Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Etap szkolny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2024 – „Młodzież zapobiega pożarom”

14 lutego 2024 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych uczestniczyli w etapie szkolnym XLVI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. Młodzież zapobiega pożarom. Spośród 10 uczestników wyłoniono reprezentantów szkoły na etap powiatowy: Bartosza Rudnickiego (4 LOm) jako laureata z 2023 roku, oraz w wyniku eliminacji szkolnych Radosława Wojtyńskiego (3ek), Aleksandrę Górecką (3ah) i Mateusza Skrzeczkowskiego (1i). W turnieju udział wzięli także: Emilia Bartnik (3ek), Kinga Malinowska(3ek), Natalia Pikulska (3ek), Maja Twardowska (3ek), Paweł Karczewski (3 ek) i Bartłomiej Zbrzeźniak (3ek). W przygotowaniu uczniów brali udział przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrowie dh Artur Kądziela i dh Maciej Szczepański oraz pani Agnieszka Szczepańska sprawująca opiekę nad młodzieżą. W czasie wręczania dyplomów pani dyrektor złożyła gratulacje uczniom, życząc powodzenia na kolejnym etapie turnieju.
Dziękujemy młodzieży za udział w szkolnym etapie, dziękujemy przedstawicielom OSP w Węgrowie za przygotowanie uczniów do turnieju. Kibicujemy uczestnikom etapu powiatowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – „Młodzież zapobiega pożarom”.