Zespół Szkół Ponadpodstawowych

„ML MEBLE” – współpraca

Kolejny raz, dzięki współpracy i zaangażowaniu przedsiębiorstwa ML Meble oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie – zawiązana została bardzo owocna współpraca w okresie wakacyjnym. Firma ML MEBLE zaprosiła najlepszych spośród uczniów aplikujących na stanowiska strategicznie potrzebne dla jej funkcjonowania. Jest to ukłon w stronę osób, które pragną rozwoju własnych talentów, kompetencji i wzrostu wartości ich osoby na rynku pracy. Głęboko wierzymy, iż doświadczenie wyniesione ze środowiska jednego z liderów branży meblarskiej, połączone z wiedzą, którą wcześniej nabyli w szkolnych ławkach – zaprocentuje w dorosłym życiu. Marka ML MEBLE oraz dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie – pragnie zaprosić wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, które stawia przed nimi rozwój osobisty i chęć doskonalenia własnych umiejętności – na przyszłoroczną rekrutację pracowników sezonowych oraz praktykantów. Przedsiębiorstwo zapewnia, iż każde spośród zgłoszeń, które wpłynie do działu rekrutacji, zostanie potraktowane priorytetowo, a atmosfera i warunki współpracy w jednej z najnowocześniejszych firm produkcyjnych w kraju – mile zaskoczą każdego, kto będzie ubiegał się o miejsce pracy w przedsiębiorstwie „ML MEBLE”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania swoich CV poprzez formularz na stronie internetowej:

https://www.mlmeble.pl/pl/fabryka/rekrutacja/