Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Szkolny Kiermasz Wielkanocny

W czwartek, 23 marca, w naszej szkole odbył się „Szkolny Kiermasz Wielkanocny” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Podczas kiermaszu można było kupić ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły, przygotowane m.in. na zajęciach koła matematycznego kartki świąteczne wyszywane haftem matematycznym oraz ozdoby zrobione metodą origami modułowego, stroiki świąteczne oraz grafiki namalowane przez uczennice. Tradycyjnie już, na akcjach przedświątecznych w naszej szkole można było zakupić pyszne ciasta upieczone przez uczniów i rodziców.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie oraz przeprowadzenie kiermaszu świątecznego, nauczycielkom (pani Brygidzie Strąk i pani Marcie Kasperskiej-Turek), oraz wszystkim uczniom za przygotowanie ozdób świątecznych i pysznych ciast.
Bardzo dziękujemy wszystkim miłośnikom ręcznie robionych ozdób, smakoszom ciast, a przede wszystkim osobom o wielkich sercach, które odwiedziły nasze stoisko kiermaszowe. Dochód z akcji jest przeznaczony na Polski Czerwony Krzyż.