Ze względu na trudną sytuację epidemiczną zaplanowany wspólny bieg partnerów ,,Kampanii 19 dni…” musiał zostać przeprowadzony indywidualnie w poszczególnych placówkach. Uczennice naszej szkoły zrealizowały również podjęte zobowiązanie. Tekst i foto – Irena Stańczyk.