Uczniowie naszej szkoły w ramach autorskiego programu Grupy PGE uczestniczyli w akcji sadzenia lasu. Młodzież z klas 1 h, 1 eli i 3 i, posadziła nowe pokolenie lasu. Miała również okazję do poznania specyfiki pracy leśników i znaczenia prowadzonych prac dla trwałości lasów. Opiekę nad uczniami sprawowali p Brygida Strąk, p Waldemar Gołębiewski i p Artur Chalecki.
Lasy Pełne Energii

