Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie rozpoczęli upragnione wakacje. 19 czerwca br., podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego wyróżniający się w nauce oraz pracy dla społeczności szkolnej otrzymali nagrody, dyplomy i podziękowania.
Zgromadzonych powitał Pan Jacek Nowotniak – Dyrektor Szkoły. Wśród przybyłych gości na uroczystość był Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego – Pan Leszek Redosz, który odczytał list od Pani Marszałek Marii Koc. Wręczając nagrody Starosty Węgrowskiego uczennicom, które uzyskały najwyższe średnie w szkole, życzył sukcesów w nauce oraz zasłużonego wypoczynku wakacyjnego. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie st. bryg. mgr inż. Pan Jarosław Soszyński przypomniał o bezpiecznym spędzaniu czasu wakacji.
Po intensywnym roku pracy obfitującym w wiele wydarzeń, uczniowie z najwyższą średnią ocen oraz z zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym, uhonorowani zostali świadectwem z wyróżnieniem oraz Nagrodami Dyrektora Szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Uczniowie, którzy w bieżącym roku szkolnym wykazali się działaniami i pracą na rzecz szkoły otrzymali z rąk Pana Dyrektora dyplomy z podziękowaniem za zaangażowanie.
Uczniowie klas II Liceum Ogólnokształcącego o profilu służb mundurowych otrzymali Certyfikaty wyszkolenia strażackiego, strzeleckiego, wojskowego i policyjnego.
Dyrektor Pan Jacek Nowotniak pogratulował uczniom wyników w nauce, nauczycielom podziękował za trud i poświęcenie włożone w pracę zawodową, wszystkim życzył pięknej, słonecznej pogody, udanego wypoczynku i miło spędzonego czasu.
Obecni na uroczystości przedstawiciele Jednostki Strzeleckiej „Niezłomni Węgrów” wręczyli nagrody ufundowane przez Starostę Węgrowskiego uczniom naszej szkoły za udział w dwudniowym kursie piechoty w Mrozach.
Częścią artystyczną przygotowaną przez szkolny zespół wokalno – muzyczny cała społeczność naszej szkoły przy dźwiękach muzyki, pożegnała szkołę na czas wakacji.