Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Orszak Trzech Króli 2024

W Uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego wzięli udział w Orszaku Trzech Króli. W scenie „Przygotowanie stajenki” w role Aniołów wcielili się: Patryk Niszcz (kl. 3em), Justyna Suchocka (kl.3 ek), Natalia Pikulska (kl. 3 ek), Kinga Malinowska (kl. 3 ek), Bartosz Perkowski (kl.1 LOo), Zuzanna Brzoza (kl. 2 LOm), Wiktoria Dymek (kl. 2 LOm), Iza Parys (kl. 2 LOm), Katarzyna Dziewulska (kl. 2 ek) i Dominika Myrcha (kl. 2 ek) godnie reprezentując nasza szkołę.
Uczniowie klasy 2 Lom razem z Jednostką Strzelecką 3263 Węgrów brali udział w zabezpieczeniu dzisiejszego pochodu w trakcie Orszaku Trzech Króli, który przeszedł ulicami naszego miasta.
Dziękujemy Jakubowi Brzezikowi, Wiktorii Gerej, Darii Gryz, Magdzie Kuryłek, Jakubowi Panufnikowi, Aleksandrowi Podgórskiemu i Kacprowi Rogali za pomoc i reprezentowanie szkoły.
Uczniów do występu przygotowały panie: Agnieszka Szczepańska, Irena Stańczyk oraz Monika Krasnodębska. W czasie uroczystości opiekę nad młodzieżą sprawowały panie: Agnieszka Szczepańska, Agnieszka Dżbik i Joanna Gołębiewska-Kokoszka.