Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Koncert Kolęd w Bazylice

2 lutego 2020 r. uczniowie naszej szkoły zagrali X Jubileuszowy Koncert Kolęd w Bazylice. Występ wzbudził wzruszenie i zachwyt, od nastrojowych kolęd po radosne pastorałki, doborowy repertuar, cudowne wykonanie solistów i chóru przy akompaniamencie instrumentalistów zachwyciło publiczność. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na koncert – to dla Was zagraliśmy, zapraszamy za rok!
W składzie zespołu wokalno – instrumentalnego wystąpili:
wokaliści – Daria Zamaro, Jarosław Korczak, Dominik Kwiecień, Emilia Paczuska, Urszula Królikowska, Martyna Jaczewska, Gabriela Małkowska, Justyna Jaglińska, Wiktoria Skórka, Julia Kodym, Krzysztof Rumocki.
oprawa muzyczna – Szymon Powęzka (gitara), Krzysztof Rumocki (gitara), p.Marcin Mazurek (klawisze), p.Tomasz Nurzyński (instr. perkusyjne).
konferansjerzy – Katarzyna Kalinowska, Jan Wielądek
instruktor muzyki i kierownik zespołu – p. Tomasz Nurzyński

fot. p. Janusz Baum