Nauczyciele

Rada Pedagogiczna

Antoński Jacek
Baum Janusz
Bednarczyk Katarzyna
Besztak Jarosław
Białczak Agata
Białek Paulina
Cała Joanna
Ceglarska-Kowal Magdalena
Chalecki Artur
Cienkowska Katarzyna
Cienkowski Janusz
Ciszewski Zbigniew
Cyrych Magdalena
Dżbik Agnieszka
Fedorczyk Monika
Fedorczyk Wioletta
Gołębiewska – Kokoszka Joanna
Gołębiewska Iwona
Gołębiewski Waldemar
Gołoś Jolanta
Góral Lidia
Góral Małgorzata
Grenda Katarzyna
Iwanowski Bogusław
Izdebska Justyna
Jaczewska Marta
Kamyczek Jerzy
Kasperowicz Konrad
Kocon Ryszard
Kokoszka Grzegorz
Kołak Joanna
Kołodziejczuk Małgorzata
Korczak Krzysztofa
Koseła Grzegorz
Kostrzewa Paweł
Kowalczyk Karina
Kowalczyk Mirosław
Kozieł Edyta
Kozieł Małgorzata
Krasnodębska Monika
Krauz Krzysztof
Krzysztoń – Jachowicz Ewa
Krzyżanowski Rafał
ks. Suszko Łukasz
ks. Ziembowski Grzegorz
Kubiak – Sieńko Beata
Kudelski Eugeniusz
Kulicki Andrzej
Łazowski Franciszek
Marchela Emilia
Mianowicz Katarzyna
Mikłasiewicz Monika
Miszczuk Janusz
Mlonek Zbigniew
Murawska Barbara
Nowotniak Jacek
Nurzyński Tomasz
Ogrzewała Ryszard
Oleksińska Małgorzata
Oprządek Beata
Ostrowska Jolanta
Paczóski Marian
Pawlicki Leszek
Piotrowski Leszek
Plewka Milena
Puścian Agata
Redosz Leszek
Rosochacka Aneta
Rybak Hubert
Salach Anna
Sawicka Ewa
Sewerynik Iwona
Skiba Joanna
Skolimowska – Michalak Katarzyna
Skolimowska Ewa
Skórka Monika
Skwierczyńska Judyta
Sobotka Tomasz
Solka  Edyta
Soszyńska Małgorzata
Stańczyk Irena
Strąk Brygida
Strąk Helena
Szabłowski Kazimierz
Szczepańska Agnieszka
Szcześnik Michał
Szymczakowska Agnieszka
Ślązak Aneta
Tomczuk Elżbieta
Topolińska Elżbieta
Topoliński Ryszard
Uliński Adam
Wysocka Mariola
Wysocki  Paweł
Wysocki Wojciech
Zawodniak Jarosław
Żołnierzak Mariusz

Zespoły Przedmiotowe


Zespół Nauczycieli Przedmiotów Ekonomicznych i Handlowych

Białek Paulina
Dżbik Agnieszka
Fedorczyk Wioletta
Gołębiewska – Kokoszka Joanna
Salach Anna
Sawicka Ewa
Soszyńska Małgorzata
Tomaszewska Karolina
Żołnierzak Mariusz


Zespół Nauczycieli Przedmiotów Elektrycznych i Elektronicznych

Baum Janusz
Gołębiewski Waldemar
Kocon Ryszard
Paczóski Marian
Uliński Adam

Zespół Nauczycieli Przedmiotów Informatycznych

Kokoszka Grzegorz
Kostrzewa Paweł
Orzechowski Michał
Wysocki Paweł

Zespół Nauczycieli Przedmiotów Mechanicznych

Cienkowska Katarzyna
Cienkowski Janusz
Ciszewski Zbigniew
Iwanowski Bogusław
Kulicki Andrzej
Łazowski Franciszek
Mlonek Zbigniew
Pawlicki Leszek
Szabłowski Kazimierz

Zespół Nauczycieli Przedmiotów Rolniczych

Cała Joanna
Ciszewski Zbigniew
Kudelski Eugeniusz
Sobotka Tomasz