Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Praktyka w Grecji – nauka zawodu połączona ze wspaniałą turystyczną przygodą…

Przez najbliższe dni młodzież z naszej szkoły będzie uczyć się zawodu w greckich firmach. Taka praktyka dla każdego z nich jest dużym wyzwaniem, ale i wielką szansą na zdobycie nowych umiejętności. Ważne jest to, żeby uczniowie poszerzali swoje horyzonty, szerzej spoglądali na świat, żeby zobaczyli jak w innych krajach ludzie żyją, jak mieszkają, poznali inne kultury i wyciągali z tego wnioski. Wyjazd to nie tylko praca i nauka, ale także fantastyczna przygoda. Oprócz praktyk młodzież ma zajęcia kulturoznawcze, jeździ na wycieczki, poznaje Grecję, jej specyfikę, której nie poznają z książek, w tym lokalne wyroby i tradycje. Dzięki temu wyjazdowi nasi uczniowie zdobywają nie tylko cenne doświadczenie zawodowe, ale także poznają kulturę, tradycję i zwyczaje tego pięknego śródziemnomorskiego kraju.

[Best_Wordpress_Gallery id=”44″ gal_title=”praktyka w Grecji nauka zawodu”]