Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

28 marca 2023 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie, odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Nasz uczeń Bartosz Rudnicki z klasy 3 Lom obronił tytuł z zeszłego roku, zdobywając I miejsce i będzie reprezentował szkołę na etapie wojewódzkim. To największy, ale nie jedyny sukces naszych uczniów. Aleksandra Górecka z klasy 2 ah zdobyła bowiem III miejsce pokonując kilkunastu uczestników w kategorii szkół ponadpodstawowych z całego powiatu. W tym etapie reprezentowali nas również Natalia Pikulska i Radosław Wojtyński z klasy 2 ek. Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich reprezentantów naszej szkoły. Życzymy sukcesów w kolejnych etapach i edycjach. Za opiekę i przygotowanie uczniów odpowiadała pani Agnieszka Szczepańska. Organizatorem eliminacji powiatowych był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej. Na eliminacjach nie zabrakło również wsparcia Pani Starosty Ewy Besztak. Serdecznie dziękujemy.