Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dnia 29.09.2022r., nad zalewem w Węgrowie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. ZSP reprezentowały zespoły dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt 2 miejsce i srebrny medal zajęły uczennice naszej szkoły: Kuryłek Magda 1 lom, Parapura Natalia 1 loo, Kowalczyk Patrycja 4 ek, Kowalczyk Paulina 4 ek, Polkowska Klaudia 4 ek, Okrzeja Martyna 1 lom, Suchocka Justyna 2 ek, Busko Klaudia 2 ek, Pikulska Natalia 2 ek, Malinowska Kinga 2 ek.
Natomiast 1 miejsce i złoty medal zdobyli nasi uczniowie: Wronka Eryk 1 loo, Dmowski Filip 4 i, Brzezik Jakub 1 lom, Gołębiewski Michał 3 AE, Gmur Kacper 2 em, Senetra Arkadiusz 1 AE, Gajowniczek Adrian 4 TM, Dębski Jakub 4 TAE, Krasnodębski Hubert 4 TAE, Jabłoński Bartosz 1 ae.
Medalistom gratulujemy.
Opiekunowie : Mirosław Kowalczyk, Jarosław Zawodniak