Zespół Szkół Ponadpodstawowych

POMOC dla UKRAINY

W naszej szkole od 28 lutego trwa zbiórka darów dla mieszkańców Ukrainy ogarniętej wojną, zorganizowana przez Powiat Węgrowski i Parlamentarzystów z naszego powiatu.
Klasy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego włączyły się w akcję zbierając żywność z długim terminem przydatności do spożycia, środki czystości oraz środki higieny osobistej. które przekazywane są potrzebującym.
Młodzież ZSP uczestniczyła w sortowaniu i pakowaniu darów, za co jesteśmy wdzięczni. Uczniowie klas mundurowych zaangażowani byli w prace związane z segregowaniem i przygotowaniem paczek z darami do transportu.
Podziękowania należą się również firmie TEKMAR za przekazane opakowania kartonowe, w które zapakowano zebrane dary.
Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły za tak ogromne zaangażowanie w zbiórkę dla Ukrainy.
Kochani! Wiemy, że macie moc, wielkie serca i lubicie się dzielić!
Akcja trwa nadal – angażujmy się w pomoc.