Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Rusza rekrutacja do II części projektu „3, 2, 1 – Start! Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego!” – II mobilność

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkim załącznikami do niniejszego ogłoszenia, a szczególnie z regulaminem rekrutacji, który określa zasady i obowiązki wynikające z uczestnictwa w projekcie. II mobilność w projekcie, której dotyczy niniejsza rekrutacja obejmuje uczniów kształcących się w następujących zawodach: Technik Agrobiznesu (8 uczniów), Fryzjer (8 uczniów), Mechanik Pojazdów Samochodowych (6 uczniów) oraz Kucharz (6 uczniów). W sumie 28 osób. Mobilność Odbędzie się między 18.05-29.05.2020. Wszelkie potrzebne dokumenty zgłoszeniowe można znaleźć w sekretariacie szkoły lub na Projekt – „3, 2, 1 – Start! Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego”