Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt

Dnia 26.01.2023 w hali sportowej Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt zorganizowane przez PSZS w Węgrowie. W zawodach wzięło udział po 8 drużyn chłopców i dziewcząt z czterech szkół Powiatu Węgrowskiego: ZSP Węgrów, LO1 Węgrów, NLO Stoczek i ZSP Sadowne. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Weronika Sawicka z klasy 4 TH/TM i Aleksandra Przywoźna z klasy 3 LOOM zajęły pierwsze miejsce (zawodniczki rezerwowe: Paulina Kowalczyk z klasy 4 EK i Agnieszka Knap z klasy 3 EK). Druga drużyna dziewcząt w składzie Julia Chudzik z klasy 4 TH/TM i Patrycja Kowalczyk z klasy 4 EK zajęły drugie miejsce. Trzecie miejsce zajęła drużyna dziewcząt z LO1 Węgrów, czwarte z NLO Stoczek. Nasza drużyna chłopców w składzie Hubert Parapura z klasy 4 TH/TM i Mateusz Kasprzycki z klasy 4 TEK zajęła drugie miejsce (zawodnik rezerwowy: Mateusz Polkowski z klasy 2 LOM), a chłopcy Bartłomiej Wąsowski z klasy 4 TH/TM i Paweł Skłodowski z klasy 4 LOP zajęli czwarte miejsce. Pierwsze i trzecie miejsce w kategorii chłopców zajęły drużyny z NLO Stoczek. Warto dodać, że drużyny, które zajęły 1 i 2 miejsca będą startowały w Mistrzostwach Regionu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Nasz powiat będą zatem reprezentowały 4 drużyny z czego 3 to zwycięskie drużyny z naszej szkoły Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie.
Gratulacje.
Dziękujemy organizatorowi i opiekunom.
Organizator: PSZS w Węgrowie.
Opiekunowie: Michał Szcześnik Artur Chalecki.