Zespół Szkół Ponadpodstawowych

KWESTA NA CMENTARZU W WĘGROWIE – 1 XI 2021

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. J. Kochanowskiego po raz kolejny kwestowali 1 listopada 2021 r. na cmentarzu rzymskokatolickim w Węgrowie. Udział wzięli mundurowi z klas 3 LOG i 3 LOp oraz grupa rekonstrukcyjna kosynierów z klas 3i, 4TE, 3TEK. Coroczna kwesta organizowana przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Węgrowskiej wspierana jest przez naszą szkołę.
Cel zbiórki to: renowacja zabytkowych nagrobków na cmentarzu parafialnym Węgrowa.
Dziękujemy zaangażowanym uczniom:

Klasa III LOp
Duszak Natalia
Matusik Wiktoria
Pietrasik Kacper
Pytkowski Jakub
Sioch Filip
Tkaczyk Mikołaj

Klasa 3 LOG
Badziak Brajan
Boruc Damian
Gąta Paulina
Spytek Nikola
Salach Mateusz
Wysocki Kacper

Klasa 3 TEK
Skórka Sebastian

Klasa 4 TE
Tarapata Bartłomiej
Nasiłowski Krzysztof
Mazurek Krzysztof

Klasa 3i
Dmowski Filip
Gryglas Mieszko
Zawadzki Jakub
Trojan Paweł
Kocon Mateusz
Kalisz Kamil
Kocon Jakub

Dziękujemy również nauczycielom naszej szkoły, którzy sprawowali opiekę nad uczniami podczas kwestowania oraz przyczynili się do wzorowej organizacji akcji: p. Topolińska Elżbieta, p. Białczak Agata, p. Gołębiewska Iwona, p. Ceglarska-Kowal Magdalena, p. Topoliński Ryszard.