Zespół Szkół Ponadpodstawowych

MŁODZIEŻOWY TURNIEJ MOTORYZACYJNY

W dniu 25.04.2022 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach odbył się Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. Przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie w składzie: Hubert Krasnodębski, Rafał Skórka i Wiktor Strzałkowski z klasy 3 TA/TE wzięli udział w zmaganiach turniejowych z uczniami ZS Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie, ZSP nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach oraz ZSP nr 2 im Mikołaja Kopernika w Siedlcach.
W wydarzeniu uczestniczyli: starszy specjalista Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach pani Agnieszka Jankowska, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. pan Krzysztof Skup, oraz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Siedlcach: podkom. Grzegorz Mudant, st. sier. Barbara Jastrzębska i mł. asp. Daniel Soszyński. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach reprezentowali: kierownik działu szkoleń i BRD pan Daniel Pióro oraz specjalista ds. szkoleń i BRD pan Tomasz Grzymała.
W kategorii drużynowej nasi uczniowie zajęli 3 miejsce, natomiast w kategorii indywidualnej najlepszy był Hubert Krasnodębski.
Opiekunem uczniów naszej szkoły był pan Hubert Rybak.
Zwycięzcom i opiekunowi składamy gorące gratulacje!