Zespół Szkół Ponadpodstawowych

KOLEJNA WYGRANA

W dniu 04.03.2020 r. w Węgrowie odbył się kolejny turniej piłki siatkowej dziewcząt w ramach rozgrywek Międzypowiatowej Licealiady 2019/2020. W zawodach wzięły udział zawodniczki z Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Nasza drużyna uplasowała się po raz kolejny na I miejscu. Bez straty seta awansowałyśmy do turnieju finałowego, który odbędzie się w naszej szkole.
Skład drużyny zwycięskiej: kapitan Pazio Małgorzata, Chybicka Zuzanna, Jabłonowska Oliwia, Jarmoc Weronika, Karnicka Monika, Krupa Paulina, Mroczek Monika, Julia, Pachnik Sylwia, Piasecka Magdalena, Plewka Aleksandra, Powierza Julia, Powierza Oliwia, Rudnicka Kamila, Trusiewicz Anna. Trener: Monika Skórka, Małgorzata Kozieł.
Pomoc w sędziowaniu: Parzyszek Kamila, Frączek Aleksandra.
Fot. p. J. Baum