Aktualności
O szkole
Uczniowie
Projekty
S.O.S.
BIP

LO S.O.S. 2016

BlueSoft Mazovia Warszawa

Natalia Bielińska

Absolwentka LO S.O.S. 2016

Kolejne spotkanie Natalii Bielińskiej w Węgrowie to świetna okazja do poznania, dalszej,  pięknej kariery siatkarskiej naszej utalentowanej zawodniczki. Natalia z dumą i satysfakcją podkreśliła, że w tegorocznych rozgrywkach jej drużyna BlueSoft Mazovia Warszawa po raz pierwszy w historii, dzięki dziesięciomiesięcznej ciężkiej pracy, doszła do finału o awans do I ligi.

Zespół Mazovii Warszawa po rudzie zasadniczej zajął w swojej grupie 2 miejsce. W fazie play-off trafił na zwycięzcę innej grupy - Kościan. Warszawianki bez większych problemów w rywalizacji do 3 zwycięstw wygrały w trzech meczach, odpowiednio 3:0, 3:0 oraz 3:2. Dzięki temu zakwalifikowały się do turnieju finałowego, gdzie toczyła się walka o wejście do 1 ligi. Pośród 5 najlepszych zespołów 2-ligowych w Polsce Mazovia była najmłodszą drużyną, jednak pomimo ambitnej walki nie udało się wywalczyć awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Mimo wszystko rywalizacja z najlepszymi dała wiele doświadczeń dla młodych zawodniczek, które na pewno będą chciały nadal podnosić swoje umiejętności siatkarskie.

Natalia symbolicznie dedykowała klubową koszulkę Monice Skórce wychowawcy i trenerowi S.O.S. z pięknymi autografami.

Warto podkreślić, że Natalia Bielińska była wielokrotnie wyróżniana za bardzo dobre wyniki w nauce i otrzymywała świadectwa z czerwonym paskiem. Brawo, brawo, brawo 😊

19 czerwca 2017 r.

Aleksandra Kaca i Cezary Ściechowski

LO S.O.S. 2016

3 lutego 2017 r.

Natalia Bielińska Absolwentka LO S.O.S. w BlueSoft Mazowvia Warszawa

Absolwentka naszej szkoły Natalia Bielińska kontynuuje grę w siatkówkę w warszawskim klubie BlueSoft Mazovia. Uczestniczy w rozgrywkach 2 ligi kobiet, a jej zespół znajduje się aktualnie na drugim miejscu w tabeli. Celem drużyny jest awans do 1 ligi. Natalia na początku sezonu doznała dosyć poważnej kontuzji zerwania więzadeł stawu skokowego, ale po rehabilitacji wróciła już do gry i pomaga zespołowi w walce o awans. Ostatnim sukcesem BlueSoft Mazovia w meczu z BAS Białystok było zwycięstwo 3:1.

Relacja z meczu: „… Trzecia partia i znów duże prowadzenie Mazovii, jednak w końcowej partii seta kilka punktów ucieka. Popełniamy sporo błędów w polu zagrywki. Trener Ślusarczyk, robi zmianę i zagrywa Natalka Bielińska. Trzy punkty! 27:25… „ Brawo Natalia !

Gratulacje dla mgr Moniki Skórki wychowawcy i trenera S.O.S. Natalii Bielińskiej. Dziękujemy za piękne zdjęcia :)

17 stycznia 2017 r. 

Andżelika Toporek absolwentka LO S.O.S. w AZS UJK Kielce

Absolwenci klasy siatkarskiej mazowieckiego LO S.O.S. na drodze swojej dalszej kariery chętnie wykorzystują nabyte sportowe umiejętności i biorą udział w rozgrywkach ligowych. Andżelika Toporek świetnie radzi sobie ze startami w swojej nowej drużynie - Klubie Uczelnianym Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Gratulujemy Andżelice i jej koleżankom ostatniego sukcesu  w meczu MKS Gala Skarżysko - AZS UJK Kielce 0:3 (11:25; 11:25; 9:25) Brawo !

16 stycznia 2017 r.

   III LO S.O.S. 2016

29 lutego 2016 r.

Matura 2016

Dobiegł końca okres pisemnych egzaminów maturalnych. Jeszcze ostanie chwile spotkań naszych wspaniałych Absolwentów podczas egzaminów ustnych, które w tym tygodniu dobiegają końca. Dziękujemy za wzorową, godną postawę w czasie tych majowych niezapomnianych na zawsze chwil. Pozdrawiamy wszystkich z głębi serca serdecznie. Należą Wam się Olimpijskie Koła :)

18 - 19  maja 2016 r.

Wzruszające pożegnanie... ;)

29 kwietnia 2016 r.

C.D.N.

Profesjonalny film S.O.S.

W hali sportowej naszej szkoły realizowany jest  profesjonalny film instruktażowy dla  polskich szkół objętych projektem S.O.S. Głównymi aktorkami wykonującymi specjalistyczne  elementy gry są w ostatnim dniu nauki, jeszcze uczennice III klasy LO S.O.S. Natalia Bielińska, Wiktoria Rokicka i Natalia Błąd. Nad realizacją filmu czuwają przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Siatkowej  ze  Zbigniewem Krzyżanowskim Szefem Szkolenia Ogólnopolskiego Programu S.O.S. i Krzysztofem Felczakiem Regionalnym Koordynatorem S.O.S. w województwie wielkopolskim, pomorskim, zachodnio-pomorskim i kujawsko-pomorskim na czele.

28 kwietnia 2016 r.

Marta Gello i Wiktoria Rokicka

Uczennice klasy maturalnej mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

Niespełna kilka dni pozostało do końca okresu nauki w szkole średniej naszych wspaniałych siatkarek. Wzruszające są ostatnie spotkania z rodzicami, którzy pełni zaufania i życzliwości wspierali dziewczęta i szkołę w realizacji, wymagającego dużego wysiłku, Ogólnopolskiego Programu S.O.S. Dziewczęta nie tylko osiągnęły fantastyczne sukcesy sportowe ale także wypracowały bardzo dobre wyniki w nauce. Podziwiamy Was i z głębi serca dziękujemy :)

26 kwietnia 2016 r. 

Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej 2016

pod patronatem mazowieckiego II Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.

Do węgrowskiego ośrodka S.O.S. przybyły drużyny reprezentujące województwa podlaskie i mazowieckie. Turniej jest honorowym spotkaniem pasjonatek tej pięknej i emocjonującej dyscypliny sportu. Honory domu pełnią: mgr Monika Skórka i mgr Małgorzata Kozieł trenerki S.O.S. zaś funkcje sędziowskie uczennice klasy maturalnej  Liceum Ogólnokształcącego S.O.S. z Natalią Bielińską zawodniczką I - ligowego Nike Węgrów. Dziewczęta chętnie poświęciły  swój bezcenny przedmaturalny czas  dla pięknej  idei  Wiosennego Turnieju. Jednocześnie na mniejszej sali gimnastycznej trenuje Akademia S.O.S. pod kierunkiem mgr Barbary Murawskiej trenera S.O.S.

Jesteśmy wdzięczni przybyłym siatkarkom i ich trenerom za ich obecność i wspólną sportową zabawę.

  >>>>> Więcej <<<<<

23 kwietnia 2016 r. 

Mistrzostwa Powiatu Węgrowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2016

Mistrzynie Powiatu Węgrowskiego

Zwycięstwem, ostatnim w trzyletniej karierze, siatkarki III klasy Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przypieczętowały swoją sportową pozycje w regionie. Powtórzyły tym samym sukces  z dnia 22 marca 2016 r. jako Mistrzynie Regionalnej Licealiady. 

Gratulacje szczególne składamy mgr Monice Skórce trenerowi S.O.S. i wychowawcy klasy.

13 kwietnia 2016 r.

Mistrzynie Międzypowiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2016

W wyjątkowo pięknym stylu, bez utraty seta w czasie wielomiesięcznych eliminacji, zawodniczki III klasy Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego  zdobyły złote medale i puchar za I miejsce w Międzypowiatowej Licealiadzie. Tym samym, wspólnie z mgr Moniką Skórką powtórzyły zeszłoroczny sukces.

Mistrzowski skład reprezentacji szkoły: Bielińska Natalia, Błąd Natalia, Gajewska Marlena, Gello Marta, Jaroń Olga, Kaca Aleksandra, Kryczka Ewelina, Mydłowska Wiktoria, Rokicka Wiktoria, Rowicka Agata, Toporek Angelika.

Dziękujemy za piękny wielkanocny prezent. Brawo, brawo, brawo :)

22 marca 2016 r.

Międzypowiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2016

Wicemistrzynie Licealiady, srebrne medalistki, siatkarki z ZSP z Sobolewa, brązowe medalistki siatkarki z LO z Siedlec i czwarte miejsce LO z Węgrowa. 

22 marca 2016 r.

Mistrzynie Międzypowiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2016

Mistrzowski skład reprezentacji szkoły: Bielińska Natalia, Błąd Natalia, Gajewska Marlena, Gello Marta, Jaroń Olga, Kaca Aleksandra, Kryczka Ewelina, Mydłowska Wiktoria, Rokicka Wiktoria, Rowicka Agata, Toporek Angelika.

22 marca 2016 r.

Mazowieckie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Węgrowie - Solaris 2016

Piękny dzień ... Wspaniała grupa uczniów dziewcząt i chłopców honorowo zadeklarowała i oddała, bezcenną dla ratowania ludzkiego życia krew. Jesteśmy z Was dumni i w imieniu bezimiennych potrzebujących z głębi serca dziękujemy... Wśród honorowych dawców krwi  zgłosiły się również zawodniczki mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.

Brawo, brawo, brawo :)

7 kwietnia 2016 r.

One Day

29 kwietnia 2016 r.

Studniówka 2016

23 stycznia 2016 r

Licealiada 2016 r.

kolejnej rundzie Licealiady nasza reprezentacja LO S.O.S. I pokonała drużyny z LO 1 z Siedlec oraz ZS 3 z Łosic bez straty seta i awansowała do kolejnych rozgrywek. Trenerem naszych siatkarek była mgr Monika Skórka

19 stycznia 2016 r.

Wigilijne spotkanie  opłatkowe w internacie szkolnym.

Uczennice klasy III Liceum Ogólnokształcącego S.O.S.  z wychowawcami: p. Januszem Miszczukiem i p. Leszkiem Piotrowskim.

16 grudnia 2015 r. 


Indywidualne  Mistrzostwa  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie                    w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców 2015/2016.

Gościnny występ i lekka wprawka zawodniczek klasy maturalnej LO SOS w tenisie stołowym.

4 listopada 2015 r.

Aleksandra Lada

4 listopada 2015 r.

Marta Gello

4 listopada 2015 r.

Mazowieckie Święto Chleba

Rynek Mariacki w Węgrowie, 13 września 2015 r.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Miasta Zwolenia na Mazowieckim Święcie Chleba.

Piękny występ na Rynku Mariackim w Węgrowie zaprezentowała Angelika Toporek, najlepsza europejska tamburmajorka, ze swoją zwoleńską orkiestrą.

Brawo Angelika, 13 września 2015 r.

Angelika Toporek z III klasy LO S.O.S. z Młodzieżową Orkiestrą Dętą Miasta Zwolenia, 13 września 2015 r.

Angelika Toporek

Węgrów, Mazowieckie Święto Chleba, 13 września 2015 r. >>>>>

Stypendium sportowe Starosty Węgrowskiego otrzymały uczennice III klasy LO S.O.S.:

Bielińska Natalia, Błąd Natalia, Gajewska Marlena, Jaroń Olga, Kryczka Ewelina, Mydłowska Wiktoria, Rowicka Agata, Toporek Angelika (I tura styczeń- czerwiec ) oraz Gello Marta, Rokicka Wiktoria, Lada Aleksandra, Kaca Aleksandra (II tura lipiec – grudzień),

12 września 2015 r.

Summer Camp 2015

27 sierpnia 2015

Finaliści Regionalnej Licealiady

19 marca 2015 r.

II klasa Liceum Ogólnokształcącego Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z Moniką Skórką trenerem S.O.S., 14 stycznia 2015 r.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego, 27. czerwca 2014 r.

II klasa  Mazowieckiego LO S.O.S.  z  Moniką Skórką trenerem  S.O.S. 

Siatkarki z II klasy II Liceum Ogólnokształcącego

Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie z  Moniką Skórką trenerem S.O.S.

30 października 2013 r.


*        *        *

W Y D A R Z E N I A

Udany start siatkarek z III klasy LO S.O.S. w IX Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Płocka. Nasza drużyna pod opieką mgr Moniki Skórki zdobyła brązowy medal i puchar za zdobycie III miejsca. Indywidualne wyróżnienie podczas Turnieju zdobyła nasza zawodniczka Angelika Toporek, 7 września 2015 r.

Wiktoria Rokicka, Ewelina Kryczka, Olga Jaroń, Agata Rowicka,  Natalia Bielińska, Natalia Błąd z mgr Moniką Skórką.

Wyjątkowy sukces edukacyjny uczennic z III klasy Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Pani mgr Monika Skórka wychowawca i trener S.O.S. może być dumna z sześciu uczennic - siatkarek,  które za bardzo dobre wyniki w nauce uzyskały Stypendium Starosty Węgrowskiego, 7 września 2015 r.

Uczennice II klasy LO S.O.S. w Centralnych Finałach Licealiady 2015 w Wieliczce

Finał Ogólnopolskiej Licealiady, hala sportowa Kampusu Wielickiego

Węgrowski LO S.O.S. z trenerem mgr Moniką Skórką wśród najlepszych polskich siatkarek, 29 - 31 maja 2015 r.

Kampus Wielicki, 31 maja 2015 r.

Ostatni sparing naszych siatkarek z  "Ósemką" Siedlce przed wyjazdem na Ogólnopolski Finał Licealiady w Wieliczce.

Reprezentację naszej szkoły przygotowuje  mgr Monika Skórka trener  mazowieckiego S.O.S., 27 maja 2015 r.

 

Sparing z  "Ósemką" Siedlce, 27 maja 2015 r.

Jutro  kurs na Wieliczkę.......

Rozpoczęły się sprawnościowe testy rekrutacyjne do mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego na rok szk. 2015/2016

Testy przeprowadziili trenerzy S.O.S.: mgr Małgorzata Kozieł, mgr Barbara Morawska i mgr Monika Skórka, 16 maja 2015 r. >>>>>

Ligistykę testów sprawnościowych zabezpieczyły zawodniczki z II klasy LO S.O.S.

Finał Regionalny Mini Siatkówki w Węgrowie

Obsługa sędziowska II klasa SOS : Błąd Natalia, Gello Marta, Lada Aleksandra, Mydłowska Wiktoria, Rokicka Wiktoria, Rowicka Agata, 5 maja 2015 r.

Sędziowie, uczennice II klasy LO S.O.S., 5 maja 2015 r.

Puchar dla Mistrzów Powiatu Węgrowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt, 16 kwietnia 2015 r.


Mistrzowie Powiatu Węgrowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt klasa II LO S.O.S. z Panią Moniką Skórką trenerem S.O.S.

Finał Powiatowych Mistrzostw w Piłce Siatkowej, 16 kwietnia 2015 r.

II LO S.O.S.

16 kwietnia 2015 r.

LO S.O.S.  Węgrów II

Mistrzowie Finałów Regionalnej Licealiady 2015 - mgr Monika Skórka trener S.O.S.

Fantastyczny dzień dla węgrowskiego siatkarstwa. Dwie drużyny Mazowieckiego Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego  pokonały w finałach regionalnej Licealiady drużyny  I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza i ZSP Sobolew  i  w pięknej sportowej walce fair wyłoniły zasłużone najwyższe finałowe miejsca.

Olga Jaroń odbiera Puchar dla drużyny LO S.O.S. Węgrów II za zwycięstwo w Regionalnej Licealiadzie, 19 marca 2015 r.


LO SOS Węgrów II Mistrzowie  Finałów Regionalnej Licealiady 2015, 19 marca 2015 r.

I miejsce i Puchar w  Finałach Mistrzostw Powiatu Węgrowskiego  w Piłce Koszykowej Dziewcząt, 12 marca 2015 r.

Angelika Toporek, Natalia Bielińska, Natalia Błąd, Agata Rowicka, Marta Gello, Wiktoria Rokicka, Marta Staniszewska, Marlena Gajewska, Ewelina Cichocka.

Mgr Mirosław Kowalczyk trener mistrzowskiej drużyny.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt, 12 marca 2015 r. 

Angelika Toporek zdobyła najwięcej  punktów dla naszej koszykarskiej drużyny, 13 marca 2015 r.

>>>>>>>> Portal Powiatu Węgrowskiego <<<<<<<

Natalia Bielińska i Angelika Toporek pod opieką Moniki Skórki Trenera S.O.S. w  Gimnzjum Nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ostrołęce. Na zdjęciu Pan Renisław Dmochowski wicedyrektor gościnnej szkoły. Dziękujemy....  11 marca 2015 r. 

IV Otwarty Turniej  o Puchar Burmistrza Żelechowa "Siatkarskie Czwórki"

W dniu 01.03.2015 odbył się w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żelechowie IV Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Żelechowa "siatkarskie czwórki". Wzięła w nim udział drużyna "Gości" w której wystąpiły zawodniczki II klasy Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego: Olga Jaroń, Natalia Bielińska i Aleksandra Lada. Ponad to w zespole znalazła się uczennica jednej z Żelechowskich szkół - Angelika Pszczoła. W turnieju wzięło udział 9 drużyn. Rozegrano dwie grupy. Nasze zawodniczki znalazły się w grupie B w której bez straty seta uplasowały się na pierwszej pozycji. Półfinał również zakończył się wynikiem 2:0 dla "Gości". W finale doszło do spotkania z Sępem Żelechów. Był to zdecydowanie najcięższy mecz w turnieju, lecz węgrowska drużyna wyszła z tego pojedynku zwycięsko, tym samym wygrywając rozgrywki

Aleksandra Lada klasa II LO S.O.S.

Wieczorne zajęcia siatkarskie w II klasie LO S.O.S. prowadzi mgr Monika Skórka trener S.O.S., 2 marca 2015 r.


Licealiada 2015

LO SOS Węgrów II - ZSP Żelechów 3 : 0

LO SOS Wegrów II - ZS Łosice 3 : 0

9 lutego 2015 r.

Iza Trocińska w barwach pierwszoligowego Nike Węgrów, 31 stycznia 2015 r.

Iza Trocińska w barwach pierwszoligowego Nike Węgrów, 31 stycznia 2015 r. 

II klasa LO S.O.S., 25 stycznia 2015 r.


Serdeczne siatkarskie pozdrowienia ze słonecznych Alp przesyła Monika Skórka trener Mazowieckiego S.O.S.

20 stycznia 2015 r.

"Galeria Artysta" - ogłoszenie wyników konkursu pt.  "Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa"

Agata Rowicka z II LO S.O.S. , Patrycja Chlebny z I LOM i Wojciech Połaski z I f zwycięzcami konkursu, 16 grudnia 2014 r.

Agata Rowicka II Klasa LO S.O.S.

I miejsce w Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową


Wigilia w Internacie Szkolnym II LO S.O.S., 16 grudnia 2014 r.


Po rozegraniu kolejnych meczów Licealiady 2014/ 2015 w grupie zespoły uzyskały następujące wyniki: 

ZSP Węgrów II- ZSP 1 Siedlce 3:0  (25:9; 25:16; 25:8)

ZSP 1 Siedlce - LO 1 Siedlce 1:3  ( 18:25; 12:25; 25;21; 17:25)

ZSP Węgrów II - LO 1 Siedlce 3:0 ( 25:5; 25:23: 25:17 )

Zawodniczki  kl. II  LO S.O.S. zajęły 1 miejsce w turnieju i awansowały do następnej rundy.

Od początku roku szkolnego trwają lekcje otwarte Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Ostatnia odbyła się 25. listopada 2014 r. w Gimnazjum Miejskim nr 1 im. Gen. Władysława Andersa w Mińsku Mazowieckim. Zajęcia prowadziła Monika Skórka trener S.O.S. Nasz Ośrodek przeprowadził też zajęcia siatkarskie w Miedznie, Liwie, Ostrówku i Łochowie. 30 listopada 2014 r.


Lekcja otwarta II LO S.O.S. w Mińsku Mazowieckim pod kierunkiem Moniki Skórki trenera S.O.S., 25. listopada 2014 r.


Iza Trocińska, Wiktoria Rokicka i Ola Jaroń na spotkaniu z Krzysztofem Fedorczykiem Starostą Węgrowskim.

29. września 2014 r.

*       *       *

Indywidualne zajęcia Mazowieckiego S.O.S, 18. września 2014 r.

18.września 2014 r.

Angelika Toporek

18.września 2014 r.

*       *       *


Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny na Fakro Nike  Master Cup 2014 w Węgrowie, 5. września 2014 r.

*       *      *

Summer Camp 2014 - Ciechanowiec

23. sierpnia 2014 r.

Mariola Zenik i Monika Skórka z zawodniczkami Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w czasie wakacyjnego Turnieju Piłki Plażowej nad słonecznym węgrowskim zalewem, 26. lipca 2014 r. 

Po spotkaniach grupowych nasze dwie drużyny spotkały się w meczu o 3 miejsce. Po zacietym spotkaniu para Kaca-Jaroń wygrała z parą Toporek-Bielińska. Najważniejsza jednak była dobra zabawa i możliwość spędzenia czasu razem. Na turniej przyjechały również  znane siatkarki  Ilona Gierak oraz Patrycja Polak.


Mariola Zenik z Natalią Bielińską i Angeliką Toporek,

Turniej Piłki Plażowej w Węgrowie 26. lipca 2014 r.

Źródło: Portal młodzieżowej siatkówki PZPS

*       *       *

Uczennice I klasy Liceum Ogólnokształcącego

Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego wyróżnione świadectwem

z czerwonym paskiem

za bardzo dobre wyniki w nauce w roku szkolnym 2013/ 2014.

Natalia Bielińska

Natalia Błąd

Ewelina Kryczka

Aleksandra Lada

Agata Rowicka

Piękna historia :)

Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Dwójek - Mikstów organizowany był przez II Liceum Ogólnokształcące im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach 24. czerwca br. Brali w niej udział uczniowie i absolwenci tej szkoły. Natalii Buczek organizator pozwolił wziąć udział ponieważ wcześniej była ich uczennicą. Startowało 9 drużyn dwuosobowych (miksty drużyny mieszane)

Natalii Zespół zajął I miejsce

Brawo Natalio !!!

Jeszcze jedno pamiątkowe zdjęcie z uroczystego zakończenia roku szkolnego:

Angelika Toporek, Olga Jaroń i Natalia Bielińska, 27. czerwca 2014 r.  :)

Natalia Bielińska i Angelika Toporek z I klasy LO S.O.S. - współorganizatorzy Finałów Mazowieckich Kinder + Sport, 7. czerwca 2014 r. >>>>>>

Sukces Angeliki Toporek z  I klasy LO S.O.S. na Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych w  Giulianowa we Włoszech. Angelika zdobyła tytuł najlepszej tamburmajorki a zwoleńska  orkiestra III miejsce w festiwalu. 6. czerwca 2014r. Źródło i fotografia:  Zwoleń 24. Gratulujemy !

Angelika Toporek, Włochy  28. maja 2014 r.

Mazowieckie Liceum S.O.S. współorganizatorem Finału Regionalnego Minisiatkówki w Węgrowie 2014.

24. kwietnia 2014 r.

Żródło:     portal MAS

Puchar dla klasy I LO S.O.S. w Węgrowie za I miejsce

w II Wojewódzkim Turnieju Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Węgrowie

25 - 27 października 2013 r.


Stadion Narodowy

Zawodniczki I klasy LO  Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

na Ogólnopolskiej konferencji Programu S.O.S. w Polsce

4. kwietnia 2014 r. 

I klasa LO S.O.S. - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Węgrowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

2. kwietnia 2014 r.


Black S.O.S. -  Wicemistrzowie Miedzypowiatowej Licealiady 2014 r.

9. kwietnia 2014 r.

I miejsce I klasy LO S.O.S. w kolejnych eliminacjach Licealiady 2014 r. (3:0, 3:0), II miejsce Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach, III miejsce Zespół Szkół nr 3 w Łosicach

6. marca 2014 r. 

I miejsce I klasy LO S.O.S. w kolejnych eliminacjach Licealiady 2014 r. (3:0, 3:0), II miejsce Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim, III miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie 

27. marca 2014 r.


Zimowe zgrupowanie  Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego Winter Camp 2014 

I klasa LO S.O.S. 

28. lutego 2014

Gala Sportu 

Pułtusk, 15 marca  2014 r.

Natalia Bielińska - II miejsce w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Pułtuska

uczennica I klasy Liceum Ogólnokształcącego Mazowieckiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie.Siatkarki z I klasy II Liceum Ogólnokształcącego

Mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie

rok szkolny 2013/2014

Natalia Bielińska

Natalia Błąd


Natalia Buczek


Olga Dąbkowska

Marlena Gajewska

Marta Gello

Klaudia Gontarz

Olga Jaroń

Aleksandra Kaca

Ewelina Kryczka

Aleksandra Lada

Patrycja Lubaszka

Wiktoria Mydłowska

Agata Rowicka

Marta Staniszewska

Angelika Toporek

Magdalena Wąsowska

Patrz: Zimowe zgrupowanie   Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego Winter Camp 2014

28. lutego 2014 r.

I miejsce I klasy LO S.O.S. w kolejnych eliminacjach Licealiady 2014 r. (3:0, 3:0), II miejsce Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach, III miejsce Zespół Szkół nr 3 w Łosicach

6. marca 2014 r. 

*       *       *

W hali sportowej w Zespole Szkół Publicznych w Międzyborowie odbył się turniej siatkarski organizowany przez Klub sportowy LKS Wrzos Międzyborów. Turniej przeprowadzono w kategorii „kadetki” rocznik 97 i młodsze zawodniczki. Do turnieju przystąpiło pięć drużyn.  Węgrowską reprezentację prowadziła mgr Monika Skórka - trener I klasy S.O.S. Węgrowską drużynę reprezentowały dziewczęta z Olimpii Węgrów oraz gościnnie cztery siatkarki z I LO S.O.S. Najlepszą zawodniczką reprezentacji Węgrowa została nasza Natalia Bielińska z S.O.S. w Węgrowie. Dla naszych dziewcząt turniej był okazją do promocji  Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie. 

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w Międzyborowie

1 lutego 2014 r.

Organizator:

Klub sportowy LKS Wrzos Międzyborów


Kategoria wiekowa:


„kadetki” rocznik 97 i młodsze zawodniczki.

W turnieju gościnnie brały udział zawodniczki z I klasy LO S.O.S.

Bielińska Natalia, Jaroń Olga, Lada Aleksandra oraz Toporek Angelika

Trener:

mgr Monika Skórka 
trener I klasy Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce GLKS Nadarzyn

II miejsce SPS OLIMPIA Węgrów

III miejsce LKS Wrzos Międzyborów

Trener I klasy LO S.O.S. mgr  Monika Skórka z węgrowską reprezentacją.

Fotografie: Patrycja Lubaszka5 grudnia 2013 r.

>>>>    Mazowiecki Siatkarski Ośrodek Szkolny w Żelechowie

4. lutego 2014 r.Turnieju Talentów  Siatkarskich Ośrodków Szkolnych im. Wiesława Gawłowskiego w Białej Podlaskiej
Trener S.O.S. -  mgr Monika Skórka

Fot. Reprezentacja Mazowsza - I, II i III klasy gimnazjów oraz nasze siatkarki z I LO S.O.S. z Węgrowa.
Turniej Y - 13 - 14 grudnia 2013 r.


Licealiada_20131218_I_LOSOS

Hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

Autor(rzy) fotografii: Rafał Żebrowski, Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

Garwolin_2014_luty_6

W dniu 6 lutego 2014 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt w ramach rozgrywek w Międzypowiatowej Licealiady. Zawodniczki naszej szkoły zajęły I miejsce w turnieju i awansowały do następnej rundy.

Autor(rzy) fotografii: Rafał Żebrowski

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

Winter Camp 2014

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.

IILOSOS_2015

Autor(rzy) fotografii: Janusz Baum

This gallery is powered by DotNetGallery. And you are using an invalid license file. Please visit CuteSoft.net for the purchasing information.
Dodatkowe informacje
Wprowadził informację:Janusz Baum
Wytworzył informację:Janusz Baum
Data wytworzenia informacji:2013-11-04 20:02:50
Data utworzenia:2013-11-04 20:02:50
Data modyfikacji:2017-08-25 22:13:38
Liczba wyświetleń:14283

W ramach witryny stosujemy plili cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Zmiany ustawień można dokonać w dowolnej chwili. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Nasz e - mail: sekretariat@zsp.wegrow.pl