Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Wygrywamy Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej zdobywając Mistrza Mazowsza

W dniu 29 maja 2019 r. Siatkarki Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie uczestniczyły w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Turniej odbył się w Wiskitkach, w którym startowały 4 drużyny. Dziewczęta rozegrały trzy emocjonujące mecze. Nasze zawodniczki zagrały po mistrzowsku wygrywając pewnie wszystkie mecze i tym samym uzyskały awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Wieliczce. Nasza zawodniczka Małgorzata Pazio została najlepszą rozgrywającą turnieju. 
Skład drużyny mistrzowskiej: Chybicka Zuzanna, Daniluk Paulina, Jabłonowska Oliwia, Jarmoc Weronika, Kania Dorota, Karnicka Monika, Lipińska Andzielika, Pazio Małgorzata ( kapitan), Plewka Aleksandra, Powierza Julia, Rudnicka Kamila, Staniszewska Iga. Trener Monika Skórka i Kozieł Małgorzata. Żałujemy, że nie było z nami dwóch zawodniczek, które miały kontuzje i nie mogły wziąć udziału w tym turnieju: Parzyszek Kamila i Powierza Oliwia. 
Na Ogólnoposlką Licealiadę w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Wieliczce wyruszamy 10 – 12 czerwca 2019r. 
Brawa i gratulacje dla dziewczyn oraz trenerek!