Zespół Szkół Ponadpodstawowych

HARMONOGRAM ODBIORU ŚWIADECTW

Miejsce odbioru HALA SPORTOWA (wejście od strony kortów tenisowych)

Odbiór świadectw odbędzie się w obecności wychowawców, przy zachowaniu wytycznych sanitarnych GIS, MZ i MEN

  • obowiązuje zakaz wjazdu pojazdami prywatnymi na teren szkoły;
  • uczniowie przychodzą w maseczkach;
  • uczniowie zachowują dystans społeczny (minimum 1,5 m od siebie);
  • uczniowie poszczególnych klas przychodzą na wyznaczoną godzinę wg harmonogramu.

ROZDANIE ŚWIADECTW

26 czerwca 2020r. (piątek)

8.00 – 3 TH – wychowawca p. Ewa Skolimowska
9.00 – 3 TEM – wychowawca p. Małgorzata Kołodziejczuk
10.00 – 3 ew – wychowawca p. Brygida Strąk
11.00 – 3 md – wychowawca p. Krzysztof Krauz
12.00 – 2 d – wychowawca p. Rafał Krzyżanowski
13.00 – 3 TAI – wychowawca p. Katarzyna Grenda
14.00 – 3 TEK – wychowawca p. Jolanta Gołoś
15.00 – 2 w – wychowawca p. Artur Chalecki
15.30 – Szkoła Policealna – wychowawca p. Wioletta Fedorczyk

29 czerwca 2020r. (poniedziałek)

8.00 – 1 w – wychowawca p. Janusz Cienkowski
9.00 – 2 TAH – wychowawca p. Małgorzata Oleksińska
10.00 – 2 LOm – wychowawca p. Edyta Kozieł
11.00 – 2 LOs – wychowawca p. Elżbieta Topolińska
12.00 – 2 TI – wychowawca p. Joanna Skiba
13.00 – 2 TEK – wychowawca p. Joanna Kołak
14.00 – 2 TM – wychowawca p. Mariusz Żołnierzak
15.00 – 2 TE – wychowawca p. Beata Oprządek

30 czerwca 2020r. (wtorek)

8.00 – 1 dw – wychowawca p. Ryszard Topoliński
11.00 – 1ae (elektryk) – wychowawca p. Eugeniusz Kudelski
12.00 – 1ae (agrobiznes) – wychowawca p. Eugeniusz Kudelski
13.00 – 1 LOg – wychowawca p. Magdalena Ceglarska – Kowal
14.00 – 1 LOp – wychowawca p. Monika Krasnodębska
15.00 – 1 TI – wychowawca p. Monika Skórka

1 lipca 2020r. (środa)

8.00 – 1 d – wychowawca p. Ewa Krzysztoń – Jachowicz
9.00 – 1 ek – wychowawca p. Katarzyna Skolimowska – Michalak
10.00 – 1 h – wychowawca p. Emilia Marchela
11.00 – 1 tae – wychowawca p. Joanna Cała
12.00 – 1 m – wychowawca p. Hubert Rybak
13.00 – 1 TEK – wychowawca p. Edyta Solka
14.00 – 1 THM – wychowawca p. Michał Szcześnik
15.00 – 1 i – wychowawca p. Iwona Gołębiewska