Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Piątek – ostatni dzień praktyk

Nadszedł na nas czas. Po 12 dniach praktyk zagranicznych w Grecji nasi uczniowie ekonomiści i informatycy kończą pierwszą mobilność w Grecji. Ale zanim spakujemy się i wrócimy do Polski, ostatnie chwile spędzamy na doskonaleniu swoich umiejętności zawodowych. Uczniowie informatycy tworzyli dziś o poranku system CMS. Zostali oddelegowani do rozbudowanych skryptów z wykorzystaniem PHP i MySQL i tworzenia prostego systemu CMS do zarządzania treścią strony internetowej. Ekonomistki uczyły się przechowywania i archiwizacji dokumentów biurowych oraz obsługi interesanta. Popołudniową porą nastąpiło uroczyste zakończenie praktyk oraz rozdanie dokumentów i certyfikatów potwierdzających odbycie stażu zagranicznego w Grecji. Ostatnie pamiątkowe zdjęcia i pożegnanie z morzem, a następnie wyjazd do Polski.