Zespół Szkół Ponadpodstawowych

XI Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Drużyn OSP

W dniu 29 czerwca 2019 r. na stadionie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Drużyn OSP. Puchary dla najlepszych drużyn wręczył Pan Tadeusz Kot członek Zarządu Powiatu Węgrowskiego. Cieszy nas fakt, że wśród druhen i druhów są nasi absolwenci oraz obecni uczniowie. Warto podkreślić, że pierwsze miejsca w kategorii drużyn zarówno żeńskiej jak i męskiej przypadły dla OSP Polków Sagały. Szczególnie serdecznie gratulujemy naszym uczennicom Karolinie Gral i Klaudii Zielińskiej oraz dowódcy drużyny Martynie Bardadyn zajęcia I miejsca i tym samym zwycięstwa w całym turnieju. Wszystkie drużyny OSP z naszego powiatu zaprezentowały bardzo wysoki poziom sprawności i wyszkolenia. Słowa uznania i gratulacje dla wszystkich uczestników zawodów.