Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

25 czerwca br. zakończył się wyjątkowy rok szkolny. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego wyróżniający się w nauce uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.
Zgromadzonych powitał Pan Jacek Nowotniak – Dyrektor Szkoły. Na uroczystość przybył Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego – Pan Leszek Redosz, który wręczając nagrody Starosty Węgrowskiego uczennicom z najwyższymi średnimi ocen w szkole, życzył sukcesów w nauce oraz zasłużonego wypoczynku wakacyjnego. Po intensywnym i trudnym roku pracy uczniowie z najwyższą średnią ocen oraz z zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym, uhonorowani zostali świadectwem z wyróżnieniem oraz Nagrodami Dyrektora Szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.
Dyrektor Pan Jacek Nowotniak pogratulował uczniom wyników w nauce, nauczycielom podziękował za trud i poświęcenie włożone w pracę zawodową, wszystkim życzył pięknej, słonecznej pogody, udanego wypoczynku i miło spędzonego czasu.
Częścią artystyczną przygotowaną przez szkolny zespół wokalno – muzyczny cała społeczność naszej szkoły przy dźwiękach muzyki, pożegnała szkołę na czas wakacji.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom!
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.
fot. J. Baum