Zespół Szkół Ponadpodstawowych

KWESTA NA CMENTARZU W WĘGROWIE – 31 X 2023

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. J. Kochanowskiego po raz piętnasty kwestowali na cmentarzu rzymskokatolickim w Węgrowie. Coroczna kwesta organizowana przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Węgrowskiej wspierana jest przez naszą szkołę.
Celem zbiórki jest renowacja zabytkowych nagrobków na cmentarzu parafialnym Węgrowa.
Dziękujemy zaangażowanym uczniom za godną postawę:

Klasa III Lom
Daniel Pietrasik
Mateusz Polkowski
Julia Ładosz
Adam Owsianka
Kamil Zalewski
Bartosz Marchlik
Patrycja Zawiślak
Zuzanna Smolarska
Gabriela Owsianka
Mateusz Mazurek
Wiktoria Tyburczy

Klasa 2 Lom
Izabela Parys
Zuzanna Brzoza
Kacper Rogala
Kacper Kąkol
Izabela Gołębiewska

Klasa 3 em
Marcin Bala
Patryk Niszcz
Łukasz Wąsowski
Jakub Kijewski
Kacper Harasim
Adrian Kowalczyk
Mateusz Gorczyca
Bartłomiej Gryglas
Sebastian Puchalski
Oliwier Wierzchołowski

Klasa 4 i
Mateusz Boguszewski
Dominik Delegacz
Marcin Bagiński
Michał Pachnik
Dawid Wielądek

Dziękujemy również nauczycielom naszej szkoły, którzy sprawowali opiekę nad uczniami podczas kwestowania oraz przyczynili się do wzorowej organizacji akcji: p. Edycie Kozieł, p. Jolancie Gołoś, p. Joannie Skibie, p. Magdalenie Ceglarskiej – Kowal, p. Joannie Gołębiewskiej – Kokoszka.