Zespół Szkół Ponadpodstawowych

3,2,1-Start, Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego – weekend

Pierwszy dzień weekendu przyniósł nam nie tylko świetną pogodę, ale również rejs na malownicza wyspę Skiathos, znaną z filmu Mamma Mia! Jest to jedna z czterech wysp należących do archipelagu Sporad Północnych. Zanim jednak tam dotarliśmy mieliśmy okazję podziwiać pokaz tańców greckich, które były dla nas czymś całkowicie nowym i jakże odmiennym od tych, typowych dla Polski. Sama wyspa okazała się przepiękna i jakże charakterystyczna dla Grecji, którą wcześniej widzieliśmy tylko na zdjęciach. Biało-niebieskie zabudowania widziane z punktu widokowego zrobiły na nas wielkie wrażenie. Po czasie wolnym kiedy to mogliśmy nabyć pamiątki, popłynęliśmy w inną część wyspy – na plażę Koukunaries, czyli złotą plażę albo plażę szyszkową, ulokowaną o stóp hotelu Skiathos Palace, do którego przylatywała sama Księżna Diana.

[Best_Wordpress_Gallery id=”9″ gal_title=”3,2,1-Start, Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego weekend 1″]

3,2,1-Start, Inwestycja w wiedzę bramą do sukcesu zawodowego