Zespół Szkół Ponadpodstawowych

XII Koncert Kolęd i Pastorałek


Czas świąt Bożego Narodzenia daje nam radość …


,,Kolęda Maryi”, ,,Maleńka Miłość „, ,,Wśród nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem”, “Skrzypi wóz”, “Dzisiaj w Betlejem” oraz „Noel” to utwory wykonane przez zespół wokalno – instrumentalny uczniów naszej szkoły w czasie XII Koncertu Kolęd i Pastorałek w Bazylice Mniejszej w Węgrowie. Koncert odbył się 14 stycznia – w niedzielę po Mszy Świętej wieczornej. Zgromadzonych powitał Proboszcz Bazyliki ks. prałat Leszek Gardziński. Wśród gości zgromadzonych w świątyni utworom przysłuchiwała się pani Ewa Besztak Starosta Węgrowski, która na koniec pogratulowała artystom oraz ich rodzicom. Gratulacje trafiły do kierującej zespołem pani Agnieszki Szczepańskiej.
Utwory wykonali: Kinga Malinowska, Marta Gawor, Justyna Suchocka, Klaudia Buśko, Lidia Kocon, Dominika Myrcha, Katarzyna Dziewulska, Alicja Buśko, Alicja Rychlik, Gabriela Małkowska, Kamil Adamczuk oraz Bartosz Perkowski. Wokal i skrzypce Natalia Pikulska, akordeon i klawisze – Adrian Kowalczyk. Informacje o utworach przygotowała Gabriela Małkowska, a koncert prowadziła Wiktoria Dymek. Uczniami opiekowała się pani Agnieszka Szczepańska. Dziękujemy za przybycie oraz wspólne śpiewanie w tym wyjątkowym kolędowym czasie.
Zdjęcia: pani Krystyna Bogdańska.