Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Uroczystość ukończenia szkoły

W piątek, 29 kwietnia 2022 r. tegoroczni absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego odebrali z rąk swoich Wychowawców oraz Dyrektora Szkoły, pana Jacka Nowotniaka świadectwa ukończenia szkoły, finalizujące ich ciężką 3 lub 4-letnią pracę.
Uroczystość otworzył dyrektor Jacek Nowotniak. O głos zostali poproszeni następujący goście: Senator RP – pani Maria Koc, Starosta Węgrowski – pani Ewa Besztak, Przewodniczący Rady Powiatu oraz nauczyciel ZSP – pan Leszek Redosz, komendant PSP w Węgrowie st. kpt. – pan Mateusz Bieniak oraz I zastępca komendanta KPP podinsp. – pan Jacek Chaciak.
Starosta Węgrowski, pani Ewa Besztak, najlepszym absolwentom II Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum wręczyła listy gratulacyjne i nagrody książkowe.
Nagrody i Wyróżnienia wręczone zostały przez Senator RP, panią Marię Koc i Dyrektora Szkoły, pana Jacka Nowotniaka.
Nie zabrakło wśród wyróżnionych tych, którzy reprezentowali szkołę na arenach sportowych, aktywnie działali na rzecz Szkoły, lokalnego środowiska oraz wspierali różnorodne inicjatywy.
Tegorocznych absolwentów pożegnał dyrektor Szkoły, pan Jacek Nowotniak, zwracając uwagę na wiele wyzwań, z jakimi musieli się zmierzyć młodzi ludzie w czasie edukacji. Składając gratuluje absolwentom ukończenia szkoły średniej życzył sukcesów osobistych i najlepszych wyników na maturze.
Na zakończenie odbył się występ wokalno-muzykalny w wykonaniu uczniów.
Wszystkim maturzystom gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy sukcesów na egzaminie maturalnym, który rozpoczyna się już w najbliższą środę! Pierwszego dnia na uczniów czeka egzamin z języka polskiego. Drugiego absolwenci będą musieli zmierzyć się z matematyką, a w piątek czeka na nich język angielski.

Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Węgrowie