Zespół Szkół Ponadpodstawowych

DNI POWIATU WĘGROWSKIEGO – 11 CZERWCA 2022

Jednym z punktów uroczystości był przegląd dorobku artystycznego szkół prowadzonych przez Powiat Węgrowski. Uczniowie II Liceum i Technikum Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie zaprezentowali program muzyczno-wokalny. Wystąpili w czterech utworach różnych gatunków muzycznych z repertuaru polskich wykonawców:

  1. „Wieża Babel” z albumu METRO
  2. „Dni, których nie znamy” z repertuaru Marka Grechuty
  3. „Tyle słońca w całym mieście” z repertuaru Anny Jantar
  4. „W moim ogródeczku” polska piosenka ludowa

Podkład muzyczny do utworów wzbogacony był grą na akordeonie w wykonaniu ucznia pierwszej klasy naszego Technikum. Występ został nagrodzony przez publiczność brawami i okrzykami zachwytu. Instruktorem muzycznym i wokalnym zespołu jest pani Natalia Dymecka, nauczycielka muzyki w naszej szkole.

BRAWA DLA NASZYCH UCZNIÓW !!!

2LOom
– Izabela Iwańska
– Ewelina Paderewska
– Aleksandra Przywożna

2ek
– Andżelika Pawlak
– Wiktoria Wronka

2i
– Marta Gawor

3ek
– Gabriela Małkowska
– Katarzyna Kalinowska

1ek
– Kinga Malinowska
– Natalia Pikulska
-Klaudia Buśko
– Lidia Kocon

1em
– Adrian Kowalczyk
– Patryk Niszcz

DZIĘKUJEMY WAM ZA GODNE REPREZENTOWANIE NASZEJ SZKOŁY.