Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt

Dnia 22.02.2024 w hali sportowej ZSP odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. W zawodach wzięło udział 8 drużyn chłopców i 6 dziewcząt z czterech szkół Powiatu Węgrowskiego: ZSP Węgrów, I LO Węgrów, NLO Stoczek i ZSP Sadowne. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Patrycja Kowalczyk z klasy 5 ek i Aleksandra Przywoźna z klasy 4 loom zajęły pierwsze miejsce. Druga drużyna dziewcząt w składzie Olga Kopeć z klasy 1 ek i Martyna Świnarska z klasy 3 ah zajęły trzecie miejsce. Nasza drużyna chłopców w składzie Jakub Koseła z klasy 5 m i Piotr Skłodowski z klasy 5 m zajęli drugie miejsce, a chłopcy Bartosz Drużba z klasy 5 m i Marcin Bagiński z klasy 4 i zajęli czwarte miejsce. Pierwsze zespoły dziewcząt i chłopców awansowały do Mistrzostw Regionu w drużynowym tenisie stołowym. Gratulujemy!!!
Organizator: PSZS w Węgrowie
Opiekunowie: pan Michał Szcześnik i pan Artur Chalecki