Wizyta w Komendzie Głównej Policji
W dniu 26 maja 2026 roku Kompania Reprezentacyjna Szkoły i uczniowie kl. 1 low odwiedzili Komendę Główną Policji w Warszawie. W czasie wizyty odbyły się zajęcia edukacyjne w Wydziale Edukacji Historycznej Gabinetu Komendanta Głównego Policji.
Czytaj dalej

