Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Współzawodnictwo sportowe w roku szkolnym 2022/2023

Współzawodnictwo sportowe w roku szkolnym 2022/2023 – I miejsce ZSP im. J. Kochanowskiego w Węgrowie w kategorii szkół ponadpodstawowych


Miniony rok szkolny obfitował w bardzo wiele osiągnięć uczniów naszej szkoły w zawodach sportowych. Każdego roku prowadzone jest współzawodnictwo sportowe szkół, uwzględniające wyniki uzyskane przez szkoły w zawodach powiatowych, regionalnych i wojewódzkich.
30 listopada 2023 r. w sali konferencyjnej im. I. J. Paderewskiego w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół Powiatu Węgrowskiego za poprzedni rok szkolny. W kategorii szkół ponadpodstawowych nasza szkoła zajęła I miejsce.
W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy i nauczyciele wychowania fizycznego wyróżnionych i nagrodzonych szkół, władze Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Węgrowie na czele z prezesem panem Janem Tempczykiem, pani Ewa Besztak – Starosta Węgrowski oraz pracownicy Wydziału ds. Sportu Starostwa Powiatowego w Węgrowie.
Gratulujemy uczniom i ich opiekunom.