Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Dzień dobra z uśmiechem małych i dużych pacjentów.

Dostrzegamy i pokazujemy, że dobra jest więcej. Jego największym wymiarem jest spotkanie z drugim człowiekiem. 21 kwietnia 2023 roku, wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie włączając się w akcje #DzieńDobra organizowaną przez Caritas Diecezji Drohiczyńskiej, przygotowali słodkie paczuszki dla pacjentów Powiatowego Szpitala w Węgrowie. Każdy dzień dla ludzi których spotykamy, dzięki nam może stać się lepszy. Czasem wystarczy uśmiech, miły gest lub słowo, czasem wystarczy po prostu przy kimś być. Dzielmy się dobrem !
Tak jak nasi uczniowie, którzy włączyli się w akcje:
Katarzyna Dziewulska 1ek
Oliwia Gierej 1ek
Dominika Myrcha 1ek
Justyna Wielądek 1ek
Katarzyna Puzan 1Lo
Karolina Kozarewicz 1Lo
Klaudia Stankiewicz 1Lo
Klaudia Kamińska 1Lo
Oliwia Pakieła 1Lo
Maja Ufnal 1Lo
Amelia Fatyga 1Lo
Amelia Powierza 1Lo
Adrian Kowalczyk 2em
Patryk Niszcz 2em
Natalia Pikulska 2ek
Kinga Malinowska 2ek
Akcję koordynowały: pani Agnieszka Szczepańska oraz wicedyrektor pani Aneta Rosochacka. Składamy serdeczne podziękowania dyrektorowi Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej panu Arturowi Skóra za pomoc w organizacji akcji.
Fot. Agnieszka Szczepańska i Kasia Czarnecka