Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

Dnia 15.01.2020 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. W zawodach wzięło udział 66 uczestników. Dziewczęta zagrały w czterech grupach w systemie „każdy z każdym”, następnie pucharowo ćwierćfinały, półfinały, finał i mecz o trzecie miejsce. U chłopców ze względu na liczbę zawodników konieczne było rozegranie eliminacji do turnieju głównego, który został rozegrany systemem do dwóch przegranych dla 32 zawodników.

Wyniki:

CHŁOPCY:
1. Świątek Kamil 1 d
2. Wyszogrodzki Bartłomiej 2 LOM
3. Zajkowski Daniel 3 LOM
4. Koseła Jakub 1 m

DZIEWCZĘTA:
1. Kowalczyk Patrycja 1 ek
2. Rudnicka Kamila 2 LOS
3. Kowalczyk Paulina 1 ek
4. Sawicka Weronika 1 TH/TM

Organizatorzy: Michał Szcześnik, Artur Chalecki
Gratulujemy.