Zespół Szkół Ponadpodstawowych

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie. Przekazali życzenia, podziękowania i dużo serdecznych słów skierowali do wszystkich, którzy tworzą społeczność ZSP im. Jana Kochanowskiego. Pan Dyrektor, Jacek Nowotniak wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły.  Wszystkim pogratulował i życzył z okazji Dnia Edukacji Narodowej wielu sukcesów, które będą powodem satysfakcji i spełnienia zawodowego, radości i optymistycznego nastawienia w każdym dniu pracy, wszelkiej pomyślności, poczucia ważności wykonywanego zawodu.
Spotkanie podsumowano koncertem piosenek przygotowanym przez uczniów z zespołu muzycznego. Wręczono kwiaty wszystkim pracownikom szkoły. Miła i pełna serdeczności atmosfera spotkania udzieliła się wszystkim zgromadzonym.