Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Wyniki I etapu Olimpiady Wiedzy Technicznej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po raz kolejny jesteśmy w gronie szkół z których uczniowie zakwalifikowali się etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Technicznej. W roku szkolnym 2021/2022 rozgrywana jest już 48 Olimpiada Wiedzy Technicznej. Organizatorem Olimpiady Wiedzy Technicznej jest Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT z siedzibą w Warszawie.
Do zawodów II stopnia (etapu okręgowego) zakwalifikował się Krzysztof Mazurek – uczeń klasy 4 TE.
Zawody I stopnia (szkolne) XLVIII Olimpiady Wiedzy Technicznej zostały rozegrane 22 października 2021 r. na platformie internetowej. Opiekunem ucznia jest pan Adam Uliński.
Po wcześniejszych edycjach olimpiady, gdzie nasi uczniowie osiągali bardzo dobre wyniki liczymy, że ta obecna – XLVIII Olimpiada będzie równie udana dla naszego ucznia. Dobre wyniki uczniów uzyskane w Olimpiadzie Wiedzy Technicznej są przepustką do najlepszych uczelni technicznych w Polsce.
Gratulujemy.