Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok 2018/2019

22 listopada 2019 r. odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych za rok 2018/2019.
Uroczystość zorganizowana przez Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Węgrowie odbyła się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Grębkowie. Przy ocenie współzawodnictwa szkół z terenu Powiatu Węgrowskiego brane były pod uwagę wyniki uzyskane w indywidualnych i zespołowych grach sportowych dziewcząt i chłopców w kilkunastu dyscyplinach sportowych, m.in. biegi przełajowe, lekkoatletyka, pływanie, tenis stołowy, piłka: siatkowa, ręczna, nożna, koszykowa.
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy przeprowadził w minionym roku szkolnym wiele zawodów, organizowanych w różnych kategoriach. W kategorii szkół ponadpodstawowych, zajęte przez naszą szkołę lokaty w zawodach sportowych były odpowiednio punktowane, co w efekcie pozwoliło znaleźć się Zespołowi Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie na 1 miejscu we współzawodnictwie sportowym w Powiecie Węgrowskim.
Wyróżniającym się szkołom wręczono pamiątkowe puchary, albumy i dyplomy.