Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Koncert – „Życie dla ŻYCIA”

Koniec roku to doskonały moment na wspomnienia tego co za nami, szczególnie miło wspominamy piękne i wzruszające wydarzenia…

„ W życiu chodzi o ŻYCIE- – o to życie pisane wielką literą….”
Uczniowie naszej szkoły: Emilia Paczuska (3TEK) i Dominik Kwiecień (4TM) z własnej inicjatywy wzięli udział w pięknym wydarzeniu artystycznym, zorganizowanym przez Parafię w Miedznie. Wyjątkowy koncert „ życie dla Życia” odbył się 14 listopada 2021.
Wielkie przesłanie przekazane w piosenkach zaśpiewanych również przez Emilkę i Dominika świadczy o tym, jakimi wartościami się kierują w życiu. Aktywność naszych uczniów w środowisku lokalnym daje powód do dumy i radości dla całej społeczności szkolnej.

GRATULUJEMY PIĘKNEGO WYSTĘPU!

wideo (źr.YouTube- fr.)
tekst: Małgorzata Góral