Zespół Szkół Ponadpodstawowych

3,2,1-Start, Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego – dzień czwarty

Kolejny, już czwarty dzień stażu zawodowego za nami. Kucharze zajmowali się przygotowywaniem śniadań i ich ekspedycją. Zapoznali się także z prawidłowym procesem mycia i dezynfekcji naczyń, aby następnie robić to w praktyce. Fryzjerzy oceniali stan włosów i skóry głowy dobierając w tym kontekście odpowiednie kosmetyki. Wykonywali również takie zabiegi jak mycie włosów, suszenie, stylizacja. Technicy Agrobiznesu kończyli zadania rozpoczęte we wtorek, rozszerzając trochę wachlarz realizowanych czynności. Mechanicy Pojazdów Samochodowych zapoznali się z podzespołami – silnikiem, skrzynią biegów, rozrządem i zajęli się ich konserwacją, a także diagnostyką i naprawą zaistniałych usterek. Natomiast po zakończeniu pracy, wyjechaliśmy do miejscowości Litochoro i spacerem poszliśmy do wąwozu Enipeas, w którym według mitów kąpieli zażywała sama Afrodyta.

[Best_Wordpress_Gallery id=”7″ gal_title=”3,2,1-Start, Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego dzień 4″]

3,2,1-Start, Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego