krzysztofa Fedorczyka odebrała nagrodę i przyznane Stypendium Starosty Węgrowskiego uzyskując najwyższy wynik w nauce wśród uczniów powiatu węgrowskiego i oczywiście zasłużony wówczas za to wyróżnienie piękny bukiet kwiatów.

W tym roku Zuzia poprawiła wyniki i zdobyła w pięknym stylu Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Jednak to jest tylko skromny fragment sukcesów tej utalentowanej Absolwentki. Warto zaznaczyć jej świetnie realizowaną drugą pasję – siatkówkę. Biorąc udział w unikatowym projekcie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych nasza Zuzia była bezkonkurencyjna. Trenując w wymiarze aż 16 godzin/tygodniowo wielokrotnie uzyskiwała wiele sukcesów ze swoimi koleżankami w rywalizacji sportowej włącznie z tytułem Regionalnego Mistrza Licealiady.

Za swoje umiejętności sportowe w ostatnim roku nauki Zuzia była zakwalifikowania przez trenera Roberta Kupisza do pierwszoligowej Nike Węgrów.

Znamy piękne marzenia dalszej kariery naszej wspaniałej Absolwentki. Zuzia, życzymy z głębi serca powodzenia !

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo !

29 kwietnia 2017 r.

Uroczystość zakończenia nauki w Liceum Ogólnokształcącym i Technikum 2017

Absolwenci nagrodzeni za najlepsze wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Otrzymują oni świadectwa z wyróżnieniem

Zuzanna Pazio, Karolina Siekierko, Paulina Gontarz - III LO S.O.S., mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny,

Karolina Zalewska, Patrycja Chlebny - III LO Mundurowa,

Marcin Berezowski - IV  Technikum Elektryczne,

 Ewelina Dobosz, Katarzyna Siuchta, Angelika Romańska - IV Technikum Ekonomicznego,

 Karol Wysocki IV Technikum Mechanicznego,

 Karolina Bałdyga IV Technikum Agrobiznesu.

Nasi wyróżnieni Absolwenci mają za sobą również wiele sukcesów związanych z ich osobistymi pasjami i talentami. Gratulujemy !!! 

 29 kwietnia 2017 r.

Uroczystość zakończenia nauki w Liceum Ogólnokształcącym i Technikum 2017

Absolwenci nagrodzeni za wspaniała postawę w pełnieniu wieloletniej funkcji asysty przy Sztandarze Szkoły.

Angelika Romańska, Ewelina Dobosz, Wioleta Brzezik i Ewelina Księżopolska.

Dziękujemy !!! 

29 kwietnia 2017 r.

Uroczystość zakończenia nauki w Liceum Ogólnokształcącym i Technikum 2017

Poczet Sztandarowy 

 Ostatni raz razem! Wkrótce odchodząca asysta: Angelika Romańska, Ewelina Dobosz ( klasa IV Tek) przekaże sztandar Natalii Rytel i Weronice Świętoń ( klasa I Tek). Jak zwykle doskonale czuwa nad przygotowaniami do tej szczególnej ceremonii mgr Małgorzata Kołodziejczuk.

Za chwilę wprowadzenie Sztandaru Szkoły rozpocznie oficjalną część uroczystości wręczenia świadectw ukończenia szkoły absolwentom Liceum Ogólnokształcącego i Technikum naszego zespołu.

28 kwietnia 2017 r.

 

Podsumowanie sezonu siatkarskiego w LO S.O.S.

Wyjątkowo miłym akcentem nasze siatkarki z I i II klasy LO S.O.S. podsumowały ubiegłoroczny sezon sportowy w gościnnej sali reprezentacyjnej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Starostwie Powiatowym w Węgrowie. Gospodarzem spotkania była Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski i Tadeusz Krupa Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu.

Nasze siatkarki otrzymały okolicznościowe prezenty zaś najmłodsze koleżanki wyczynowe sportowe obuwie. Jutro uczennice młodszych klas ostatni raz spędzą wspólne chwile z kończącymi edukację w Siatkarskim Ośrodku Szkolnych dziewczętami z klasy III LO S.O.S. ;)

28 kwietnia 2017 r. 

:)

27 kwietnia 2017 r.

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018

Sympatyczne, kolejne spotkanie rekrutacyjne z Zuzanną, Agatą i Natalią uczennicami węgrowskiego gimnazjum. Serdecznie zapraszamy do rozważenia oferty edukacyjnej naszej szkoły.

27 kwietnia 2017 r.

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018

Zaproszenie do naszej szkoły przyjęli uczniowie

Gimnazjum im. Bł. Jana Pawła II w Miedznie

Dziękujemy nauczycielom reprezentującym ostatnie w tym tygodniu Gimnazjum w Miedznie również za okazaną życzliwość oraz wszystkim uczniom za ich piękne zachowanie. Dziękujemy gimnazjalistom za wspólnie mile spędzony czas. Do zobaczenia :)

27 kwietnia 2017 r.

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018

Zaproszenie do naszej szkoły przyjęli uczniowie

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Grębkowie

Dziękujemy nauczycielom reprezentującym kolejne Gimnazjum za okazaną życzliwość oraz uczniom za ich piękne zachowanie. Dziękujemy gimnazjalistom za wspólnie mile spędzony czas. Do zobaczenia :)

27 kwietnia 2017 r.

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018

Zaproszenie do naszej szkoły przyjęli uczniowie

Publiczne Gimnazjum w Wierzbnie.

Dziękujemy wspaniałym nauczycielom reprezentującym Gimnazjum w Wierzbnie za okazaną życzliwość oraz uczniom za ich piękne zachowanie. Dziękujemy za wspólnie mile spędzony czas. Do zobaczenia :)

27 kwietnia 2017 r.

CENTRALNA BIBLIOTEKA WOJSKOWA

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Spotkanie edukacyjno – informacyjne: „Wojska Obrony Terytorialnej”

Uczniowie II klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego przyjęli zaproszenie Wojskowego Komendanta Uzupełnień Warszawa-Mokotów ppłk Mariusza Muskusa oraz Dyrektora Centralnej Biblioteki Wojskowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego dr Jana Tarczyńskiego na całodniowe spotkanie edukacyjne oraz panel dyskusyjny dotyczący wszelkich aspektów tworzenia i funkcjonowania Wojska Obrony terytorialnej.

Nasi mundurowi spędzili ten cenny czas również dzięki wsparciu swojego wychowawcy mgr Edyty Kozieł. Dziękujemy również Gospodarzom spotkania za życzliwość i wyjątkową cenną uwagę.

Szczególne słowa uznania kierujemy do inicjatorów wyjazdu - kadrze  kierowniczej Wojskowej Komendy Uzupełnień w Mińsku Mazowieckim.

27 kwietnia 2017 r.

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018

Zaproszenie do naszej szkoły przyjęli uczniowie

Gimnazjum Gminy Liw im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Węgrowie.

Dziękujemy nauczycielom dwóch grup reprezentujących Gimnazjum Gminy Liw za okazaną życzliwość oraz uczniom za wspaniałe i godne zachowanie. Dziękujemy za wspólnie mile spędzony czas. Do zobaczenia :)

26 kwietnia 2017 r.

Sukces piłkarzy w finale Regionalnej Licealiady 2017 r.

Powiatowy Siedlecki Szkolny Związek Sportowy 

Nasi piłkarze powtórzyli swój sukces z ubiegłego roku i zakwalifikowali się do finału Licealiady w piłce nożnej zdobywając puchar i brązowe medale za trzecie miejsce po całorocznych, bardzo trudnych eliminacjach regionalnych. Ponadto Węgrów, jako gospodarz imprezy, został pochwalony za wspaniałą organizację finału Regionalnej Licealiady i piękną postawę fair play naszej reprezentacji :)

Składamy serdeczne gratulacje zawodnikom i trenerom mgr Wojciechowi Wysockiemu i mgr Rafałowi Krzyżanowskiemu.

Brawo !!!

26 kwietnia 2017 r. 

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018

Zaproszenie do naszej szkoły przyjęli uczniowie

Gimnazjum im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie.

Dziękujemy  nauczycielom za okazaną życzliwość oraz uczniom za wspaniałe i godne zachowanie. Nie zapomnimy Waszych gorących oklasków. Do zobaczenia :)

25 kwietnia 2017 r.

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018

Zaproszenie do naszej szkoły przyjęli uczniowie

Gimnazjum im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie.

Nasza młodzież kształcąca się w zawodzie fryzjer serdecznie przywitała młodsze koleżanki z węgrowskiego gimnazjum i spędziła kilka symbolicznych chwil. Było dużo sympatycznej wspólnej zabawy :)

25 kwietnia 2017 r.

Zespół Tańca Towarzyskiego "Swing"

Zajęcia taneczne w dyskretnej sali gimnastycznej prowadzi pani Iwana Okulus. Uczniowie konsekwentnie przygotowują się do kolejnego występu. Jak widać nie brakuje dobrego humoru.

Warto podkreślić, że umiejętność radzenia sobie ze stresem podczas publicznych występów są jednym z najlepszych form rozwoju swojej osobowości i umiejętności współpracy w grupie. Życzymy świetnej przygody :)

25 kwietnia 2017 r.   

Ekonomiści na zajęciach specjalistycznych w nowoczesnej firmie Addit.

Technikum Ekonomiczne

Kolejne zajęcia z zakresu funkcjonowania bardzo nowoczesnego przedsiębiorstwa Addit w Węgrowie przeprowadzili uczniowie Technikum Ekonomicznego. W przeciwieństwie do uczniów kierunków politechnicznych nasi ekonomiści szczególnie byli zainteresowani zakresem procesów ekonomicznych i logistycznych tej światowej instytucji gospodarczej.

25 kwietnia 2017 r.

Ekonomiści na zajęciach specjalistycznych w nowoczesnej firmie Addit.

Technikum Ekonomiczne

Warto podkreślić, że węgrowski Addit wielokrotnie był wystawcą na międzynarodowych Targach producentów wysokospecjalistycznych urządzeń przemysłowych. Opiekunami naszej młodzieży były mgr Agnieszka Dżbik i mgr Katarzyna Bednarczyk.

Dziękujemy kolejny raz Dyrekcji Addit za otwartość i życzliwość.

25 kwietnia 2017 r.

Wsparcie logistyczne sporządzania wniosków o środki PROW 2014-20

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Węgrowie

Uczniowie Technikum Agrobiznesu spotkali się z przedstawicielami Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego Anną Matusik kierownikiem PZDR w Węgrowie oraz Grzegorzem Antoniukiem starszym doradcą rolniczym. Opiekunami naszych uczniów był mgr inż. Eugeniusz Kudelski.

Tematem spotkania było wprowadzenie do przygotowywania wniosków o środki w ramach PROW 2014-202 takich jak: działania inwestycyjne, działanie restrukturyzacji małych gospodarstw oraz działanie premii dla młodych rolników.

25 kwietnia 2017 r.

XXI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Drohiczyn 2017

W tegorocznym diecezjalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Naszą szkołę reprezentowały: Magdalena Dżbik ( II Los ), Renata Korczak i Anna Rychlik (  I Tek ). Opiekunami naszych uczniów byłi mgr Krzysztofa Korczak i ks. Emil Skobel

W siedmioosobowej grupie finalistów wyłonionej po etapie pisemnym znalazła się  Ania Rychlik uczennica I klasy Technikum Ekonomicznego.

Brawo !!!

25 kwietnia 2017 r.

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018

Fotoreporterzy Szkolnej Agencji Fotograficznej SAF wykonali w ciągu dwóch dni już ponad 1000 zdjęć. Będzie się działo :)

25 kwietnia 2017 r.

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018

Zaproszenie do naszej szkoły przyjęli uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Korytnicy.

Dziękujemy  nauczycielom z Panem Dyrektorem Andrzejem Kruszewskim na czele za okazaną życzliwość oraz uczniom za wspaniałe i godne zachowanie. Do zobaczenia :)

24 kwietnia 2017 r.

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018

Uczniowie I i III klasy Technikum Ekonomicznego... uczestniczą w świetnym projekcie rekrutacyjnym.... C.D.N.

Brawo !!!

24 kwietnia 2017 r.

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018

Zaproszenie do naszej szkoły przyjęli uczniowie Gimnazjum w Krypach.

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i zachęcamy do rozważenia oferty edukacyjnej naszej szkoły. Do zobaczenia :)

24 kwietnia 2017 r.

Edukacja wojskowa mundurowych

Techniki walki i sztuka obezwładniania napastników - zajęcia praktyczne.

24 kwietnia 2017 r.

Uczniowie Technikum Agrobiznesu na bieszczadzkich szlakach krajobrazowych i kulturowych 

Szczyt Wetlina 1228 m n.p.m.

Przemyśl - Ustrzyki Dolne - Lesko - Krzemieniec

24 kwietnia 2017 r.

Uczniowie Technikum Agrobiznesu na bieszczadzkich szlakach krajobrazowych i kulturowych 

Szczyt Wetlina 1228 m n.p.m.

Przemyśl - Ustrzyki Dolne - Lesko - Krzemieniec

24 kwietnia 2017 r.

C.D.N.

Ratować…jak to łatwo powiedzieć.

Odprawa

Uczniowie klas mundurowych  I i II LOm uczestniczyli w drugiej części projektu UPH w Siedlcach p/n: Moje bezpieczeństwo.

22 kwietnia 2017

Ratować…jak to łatwo powiedzieć.

Mistrz Europy w Ratownictwie Medycznym

Młodzież działała pod kierunkiem pana Marcina Borkowskiego, byłego funkcjonariusza BOR  i zwycięzcy w I Mistrzostwach Europy w Ratownictwie Medycznym. Ratownicy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego Meditrans pokonali w 2010 r. 38 zespołów z Europy oraz USA.

22 kwietnia 2017 r.

Ratować…jak to łatwo powiedzieć.

Unikatowe zajęcia z Mistrzem Europy w Ratownictwie Medycznym

22 kwietnia 2017 r.

Ratować…jak to łatwo powiedzieć.

Mistrz Europy w Ratownictwie Medycznym

Ćwiczenia praktyczne polegały na udziale w symulowanej akcji ratowania osób postrzelonych w czasie napadu.

22 kwietnia 2017 r.

Ratować…jak to łatwo powiedzieć.

Uniwersytet Przyrodniczo - Humanistyczny w Siedlcach

Ależ to była akcja. Zawsze można polegać na wychowawcy I klasy LOM mgr Magdalenie Ceglarskiej -Kowal. 

22 kwietnia 2017 r.

Ratować…jak to łatwo powiedzieć.

Uniwersytet Przyrodniczo - Humanistyczny w Siedlcach

Uczniowie- i nauczyciele- musieli opatrzyć rannych ( w akcji brali udział żywi ludzie, nie fantomy) i poradzić sobie w sytuacji stresu bojowego. Wychowawca II klasy LOM mgr Edyta Kozieł świetnie radzi sobie ze stresem i bronią.

22 kwietnia 2017 r.

Spotkanie z przedstawicielami Banku Pekao S.A.

22 kwietnia 2017 r.

Spotkanie z przedstawicielami Banku Pekao S.A.

W ramach przedmiotu podstawy przedsiębiorczości odbyło się w  naszej szkole spotkanie z przedstawicielami Banku Pekao S.A. I Oddział w Węgrowie. Dyrektor banku, pani Katarzyna Szumowska ze współpracownikami, przedstawiła historię banku oraz zapoznała uczniów z usługami placówki. W spotkaniu uczestniczyła młodzież klas Technikum Ekonomicznego.

22 kwietnia 2017 r.

Sezon rekrutacyjny LO S.O.S. 2017/2018

Kandydatki do pierwszej klasy II Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie serdecznie zapraszamy na test sprawnościowy w hali sportowej szkoły w następujących terminach:

Pierwszy termin: 21 maja 2017 r. (tj. niedziela) o godz. 12 oo

Drugi termin: 28 maja 2017 r. (tj. niedziela) o godz. 12 oo

20 kwietnia 2017 r.

>>>>>>> Portal Rekrutacyjny S.O.S. <<<<<<<<

Sezon rekrutacyjny LOM 2017/2018

Kandydatów do pierwszej klasy mundurowej II Liceum Ogólnokształcącego w Węgrowie serdecznie zapraszamy na test sprawnościowy w hali sportowej szkoły w dniu 10 czerwca 2017 r.

(tj. sobota)  o godz. 9 oo

20 kwietnia 2017 r.

>>>>>>>>> Portal Rekrutacja <<<<<<<<<

Zajęcia sprawnościowe w Akademii S.O.S.

Zajęcia z najmłodszymi zawodnikami węgrowskiej Akademii S.O.S. prowadzi mgr Małgorzata Kozieł trener S.O.S. i wychowawca II klasy LO S.O.S. 

20 kwietnia 2017 r.

Podwójny sukces w XXXX Zawodach Sportowo-Obronnych 

"Sprawni Jak Żołnierze - 2017"

Tegoroczne regionalne zawody "Sprawni Jak Żołnierze" organizowane były przez Kuratorium Oświaty w Warszawie na terenach sportowych naszej szkoły. Organizacja tak trudnej pod względem logistycznym imprezy wymagała przygotowania pięciu dyscyplin obronnych: strzelectwa sportowego, rzutu granatem, biegu sprawnościowego, udzielania pierwszej pomocy i biegu na orientację na terenach leśnych Jarnic.

Pan Mariusz Bułas Wizytator Delegatury w Siedlcach KO w Warszawie wyraził głębokie uznanie szkole za świetnie przygotowaną bazę oraz perfekcyjnie zrealizowaną opiekę logistyczną i sędziowską przez nauczycieli specjalistów z w/w dziedzin: mgr Konrada Kasperowicza, mgr Elżbietę Chorzelewską, mgr Jarosława Besztaka, mgr Jerzego Chodowskiego, mgr Pawła Tomyślaka oraz uczniów klas mundurowych. W uroczystości wręczenia pucharów uczestniczyła Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski. Składając gratulację  wyróżnionym Pani Wicestarosta podzieliła opinię świetnej organizacji zawodów sportowo-obronnych w naszej szkole. 

19 kwietnia 2017 r.

Podwójny sukces w XXXX Zawodach Sportowo-Obronnych 

"Sprawni Jak Żołnierze - 2017"

Kategoria  dziewcząt

Wicemistrzynie XXXX Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak Żołnierze":

Sandra Krajewska ( I LOm ), Dominika Flaga (III LOm), Klaudia Frączek (I LOm).

Brawo !

19 kwietnia 2017 r.

Fotografie: Joanna Siuchta i Dominika Ojdana kl. I LOM

Podwójny sukces w XXXX Zawodach Sportowo-Obronnych 

"Sprawni Jak Żołnierze - 2017"

Kategoria chłopców.

Wicemistrzowie XXXX Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak Żołnierze":

Michał Skórka, Daniel Rowicki i Damian Turniak ( III LOm )

Brawo !

19 kwietnia 2017 r.

>>>>>>>>> Portal Starostwa Powiatowego w Węgrowie <<<<<<<<

Max Dance w gościnnych murach szkoły. 

19 kwietnia 2017 r.

Najserdeczniejsze, piękne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych naszej szkole przesłali:

Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Europoseł Zbigniew Kuźmiuk, Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska. Przewodniczący Rady Powiatu Zygmunt Orłowski, Burmistrz Węgrowa Krzysztof Wyszogrodzki, Nadwiślański Oddział Straży Granicznej im. Powstania Warszawskiego, Komendant Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie mł. insp. dr Marek Fałdowski, Akademia Sztuki Wojennej, Dyrektor Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Mińsku Mazowieckim, Urząd Skarbowy w Węgrowie, Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie, ML Meble,  Towarzystwo Wiedzy Powszechnej w Siedlcach, Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Węgrowie lek. med. Artur Skóra, Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Węgrowie, PGK Spółka z o.o., PHU "Górmax" Sławomir Góral, Stowarzyszenie Max Dance.

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP im. T. Kościuszki w Garwolinie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem, Gimnazjum im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie, Gimnazjum Gminy Liw imm Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zespół Szkół w Wierzbnie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grębkowie, Zespół Szkół w Krypach, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Węgrowie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Miedznie, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Jaworku, Rada Rodziców……

Serdecznie dziękujemy za piękne życzenia.

14 kwietnia 2017 r.

Wielkanoc 2017

 Pani Barbara Kodym Przewodnicząca Rady Rodziców składa najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych wszystkim Nauczycielom, Pracownikom i Uczniom naszej szkoły.

12 kwietnia 2017 r. 

Międzyszkolne LVI Zawody Strzeleckie 

O Srebrne Muszkiety - 2016/2017

Organizator: Kuratorium Oświaty w Warszawie

Fantastyczny prezent wielkanocny sprawili strzelcy z III klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego zdobywając Puchar za I miejsce w kategorii drużynowej w tegorocznej edycji regionalnych zawodów strzeleckich "O Srebrne Muszkiety" w Siedlcach.

Skład mistrzowskiej reprezentacji: Adrian Bereza, Rafał Rydzewski i Marcin Roguski.

Gratulujemy drużynie i instruktorowi strzelectwa sportowego mgr Konradowi Kasperowiczowi.

Brawo !

12 kwietnia 2017 r.

Międzyszkolne LVI Zawody Strzeleckie 

O Srebrne Muszkiety - 2016/2017

Organizator: Kuratorium Oświaty w Warszawie

Ponadto w rywalizacji indywidualnej zawodów strzeleckich " O Srebrne Muszkiety" nasi strzelcy zdobyli dwa medale:

Adrian Bereza Srebrny Medal i II miejsce i Rafał Rydzewski Brązowy Medal i III miejsce

Brawo !

12 kwietnia 2017 r.

Edukacja wojskowa mundurowych Liceum Ogólnokształcącego

12 kwietnia 2017 r.

Edukacja wojskowa mundurowych Liceum Ogólnokształcącego

Uczniowie I klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyli w zajęciach edukacji wojskowej w zakresie kształtowania różnych postaw strzeleckich. W zajęciach wzięli udział członkowie Stowarzyszenia "Niezłomni" z dowódcą klas LOM Damianem Turniakiem uczniem III klasy maturalnej mundurowej Liceum Ogólnokształcącego.  

12 kwietnia 2017 r.

Solaris 2017

11 kwietnia 2017 r.

Solaris w szkole

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie

Po raz kolejny młodzież naszej szkoły uczestniczyła w akcji honorowego oddawania krwi. Przerosła wszelkie oczekiwania ilość osób które włączyły się w akcję. 95 uczniów udowodniło, że rozumie jak ważna i cenna, z punktu widzenia społecznego, jest ich ofiarność i chęć niesienia pomocy chorym.

Za taką postawę należą się słowa szczególnego uznania.

11 kwietnia 2017 r.

Solaris w szkole

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie

Opiekę logistyczną akcji honorowego krwiodawstwa sprawowały: p. Katarzyna Solka, p. Elżbieta Topolińska- wicedyrektor           i p. Małgorzata Oleksińska.

11 kwietnia 2017 r.

Jesteśmy w Finale Licealiady - w Węgrowie !!!

Reprezentacja naszej szkoły wyjechała do Miętnego na eliminacyjną rundę Licealiady w piłkę nożną dającą awans do Finału Licealiady. Piłkarze rozegrali świetne mecze i zadowoleni wrócili do Węgrowa. Gratulujemy trenerom mgr Wojciechowi Wysockiemu i mgr Rafałowi Krzyżanowskiemu.

Dodatkowym sukcesem naszej reprezentacji jest to, że dzięki świetnej i walecznej postawie piłkarzy Finał Licealiady odbędzie się w Węgrowie.

Brawo !!!

11 kwietnia 2017 r.

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Instytut Filologii Polskiej

W ramach propagowania ciekawych kierunków kształcenia młodzież naszej szkoły miała okazję poznać ofertę Zakładu Językoznawstwa i Logopedii w Instytucie Filologii Polskiej i Logopedii Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

W murach naszego Kochana gościliśmy prof. nzw. dr hab. Joannę Kuć, która reprezentując Zakład Językoznawstwa i Logopedii przybliżała uczniom klas I i II liceum specyfikę studiowania na tym profilu. Jest nam niezmiernie miło, że Pani prof. Joannie Kuć towarzyszyła zwyciężczyni zimowego turnieju szachowego: Turniej C pani Paulina Mątewka. Życzymy Pani dalszych sukcesów.

 11 kwietnia 2017 r.

Ślusarze w Addit sp. z o.o. w Węgrowie

Dzięki uprzejmości Dyrektora Mariana Klimka uczniowie klasy II ZSZ,  kształcący się w zawodzie ślusarz, mogli poznać jedno z najbardziej nowoczesnych polskich przedsiębiorstw. 

Opiekunami naszej młodzieży byli kierownik p. Zbigniew Ciszewski, p. Franciszek Łazowski i p. Janusz Miszczuk

11 kwietnia 2017 r.

Marcin Berezowski Finalistą Etapu Centralnego

XLIII Olimpiady Wiedzy Technicznej

Wrocławski Dom Technika Naczelnej Organizacji Technicznej, 7 – 9 kwietnia 2017 r.

Marcin Berezowski uczeń klasy maturalnej Technikum Elektrycznego i mgr inż. Adam Uliński w pięknym stylu kończą w przyjaznym Wrocławiu wszystkie trzy etapy eliminacji tegorocznej Olimpiady Wiedzy Technicznej. Olimpiada została objęta Honorowym Patronatem przez Rektorów wrocławskich uczelni, władz samorządowych i Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Warto podkreślić, że Gospodarze zapewnili wzorową organizację i wyjątkową gościnność.

Gratulujemy wyjątkowego sukcesu Marcinowi i Panu Adamowi. Brawo!

10 kwietnia 2017 r.

>>>>>>>>> Portal Finału OWT <<<<<<<<<                        
Mistrzostwa Szkoły w Lekkoatletyce 2016Uroczystość ślubowania uczniów I klasy mundurowej II Liceum OgólnokształcącegoNarodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych Apel 1 marca 2016Adwentowy_Turniej_Szachowy_2015Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych Parafia o Pio 28 luty 2016Dekanalne obchody 1050 Chrztu Polski w Węgrowie, 25 czerwca 2016 r.X_Memoriał Leszka_MorawskiegoX Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze OSP 1 lipca 2017 r.Dzień_Edukacji_Narodowej_17_października_2016Uroczystość wręczania świadectw ukończenia szkoły 2016Jasełka w węgrowskim klasztorzeMiędzynarodowy Dzień Języka OjczystegoI Jesienny Turniej SiatkarskiIV Regionalny Turniej Talentów S.O.S. w Węgrowie 2015154. rocznica Bitwy pod WęgrowemUdział Szkolnego Koła "Caritas" w ogólnopolskich akcjach charytatywnych, 28. marca 2014 r.Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce 2016Podziękowanie_Litwa_2014Wiosenny Turniej Siatkarski 2016Narodowe_Święto_Niepodległości_2016Szkolenie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej - 27. marca 2013r.Egzamin potwierdzajacy kwalifikacje zawodowe w Technikum Elektrycznym - sesja próbna, 25. marca 2013r.Konrad Kowieski - I miejsce w Powiatowym Konkursie "Plastyka w obrzędach i zwyczajach - Wielkanoc 2013"Udana akcja zbiórki elektrośmieci - 21. marca 2013r.Finał Turnieju Piłki Nożnej Chłopców -21. marca 2013r.Minister Sportu i Turystyki współgospodarzem konferencji "Siatkarskie Ośrodki Szkolne - cele i zadania na rok 2013"II Ogólnopolski Konkurs "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń" - 19. marca 2013r.Stypendium Starosty Węgrowskiego w I semestrze roku szkolnego 2012/2013

Rozgrywki ligowe

Autor(rzy) fotografii: nn

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.
Dodatkowe informacje
Wprowadził informację:Janusz Baum
Wytworzył informację:Janusz Baum
Data wytworzenia informacji:2013-01-12 16:34:35
Data utworzenia:2013-01-12 16:34:35
Data modyfikacji:2018-10-11 10:38:21
Liczba wyświetleń:226939

W ramach witryny stosujemy plili cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Zmiany ustawień można dokonać w dowolnej chwili. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Nasz e - mail: sekretariat@zsp.wegrow.pl