Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Wyniki I etapu Olimpiady Wiedzy Technicznej 2022/2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po raz kolejny jesteśmy w gronie szkół, z których uczniowie zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Technicznej. W roku szkolnym 2022/2023 rozgrywana jest już 49 Olimpiada Wiedzy Technicznej. Organizatorem Olimpiady Wiedzy Technicznej jest Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT z siedzibą w Warszawie.
Do zawodów II stopnia (etapu okręgowego) zakwalifikowali się: Mateusz Jabłonka i Rafał Skórka – uczniowie klasy 4 TA/TE.
Zawody I stopnia (szkolne) XLVIX Olimpiady Wiedzy Technicznej zostały rozegrane 14 listopada br. na platformie internetowej. Opiekunami uczniów są panowie: Adam Uliński oraz Tomasz Sobotka.
Zawody II stopnia (okręgowe) olimpiady odbędą się w dniu 04.01.2023 r. w Siedlcach.
Liczymy, że ta obecna – XLIX Olimpiada będzie równie pomyślna dla naszych uczniów tak jak w latach poprzednich. Dobre wyniki uczniów uzyskane w Olimpiadzie Wiedzy Technicznej są przepustką do najlepszych uczelni technicznych w Polsce.
Gratulujemy.