Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Piknik RODZINNIE, ZDROWO I BEZNAŁOGOWO

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie uczestniczyli w Pikniku RODZINNIE, ZDROWO I BEZNAŁOGOWO, który odbył się 9 czerwca br. na terenie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie. Na naszym stoisku promocyjnym przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek, z których mogli skorzystać uczestnicy imprezy. Słoneczna pogoda i moc atrakcji wpłynęła na doskonałą zabawę. Wielkim powodzeniem cieszył się salon fryzjerski dla najmłodszych w plenerze oraz malowanie twarzy, które zapewniły dużo wrażeń najmłodszym uczestnikom pikniku. Można było podziwiać wystawę prac graficznych naszej uczennicy.
Dziękujemy Dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie, Panu Krzysztofowi Litka za umożliwienie wzięcia udziału w tym miłym przedsięwzięciu.
Dyrekcja składa serdeczne podziękowania uczniom naszej szkoły i ich rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji stoiska. Dziękujemy bardzo gorąco nauczycielom za obecność, wsparcie organizacyjne i opiekę nad uczniami, Pani Beacie Kubiak-Sieńko i Edycie Kozieł. Dziękujemy również kierownikowi Panu Zbigniewowi Kwice za jak zwykle ogromne zaangażowanie i wparcie logistyczne naszego przedsięwzięcia.