Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Wycieczka do 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim

15 października uczniowie klasy 2TI i 1LOg uczestniczyli w wycieczce do 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Bogaty program wyjazdu pozwolił na zapoznanie z historią i tradycjami jednostki, uczniowie brali udział w pokazie sprzętu wysokościowo – ratowniczego, samolotu MiG-29 (wariant myśliwski), Grupy Ratownictwa Lotniskowego. Dużą atrakcją był przejazd na lotnisko i spotkanie z sokolnikiem. Przejawem dużej gościnności dla naszej grupy wycieczkowej był żołnierski poczęstunek „grochówką”. Stworzona atmosfera gościnności i profesjonalizmu zapewne spowodowały, że jeszcze tam wrócimy. Wyjazd zorganizowała pani Joanna Skiba, opiekę nad uczniami dodatkowo sprawowały panie: Magdalena Ceglarska-Kowal i Małgorzata Góral.