Zespół Szkół Ponadpodstawowych

3,2,1-Start, Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego – dzień 9

Dzisiejszego dnia Kucharze i Technicy Agrobiznesu wspólnie wybrali się na wyjazd do fabryki sera fety oraz tłoczni oliwy z oliwek. Była to świetna okazja na zapoznania się z typowymi dla Grecji produktami, a także sposobem ich wytwarzania oraz późniejszej dystrybucji, szczególnie w kontekście międzynarodowej popularności tych produktów i ich eksportu. Nauczyli się także jak rozpoznawać oryginalne wersje od tych podrabianych, co jest niestety częstym procederem. Fryzjerzy i Mechanicy kontynuowali zadania i czynności rozpoczęte w dniu poprzednim.

[Best_Wordpress_Gallery id=”19″ gal_title=”3,2,1-Start, Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego – dzień 9″]

3,2,1-Start, Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego