Zespół Szkół Ponadpodstawowych

„Kampania 19 dni przeciwko przemocy”

W ramach ,,Kampanii 19 dni” gościliśmy w naszej szkole uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworku wraz z wychowawcami. Zorganizowaliśmy wspólne warsztaty kulinarne. Efektem tych warsztatów była degustacja ,,pomarańczowych potraw”. Podczas spotkania uczennice naszej szkoły przedstawiły scenki, które zainspirowały wszystkich do rozmów na temat przemocy wokół nas. Pani Iwona Gołębiewska przygotowała ,,Słoik pozytywnych myśli”. Każdy wylosował dla siebie inspirujący cytat budujący poczucie własnej wartości bądź budzący wrażliwość na otaczający nas świat. Pani wicedyrektor Małgorzata Góral podziękowała młodzieży za aktywne włączenie się w trwającą kampanię.
Tekst i foto – Irena Stańczyk.