Zespół Szkół Ponadpodstawowych

3,2,1-Start, Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego – dzień piąty

Ostatni dzień pierwszego tygodnia wypełniony był przez ciekawą pracę i nowe obowiązki. Kucharze zajmowali się obróbką termiczną surowców i półproduktów, w tym gotowaniem i smażeniem. Fryzjerzy wykonywali fryzury okolicznościowe, poznawali także sposoby strzyżenia włosów. Technicy Agrobiznesu zajmowali się zbieraniem winogron, a także przycinaniem krzewów i gałęzi. Mechanicy Pojazdów Samochodowych zajmowali się eliminacją usterek w różnych podzespołach samochodowych – silniku, skrzyni biegów. Analizowali także stan techniczny pojazdu przy wykorzystaniu metod organoleptycznych.

[Best_Wordpress_Gallery id=”15″ gal_title=”3,2,1-Start, Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego koniec tygodnia”]

3,2,1-Start, Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego